Nivea, Nivea Hair Care, Fresh Energy, Szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się `Energia i świeżość` (stara wersja)

Szampon Energia i Świeżość to idealne połączenie naturalnych ekstraktów z odkryciami nowoczesnej technologii. Wzbogacony ekstraktami z gingko i delikatnej melisy cytrusowej dodaje włosom energii i witalności zapewniając uczucie długotrwałej świeżości. Nadaje piękny połysk

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidoprpyl Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, Polyquaternium-10, Ginko Biloba, Melissa Officinalis Extract, Propylene Glycol, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Parfum.

Cena: ok. 9zł / 250ml

Nie dla mnie

Niestety, nie jestem zadowolona z tego produktu.
Szampon miał odświeżać włosy, a tak naprawdę jeszcze bardziej je przetłuszczał i obciążał.
Po jego użyciu fryzura była przyklapnięta, ciężko było ułożyć włosy.
Plus za bardzo ładny zapach.
Mimo tego, odradzam.

Przekłamanie.

Kiepski szampon. Dla moich cienkich i tłustych włosów nie nadał się wcale. Już mówię dlaczego:

- obciążał zamiast odświeżać
- wysuszał włosy
- niszczył końcówki
- włosy były splątane
- nie były do końca oczyszczone

Nie wiem czy to z moimi włosami jest coś nie tak, ale to już któryś z kolei szampon Nivea, który zawiódł mnie i to dość poważnie, więc coś jest chyba grane z tymi kosmetykami.

Używam tego produktu od: kiedyś przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno całe 250 ml

żaden szał

Moje włosy się mocno przetłuszczają - ten szampon mi nie pomógł, wręcz się zaczęły przetłuszczać jeszcze bardziej.

Zapach ładny, nawet się długo trzymał.
Konsystencja ok.

Włosy mi trochę odżyły i zaczęły się ładnie lśnić, i za to ten szampon ma u mnie plusa.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dieta na trądzik

Nie polecam

Szampon wzmaga przetłuszczanie, włosy są do mycia po kilku godzinach. Ładnie pachnie. Skóra głowy bardzo swędzi, włosy są sztywne. Nie kupię więcej żadnego szamponu nivea!!!

Taki sobie

Pozostawiał włosy odświeżone i błyszczące. Lepiej się układały. Trochę wysuszał skórę głowy, ale minimalnie. Szampon miał ładny zapach i był dosyć wydajny.
Po jakimś czasie jednak przestał działać i włosy przestały się układać. Nie kupiłabym więcej. Nowej wersji nie używałam. Może jest lepsza.

Nic specjalnego.

Ani zły, ani dobry.

Zalety:

- fajny zapach

- jak się postaram, to mogę rozczesać po nim długie włosy bez użycia odżywki

Wady:

- nie ogranicza przetłuszczania włosów, ale przynajmniej nie przyspiesza.

okropny

Używałam jakiś rok- półtora roku temu. Spodobał mi sie zapach- piekny, świeży, cytrusowy. Dobrze się pienił i na tym kończa się plusy. Po umyciu włosy nie były świeże, oczyszczone. Po wyprostowaniu jakos wygladały, ale tylko kilka godzin. Wieczorem były jak po 2-3 dniach od umycia innym szamponem. A na drugi dzień to już w ogóle nie nadawały się do niczego. To mój najgorszy szampon do włosów jaki miałam- niedobrze oczyszcza, obciąża i włosy się po nim szybciej przetłuszczają. Myłam włosy codziennie więc nie wiem jak z wydajnością

Używam tego produktu od: 3-4 tyg
Ilość zużytych opakowań:jedno

Raczej nie...

Szampon mi w ogóle nie podpasował...

- konsystencja bardzo wodnista
- mało wydajny
- nie działał na przetłuszczanie się włosów (jak musiałam myć codziennie włosy tak było nadal po używaniu)
- spowodował bardzo duży łupież i swędzenie skóry (a nie miałam nigdy w życiu wcześniej problemu ze swędzeniem skóry głowy)
- za taki bubel cena jest zbyt wysoka,
- zapach przypominał trochę jakby płyn do mycia toalet...

Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: ~marca 2010

niekoniecznie

kupiłam ten szampon z nadzieją, że moje lekko przetłuszczające się włosy zaczną wyglądać świeżo i lekko. niestety, po paru myciach doszłam tylko do wniosku, że włosy przetłuszczają się coraz bardziej.

dodatkowo, jest przeźroczysty i miałam problem z tym, żeby zobaczyć, jaką dokładnie ilość nakładam.

co mi się w nim podobało? szampon ładnie, orzeźwiająco pachnie. to chyba jednak trochę za mało..

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Nie jestem zachwycona

Kupiłam go w promocji "kup jeden a drugi za 1grosz". Nie jest wybitnie zły, włosy myje, ma śliczny, bardzo ożeźwiający cytrusowy zapach. Jednak pomimo że mam włosy mieszane ze skłonnoscia do przetłuszczania to zupelnie mi nie podpasował. włosy są po nim sztywne, matowe i szorstkie. A i sam efekt świerzosci nie utrzymuje się długo. Nigdy nie byłam zahcywcona szmponami nivea a ten mnie jeszcze mocniej w tej niechęci utrzymał.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

nie zbyt;/

Mam włosy przetłuszczające się i nie jestem zadowolona z tego produktu. Ładnie pachnie i jest dość wydajny( mam go już 8mies. a myje włosy co 2 dni.). Nie widzę żadnego efektu.

Używam tego produktu od:8mies.
Ilość zużytych opakowań:

raczej nie

Raczej nie polecam tego szamponu. Chyba jego największą zaletą jest tylko zapach moim zdaniem. Wysusza moje włosy, mało wydajny. Może jednak po prostu mam za mało przetłuszczające się włosy jak na ten szampon.