Tommy Hilfiger, True Star Men EDT

Tommy Hilfiger, True Star Men EDT

Po sukcesie damskiej wersji True Star, Hilfiger wypuszcza męski zapach z tej samej serii. Seksowny, lekko pikantny jest uosobieniem chłopięcego uroku, czaru i pasji. Zagadkowy, słodki i świeży dodaje energii i otula aurą tajemniczości. Wabi, nęci i kusi, a nawet uzależnia, choć nie brak mu elegancji i klasy.
Z poczatku zapach orzeźwia chłodem różowego grapefruita, zmieszanym z zagadkową wonią lukrecji. Następnie łagodnieje z pojawieniem się łagodnych nut szafranu i drzewa sandałowego.
Idealny na każdą okazję.
Typ zapachu: szyprowy.
Kompozycja inspirowana wizerunkiem Enrique Iglesiasa.

Nuty zapachowe: grapefruit, szafran, wanilia, drzewo sandałowe, mandarynka, arbuz, fiołek, żółty mak, konwalia, orchidea, groszek, wetiwer, piżmo, ambra.

True star.

Oceniam na podstawie próbek używanych przez mojego mężczyznę. :)

Zapach jest jednocześnie słodki i pikantny oraz świeży i słodki. Uniwersalny. Nadaje się zarówno na codzień jak i na ważne wyjście. Trwałość średnia.

P.S. Nie przepadam za twarzą tego zapachu ;P

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

pewnie jeszcze do niego wrócimy...

Owej wody używał mój mąż, a ja mu ją sprawiłam;)
Była to woda po goleniu.
Zapach przepiękny - świeży, orzeźwiający, słodkawy, ale nie duszący, nie mdły. Powiedziałabym, że jedynym "zgrzytem" w tym duecie (True Star i mój mąż) było to, że zapach nie do końca pasował do typu osobowości mojego męża i do jego wieku:brzydal: ponieważ True Star faktycznie pasuje do facetów w typie i wieku E. Iglesiasa :) mój mąż ani Iglesias ani wiek nie ten... niemniej jednak używający go facet staje się o razu młodszy!
A tak poważnie - woda wg mojego nosa pasuje do facetów w przedziale 25/30 lat, co nie znaczy że kila lat starsi nie mogą je uzywać:)
Raczej na lato niż zimę.
Butelka fajna. Trwałość - taka sobie, raczej słabsza niż mocniejsza.
Być może jeszcze do tej wody wrócimy, bo mi samej b. b. się podobała;)

Używam tego produktu od: już nie
Ilość zużytych opakowań: jedna 100 ml butelka w 2009/2010 roku

Super zapach

Początkowo nie przypasowała mi ta woda nie wiem czemu, może przez katar a może pH moje skóry uległo zmianie :)) ale testowałem go ostatnio jeszcze raz po jakimś czasie i muszę powiedzieć ze zapach jest super!! Z początku pikantny, łagodnieje po paru minutach ale wciąż jest wyraźny.Nie za ostry, nie mdły, nie duszący - wręcz bym powiedział że orzeźwia mnie jak żadne inne perfumy.

Mexx Look up now

Mój ci on ;)

Świetny zapach, jest naprawdę doskonały! Stworzony jakby idealnie dla mnie. :D Orzeźwiający, ze słodką nutą, ale i elegancki. Z początku dodaje animuszu, sprawia wrażenie zapachu dla aktywnych i lubiących sport. Siła złamana wanilią, jak to mi się kojarzy. :) Po chwili ta ulotna energia ustępuje miejsca głębszym warstwom, odsłania swój pełny urok i "dodaje blasku". ;) Przyciąga, hipnotyzuje i nie można się od niego oderwać. Zapach balansuje między słodką beztroską, szykowną elegancją i swobodą młodości. Ma to "coś", co sprawia, iż naprawdę można poczuć się jak one of the true stars.. :) ...no, niekoniecznie jednak Pleksiglasem. :D
Flakonik bardzo ładny, a najciekawszy w nim jest metaliczny poblask szkła, dodający efektu glamour do i tak mocno już zaakcentowanej całości, jaką tworzy zapach i jego ewolucja w czasie.

Używam tego produktu od: kilku dni.
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze.