Infrarouge (szminka)

Infrarouge (szminka)

Szminka Chanel obchodzi tej jesieni rocznicę swojego powstania. Charakteryzuje ją trwałośc, lekkość i unikalne, różnorodne efekty jakie można z jej pomocą osiągnąć w makijażu.
Taką różnorodność zapewnia sześć wersji szminki różniących się od siebie nie tylko gamą kolorystyczną, ale przede wszystkim wykończeniem makijażu.Mamy więc trzy kolory szminki w wariancie
o "szklistym" połysku podobnym do błyszczyka, trzy naturalne, jedenaście satynowych, pięć mieniących się, dwa pół-matowe i wreszcie sześć metalicznych. Wszystkie cechują się intensywnym, trwałym kolorem i delikatnym zapachem. Zawierają witaminę E, która ma za zadanie chronić delikatny rejon ust przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
Opakowanie szminki jest proste i eleganckie - jak zwykle w produktach tej firmy.

Cena: 105 zł

dawno dawno temu

Kiedyś miałam dwie szminki z Infrarouge, bardzo lubiłam numer 14 MissFizz - bardzo ładny kolor, kojarzył mi się ze złotą satyną przykrytą beżową koronką najwyższej jakości.
Kolory były świetne, ale za jakość odjęłam gwiazdkę. Co prawda były wyjątkowo trwałe i można było bez obaw coś zjeść/wypić, ale były ciężkie i lubiły podkreślać wszelkie załamania/"zmarszczki" na ustach.

Używam tego produktu od: to było jakieś 10 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 szminki

;3

idealnie wręcz się rozprowadza i długo się trzyma a przy tym nawilża, jednak zostawia ślady co jest wielkim minusem bo spodziewałam się czegoś więcej po takiej marce/cenie ;]
opakowanie strasznie przypadło mi do gustu podobnie jak i zapach, jednak co do kolorów to wybór powinien być moim zdaniem większy, szczególnie jeśli chodzi o odcienie czerwieni.
generalnie jednak najlepsza jakiej zdarzyło mi się do tej pory używać, więc polecam.Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

świetna

Świetna szminka, nawilża, długo utrzymuje się na ustach, nie pozostawia śladów na np. szklance, rozświetla, wydajna, piękne kolory i zapach, estetyczne opakowanie, godna polecenia:)

Używam tego produktu od: 1 rok

Chanel - Mademoiselle Privé

stworzona dla mnie

Jestem w autentycznej żałobie, bo kupienie tej szminki graniczy już z cudem. Uzywałam przez dwa lata odcienia Miss Fizz, cudnego, metalicznego beżu, który pięknie rozświetlał usta. Właśnie wykańczam ostatnią sztukę. Będę grzebała w oprawce zapałką lub pędzelkiem, daję słowo. To bardzo trwały kosmetyk ale absolutnie nie wysuszający ust. No i szalenie wydajny. Konsystencja pozornie ciężka i suchawa, a w rzeczywistości leciutka na ustach. Szminka ta pokrywała je równą, trwałą taflą na długie godziny. Z trudem schodziła po wielu całusach. Po kilku godzinach nadal wyglądała atrakcyjnie. JEŚLI KTOŚ WIE, GDZIE JESZCZE MOZNA JĄ KUPIĆ TO BŁAGAM O KOLEŻEŃSKI NAMIAR (PW)!

super!!!

kupiłam odcień satynowy, matowy (ale ja nie znoszę błyszczyków), 09 bluff. Jest to wspaniały chłodny róż, dla mojej zimnej cery akurat!!! Jestem bardzo zadowolona. Szminka łatwo się nakłada i ma taki równomierną strukturę na ustach, jak dla mnie jest o wiele trwalsza od color riche L'oreala (używałam wcześniej). Kolor szminki, mimo że jasny na dzień, to jest ładnie wyeksponowany na ustach, nie jest całkiem sucho-matowy i bardzo dobrze kryje i nawilża. Zapach neutralny ok.

jest w porządku!

Jestem posiadaczką satynowej Infrarouge.Szminka ta łatwo się rozprowadza,dobrze przylega do ust, jest trwała, ale bez przesady, ściera się równomiernie. Wielkim plusem jest to, że się nie warzy i nie wałkuje. Jednak mimo tych wszystkich plusów jest za droga w stosunku do swoich właściwości i nie widać, że ma się coś "lepszego" na ustach w przeciwieństwie do Addict Diora.

Doskonala

To bodaj najlepsza ze szminek jakich uzywalam. Swietna i urozmaicona paleta - kazdy znajdzie cos dla siebie :) Bardzo trwala, dlugo zachowuje kolor nie wysuszajac ust. Pieknie sie rozprowadza i ladnie "lezy" na ustach :) POLECAM !

Bardzo lubię

Bardzo długo kusiła mnie ta szminka, choć nie da się ukryć że cena mnie zniechęcała. Nie żałuję tego zakupu, bo to bardzo dobra szminka, przede wszystkim jest niesamowicie trwała co jest dla mnie bardzo ważne. Mimo swej trwałości nie wysusza warg. Nie jest tak komfortowa w nakładaniu ani tak nawilżająca jak Hydrabase, ale Infrarouge bije ją na głowę trwałością. Ma dość suchą konsystencję i zapach nie każdemu odpowiada ale to i tak jedna z moich ulubionych szminek. Małym minusem jest dla mnie paleta kolorystyczna, ja używam metalicznego beżu nr 14 Miss Fizz.

zbyt metaliczna

Jak dla mnie ma zbyt metaliczne, nienaturalne odcienie i nieco ciąży na ustach, jednak odejmuję tylko dwie **, ponieważ jest bardzo trwała, łatwa w aplikacji nawet bez lusterka, ma przyjemny zapach i dość ładne, "życiowe" kolory (poza połyskiem :( ).

Godne polecenia.

Szminka długo trzyma się na ustach (pod warunkiem,że nie będzie pomalowana na to błyszczykiem), bardzo ładnie wygląda, nawilża. Również posiadam kolor Dragon (co prawda jest dosyc ciemny i raczej po nałożeniu większej ilości tej szminki niespecjalnie ładnie wygląda na dzień, ale za to na noc... jak znalazł).<BR>Cena owszem dosyć wygórowana, lae nioespodziewałam się zapłacic zanią mniej. Bądź co bądź to Chanel.

wygórowana cena

Cóż, kupiłam bo pokusa była silna. Teraz żałuję bo za tą cenę mogłabym mieć dwie szminki Color Riche. Szminka L'Oreala niemalże w NICZYM nie różni się od Infrarouge. Moim zdaniem jej jakość jest identyczna. Mogłabym przyznać Infrarouge więcej gwiazdek ale wygórowana cena świadczy przeciwko niej. Mimo to należy się jej pochwała - ma aksamitną konsystencję, ładnie pachnie, łatwo się rozprowadza, jest dosyć trwała. Ale przecież to wszystko można również powiedzieć o Color Riche. Radzę zastanowić się przed kupnem i przetestować obydwie szminki.

szminka wszechczasów;-)

Nie używam raczej ciemnych, intensywnych szminek, ale jakiś czas temu doszłam do wniosku, że chociaż jedna taka, na imprezy, albo jakieś oficjalne okazje przydałaby się. Długo szukałam aż wreszcie znalazłam ta jedyną , o którą mi chodziło-Infrarouge Chanel w kolorze Dragon. Jest przepiękna, ma intensywny, metaliczny połysk(są dostępne z bardzo różnymi wykończeniami, jak wspomniałam w zgłoszeniu) i głęboki kolor czerwieni wpadającej w bardzo ciemny róż. Niesamowita jest jej trwałość(niech się schowają wszelkie szminki typu Lipfinity), trzyma się bez poprawek około dziewięć godzin tak jakby przyrosła ;-) do ust. Nakłada się cieniuteńką warstwą, wygładzającą usta. Nie nawilża, ale też nie wysusza. Teraz jeśli tylko zbierze się gotówka;-) zamierzam kupić drugą, ale w odcieniu do używania na codzień-już sobie taką wypatrzyłam. Polecam-wypróbujcie a się zakochacie;-);-);-)