Dermena, Plus, Szampon - żel przeciwłupiezowy

Dermena, Plus, Szampon - żel przeciwłupiezowy

Szampon-żel Dermena Plus powoduje szybkie ustępowanie objawów łupieżu i równocześnie zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów. Skuteczność szamponu została zweryfikowana w badaniach i wyniosła ona 83%.
Szampon dostępny jest w wygodnych do stosowania saszetkach o pojemności 7ml. Opakowanie jednostkowe zawiera 7 saszetek. Szampon należy stosować codziennie, aż do momentu ustąpienia objawów łupieżu. W celu zmniejszenia ryzyka nawrotów zaleca się zastosowanie szamponu co najmniej 7 razy.

działa :)

Uwielbiam klasyczny szampon dermena. Dla odmiany postanowiłam wypróbować ten......no i co ??? Rzeczywiście działa - niweluje łupież. A dodatkowo co dla mnie bardzo ważne po szamponach dermena mam mega objetosciową fryzurę. Jedyny minus to cena i trochę niska wydajność. Jednak polecam bo działa :).

Świetny!

Produkt świetny, polecam gorąco!
Szampon został mi polecony przez dermatologa przy kolejnym napadzie ŁZS ;) Co dziwne, jeszcze nigdy na niego nie trafiłam. Okazało się jednak, że to strzał w dziesiątkę. Kurację przeprowadzałam przez 2 tygodnie codziennie - rozprowadzałam szampon partiami w niewielkich ilościach na suchej skórze głowy, po czym mokrymi dłońmi delikatnie spieniałam. Na dół włosów nanosiłam odżywkę. Spłukiwałam po około siedmiu minutach. Nie stosowałam równocześnie żadnego innego szamponu. Efekt naprawdę mnie zaskoczył - rewelacja. Przy powrocie ŁZS moje włosy przetłuszczają się w ciągu dosłownie kilku godzin - na szczęście szampon pomógł. Na dobrą sprawę mogłabym myć je co dwa dni, jednak chciałam przyspieszyć efekty kuracji. Szampon jest lekko \'tępy\' ale spokojnie można temu zaradzić kładąc na resztę włosów odżywkę - zabezpiecza ona również przed SLS obecnym w składzie preparatu. Mimo tego włosy nie były szorstkie czy \'skrzypiące\' i ładnie się unosiły. Po dwutygodniowej kuracji łupież praktycznie zniknął, skóra przestała swędzieć/piec, ŁZS się załagodziło, nie zauważam już wzmożonego wypadania włosów.

+ Włosy przestały wypadać
+ Prawie zniknął łupież
+ Zniknęło podrażnienie, ŁZS się wycofało [to też skutek równoczesnego wcierania Elocomu]
+ Włosy wolniej się przetłuszczają
+ Włosy nie plączą się, nie są szorstkie - pomaga przy tym też odżywka na długości
+ Stosunek ceny do wydajności jak na produkt \'apteczny\'
+ brak nieprzyjemnego zapachu
- dosyć gęsta konsystencja, na początku ciężko mi było stosować niewielkie ilości

Kupiłam w butelce 200 ml za 26 zł - w saszetkach się nie opłacało :)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 200 ml

mieszane uczucia

do tego szamponu mam bardzo mieszane uczucia, czasami wydawało mi się że hamował wypadanie włosów, czasami że w ogóle nie działał. szampon właściwie nie nadaje się do mycia przetłuszczonych włosów, bo trzeba by zużyć "pół" butelki żeby domyć włosy(strasznie słabo się pieni), dlatego najpierw używałem zwykłego szamponu a dopiero przy drugim myciu dermeny (w takim połączeniu starczył na bardzo długo bo wystarczyła tylko niewielka ilość szamponu), poza tym szampon strasznie plącze włosy, przy dłuższych włosach bez odżywki się nie obejdzie