Oriflame Colour, Forever Eyes Cream Eyeshadow (Kremowe cienie do powiek)

Oriflame Colour, Forever Eyes Cream Eyeshadow (Kremowe cienie do powiek)

Pojemność 4,5 ml

Sześć intensywnie lśniących odcieni, które tworzą na powiekach idealnie gładką taflę koloru. Innowacyjna formuła z ekstraktem z aloesu gwarantuje nieskazitelny wygląd przez 8 godzin. Cienie rozprowadzają się idealnie równo i łatwo.

jest w porządku

Cień jest bardzo trwały-spokojnie przetrzymał wesele:-)
Mógłby być ciut mniej błyszczący jak dla mnie.Napisy na opakowaniu szybko się starły,aplikator taki sobie-raczej na pewno trzeba się wspomóc palcem lub radzić sobie w inny sposób.Najbardziej odpowiada mi w nim trwałość,zasługuje na duże uznanie choćby z tego powodu.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie użycia

Fajny

Posiadam odcień Cappuccino Beige i jestem nim zachwycona. Bardzo ładnie prezentuje się na powiekach, ciekawie nabłyszcza i doskonale komponuję się ze skórą.
Dobry zakup i polecam. :)

Tylko pędzelek nie do końca fajny, ale to standard. ;) Trzeba sobie dopomóc jakimś innym lub palcem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

rozczarowanie

Po recenzjach postanowilam nabyc ten cien. Znalazlam an ebayu odcien rozowy, bardzo jasny i ladny, w sam raz zeby nakladac jako rozswietlacz na powieke. Kupilam ic czekalam na przesylke.
Pierwszy raz wyprobowalam cien na rece i z lekka mnie rozczarowal. Po roztarciu kolor byl bardzij bialy, ale nie to mnie rozczarowalo. Rozczarowalam sie bo odcien ten jest brokatowy. To nie jest perlowy cien, bo droginki sa za duze i blyszcza pojedynczo , to drobny brokat.
Postanowilam uzyc na oko, wkoncu po to go zakupilam i niestety taki sam efekt uzyskalam na oku. Moze dla mlodej osoby 20+ ten cien bedzie odpowiedni, ale dla pani w wieku 30+ niestety nie. Uzywac cieni w kremie nie od dzis i umiem sie z nimi obchodzic i bardzo je lubie. Z cieni ktore wygladaja jak blyszczyk o wiele lepsze sa dla mnie cienie Max factora, bo maja delikatna perle, drobinki nie przypominaja brokatu.
Cien Ofirlame zamiast mnie odzmeczyc i nadac swizosci, spowodowal, ze wygladalam na starsza i zmeczona. Do tego jego trwalosc daje wiele do zyczenia. Cien w polowie dnia mi sie sciagnal w zalamanie powieki.
Wogole mi sie ten cien nie spodobal. Myslalam ze bede go nakladac przy rzesach, to wtedy sciagac sie nie bedzie w zalamanie powieki, ale te drobinki nie dodaja mi urody, a wrecz przeciwnie. Bardzo sie rozczarowalam.

Używam tego produktu od:kilka razy i lezy nie uzywany
Ilość zużytych opakowań:napoczete 1

Manicure - pastelowe paski

Ulubiony !KWC

Uwielbiam ten cień!Mam 2 kolorki brązowy i jasnoróżowy. Mój ulubiony cień w kremie.Jak dla mnie idealny nie znalazłam żadnych minusów;)
-na powiece wygląda wręcz ZJAWISKOWO! Delikatny efekt rozświetlenie.Oko wydaje się świeże obudzone;) Dla mnie nieporównywalny z żadnym innym cieniem
-aplikacja trwa kilka sekund a można wyczarować na oczkach cudny makijaż:) Świetny gdy rano się śpieszę :)
-da się go ładnie połączyć z innymi cieniami(w kamieniu też)
-mega mega trwały! Na bazie virtuala trwał na powiekach od rana do nocy w niezmienionym stanie.Lepiej niż obiecane 8 godzin(bez bazy zresztą też):D
-nie wchodzi w załamanie powieki:)
-czuć przyjemny chłód po aplikacji
-cienie rozprowadzają się równomiernie i gładko
-wydajny
-niska cena
Myślę że skuszę się na wszystkie dostępne w katalogu kolorki:) Szczerze polecam:DUżywam tego produktu od: bardzo dawna

Super trwały

Posiadam ten kosmetyk od roku i więcej leży w mojej kosmetyczce, niż go używam ;)

Z tego co widzę w komentarzach, to tylko i wyłącznie kwestia wprawy, więc na pewno spróbuję się z nim zaprzyjaźnić :-)

Posiadam kolor złoty. Mój pierwszy problem napotkał się przy aplikacji, gdyż tą pałeczką trudno jest nabrać odpowiednią ilość.

Plusy:
*Piękny, świetlisty kolor
*Opakowanie daje gwarancję, że nic się nie wyleje.
*Długotrwały efekt.

Minusy jak dla mnie:
*Błyskawicznie zasycha na powiece, więc mam problem aby rozprowadzić go tak, jak chcę.
*widać wyraźną granicę tam, gdzie kończy się nakładać cień.
*Szczypie lekko powiekę przy nakładaniu, ale nie podrażnia jej :-)

Używam tego produktu od:Roku

lepszy niż avon, ale...

nie jestem przekonana do cieni w kremie, moze to ja ich nie potrafie stosować a nie one mnie zadowolić? :)

ten cień jest lepszy niż jego odpowiedniki z avonu, ale trafiam na te same problemy, co zawsze
- trudno jest cień rozprowadzić równo (przy nabraniu wprawy jest już lepiej)
-nie można zrobić poprawek, kiedy cień zaschnie czyli już po chwili, bo zaczyna sie rolować
-lepiej nakłada sie palcem niż aplikatorem
-cena jak dla mnie wygórowana przy tej jakości
-mała pojemność

co mi się podoba?
+kolor, mam jasny róż, jest piękny, dokładnie taki róż jakiego szukałam
+efekt delikatny, w sam raz na dzień ale na tyle widoczny, że widać, że zrobiłam makijaż :)
+trwałość, ok, całego dnia nie wytrzyma, ale żeden cień jaki miałam nie wytrzymał
+wydajność - co jest ważne przy tak małej pojemności
+szybko wysycha na powiece, ale to też rodzi problemy z poprawkami

Zaskakująco dobry.

Kupiłam zachęcona przez koleżankę konsultanktę. Wybrałam odcień All Night Tuquoise. Pierwsze spotkanie z tym cieniem to jedna wielka porażka! Kolor wydawał się koszmarny, kosystencja fatalna, efekt opłakany. Zostawały mi na oczach tylko wielkie zielonkawe grudy. Cień za nic w świecie nie chciał się równomiernie nakładać. Strasznie żałowałam tego zakupu.

Po paru podejściach coraz bardziej się do siebie dopasowywaliśmy. Po 2 tygodniach cień nagle zaczął się mnie słuchać i nauczyłam się nad nim panować.

+ nie ściera się (nawet podczas przecierania oczu)
+ nie roluje się
+ łatwo się rozprowadza, makijaż zajmuje parę minut
+ genialny kolor - można samemu regulować jego intensywność, od jasnego, perłowego koloru, do zdecydowanego turkusu
+ wygląda ładnie zarówno w dzień, jak i w nocy
+ poręczne opakowanie, nic się nie wylewa

- pierwszy mały minus, jaki w nim znalazłam, to zapach, ale nie to jest chyba w cieniu do powiek najważniejsze
- czasami lubi trochę poszczypać przy aplikacji, ale NIE podrażnia

Z całą pewnością kupię następne opakowania. Dziewczyny cierpliwości. Po dopasowaniu się jest genialny!

Różowy cień!!:*

ahhh.... kosmetyk jest poprostu świetny:* Mam go w kolorze różowym... :)
Jego zalety:
* łatwo się go nakłada
* jest bardzo trwały
* nie zbiera się w zaglębieniach :)
* ma świetną kremową konsystencję
* świenie wygląda w każdym świetle (jak jest juz lekko ciemno to ma śliczny metalowy połysk)
* jego aplikator pozwala go nałożyć tam gdzie chcemy
* jest niedużych rozmiarów dzieki temu zmieści sie wszędzie
* nie wylewa się z opakowania
* nie zasycha

Jego wady:
*nie posiada żadnych

Szczeże polecam:* jest boSSki :**

śliczne

Bardzo dobre cienie. Byłam ile zaskoczona, bo spodziewałam się czegoś gorszego.
Zalety:
-nie ściera się
-nie zbiera się w załamaniach powieki
-ładne kolory [mam turkusowy i fioletowy]
-dobrze i równo się rozprowadza
Wady:
nie zaobserwowałam. Przynajmniej na razie :P

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:nie wiem

prawie kwc ;)

Mam brązowy. Kolor jest cudownie nasycony, ciemny i taaaaki czekoladowy. Cień jest niesamowicie trwały - nałozony na powieke bladym świtem trzyma sie ładnie aż do nocy, nic się nie zbiera w załamaniach, nie rozmazuje. Nawet w najwiekszy upał makijaż oczu pozostaje nienaganny. Używam go od niedawna, ale wydaje mi się że jest dość wydajny, bo trzeba, a nawet należy uzywać go niewiele. Jest zapakowany tak jak błyszczyk, tzn aplikuje się go gąbeczką, co jest wygodne. Niestety, tą samą gąbeczką nie można go ładnie rozprowadzić, bo wtedy automatycznie na powiekę dostaje sie zbyt duża ilość cienia, co w efekcie daje bardzo ciężki i nienaturalny efekt. I to właściwie jest jedyna wada, gdyby nie to, byłby to mój KWC (ale i tak nie ma porównania z innymi cieniami). Szkoda tylko, że ma tak mało odcieni (zaledwie 6). Ale jest bardzo tani, ja kupiłam go w promocji chyba za 12 PLN :)

Nabyłam jeszcze Endless Pink - jest jaśniutki, kremowo-perłowy, lekki., rozświetlający, śliczny i kobiecy :) Do ładnego nałożenia również wymaga użycia pacynki.

Używam tego produktu od: czerwiec 2008
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

ten cień przetrwa wszystko

Od dawna szukałam cieni które nie ścieraja się w ciągu dnia . a ten pozostaje na powiece cała dobe!!!!!!!!

Wypróbowalam dwa odcienie i tylko na ich temat moge cos powiedziec .
Pierwszy odcien jasno morski po porstu mnie zawiódł gdyż robi straszne smugi i nie daje sie go ladnie rozporwadzic na powiece (cien ma konsystencje gestego kremu ktory zasycha na powiece)
Drugi odcien mnie zachwycił!!!! ciemny braz pieknie sie rozprowadzal dajac wyrazisty blyszczacy efekt po prostu zaro zastrzezen

Używam tego produktu od:12miesiecy

mogą być

Mam mieszane uczucia co do tych cieni. Zacznę więc może od plusów:
-oryginalny pomysł opakowania i aplikacji (opakowanie i aplikator taki jak w błyszczykach, z gąbeczką)
-Ładne odcienie (posiadam brązowy i brzoskwiniowy)
-bardzo trwałe
-chłodzący efekt
-nie zbierają sie w zagłębieniach powiek

A teraz minusy:
-dość trudno się je nakłada, należy uważać żeby nie przedobrzyć - nakładanie samym aplikatorem daje ciężki sztuczny efekt, ja zawsze dodatkowo rozmazuję je palcem
-jeden z moich odcieni bardzo szybko wysechł i ciężko go nakładać, chociaż drugi cały czas jest ok (a był kupiony w tym samym czasie)
-szybko zasychają na powiece, więc trzeba się uwijać z makijażem
-dość wysoka cena jak na jakość cieni

Ale mimo wszystko cienie są ładne:)Używam tego produktu od:1 roku