Revlon, New Complexion Pressed Powder (Puder prasowany)

Revlon, New Complexion Pressed Powder (Puder prasowany)

Idealny dla każdego rodzaju skóry. Beztłuszczowy, zapewnia matowe, jedwabiste wykończenie.

Bardzo dobry

Sypkiego pudru uzywam sporadycznie, bardzo rzadko, zwykle na podklad, po 12h kedy zaczynam sie świecic, albo czasami pod oczy gdy jestem niewyspana. Nie wiem jak on się sprawdza na cała twarz i niedoskonałosci, natomiast miejscowo jest świetny.
Jest bardzo drobny, nie widac go gołym okiem.
Nie robi tapety.
Nie czuc go na twarzy.
Delikatny.
Dosyc szybko znika mi ze skóry.
Nie matuje na zbyt długo.
Fantastycznie wygładza.

Od tego pudru wymagam aby był niewidoczny i zawsze w potrzebie gdy nie mam czasu poprawic makijazu, a chcę wygladac świeżo.
Podejrzewam, ze nie nadaje się do maskowania wyprysków itp, ale ładnie wygładza, wręcz rewelacyjnie.

Bardzo fajne opakowanie - przetrzymało już swoje :)
+ za lusterko
+ za gabeczke, która mogę prac bardzo często (niestety częściowo mi się rozpadła po pierwszym pranku, tzn materiał się odkleił a została sama gabka)

Używam tego produktu od: ponad roku

polecam

stosuje kosmetyk od 2 tygodni jest idealny dla mnie, wprawdzie nie mam problemów z niedoskonałościami ale puder wygładza skórę i nadaje ładnego koloru bez efektu maski. stosowałam już wiele kosmetyków i zawsze przy zmianie pudru skóra była przez pewien czas przesuszona w tym wypadku tak nie było. to godny polecenia produkt nie ściera się i nadaje cerze idealne pokrycie przez min 6 godzin.

Używam tego produktu od:2tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/4

Ujdzie

Kupiłam, przetestowałam i oceniam;)Puder matuje, ale dosyć krótko, trochę maskuje niedoskonałości, ujednolica, ale ideałem nie jest. Jest jakby cięższy niż puder colorstay revlon, więc uważam że jednak colorstay z nim wygrywa. Cena jest za wysoka, ale na allegro można go kupić taniej. Oceniam go na 3 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Manicure - glitter nails

Dobra jakość za niewiele :D

Puder ma praktycznie same zalety :D:
- dobre, długotrwałe matowienie (przynajmniej w połączeniu z podkładem Colorstay Revlona)
- nie wysusza
- nie pachnie
- nie podkreśla niedoskonałości, ponieważ optycznie wygładza i delikatnie wyrównuje kolor skóry
- minimalnie kryje
- jest lekki i mięciutki - można go śmiało używać jako puder sypki
- ma w swojej ofercie ładne, jasne kolorki
- nie nadaje efektu tępego matu ponieważ lekko rozświetla cerę
- nadaje sie do skóry normalnej jak i mieszanej
- opakowanie zawiera dobrą gąbeczkę i praktyczne lusterko.

Wady - puder jest średniowydajny.

Bardzo dobra relacja jakości do ceny. Używałam wielu tańszych pudrów (Avon, Pierre Rene, Maybelline, Vipera),które wiele obiecywały, ale żaden z nich nie trzymał tak długo matu. Dlatego uważam, że warto wydać więcej pieniędzy i kupić pożądny puder, a nie byle mąkę za tanie pieniadze. Tani produkt = marny efekt. Taka jest prawda. To samo tyczy się podkładów.

Jestem z tego produktu bardzo zadowolona, ale nie wiem, czy do niego wrócę. Mam już na oku kolejne cudo, niestety o wiele droższe...

Używam tego produktu od: czterech miesiecy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

troche sie zawiodlam

Po firnie Revlon i cenie tego pudru oczekiwalam zdecydowanie wiecej. Coprawda ladnie kryje niedoskonalosci, matuje, wyrownuje koloryt, za co ma u mnie spory plus, jednak jest strasznie widoczny na twarzy :( wyglada bardzo nienaturalnie, paproszki z pudru osadzaja sie na brwiach, powiekach, bardziej suchych miejscach. Bardzo nieladnie i intensywnie podkresla wysuszone skorki na twarzy. Mialam duzo lepsze pudry za cene ok 20zl ;) Za prawie 70zl (za tyle go kupilam) mozna kupic cos zdecydowanie lepszego, np Loreal True Match albo Bourjois.

Używam tego produktu od: ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań: mecze pierwsze

godny poleenia

Puder kupiłam pod wpływem zachwytu nad nowym fluidem tej marki ColorStay Soft Flex, który mi do takie stopnia przypadł do gustu , że puder prasowany postanowiłam też kupić tej marki. No i dzieki Wam zdecydowałam się na ten. Ujęlo mnie już w sklepie , że jest miękki, ładnie stapia się ze skórą. A w domu po 2 tygodniach używania mogę dopisać, że fantastycznie nakłada się go pędzlem, nie brudzi (podobnie jak podkład) ubrań. Matuje dość dobrze, ale mógłby lepiej (jednak nos dość szybko sie świeci- wiec z tą kontorolą sebum tak średnio). Nie wysusza. Podsumowująć porządny puder. Do poprawek w wciągu dnia sympatyczny. Nie jest perfumowany, z czego ja akurat sie ciesze. Czy kupie następny? nie wiem, bo ten będzie trwał długo mam wrazenie, a poza tym jest wiele kosmetyków na rynku, a życie takie krótkie :-(((

Bardzo dobry!

No,no jestem pod wrażeniem mojego nowego zakupu.Puder świetnie matuje,rozświetla ładnie pyszczek ( mam odcień natural beige 01 ),buźka wygląda jak u porcelanowej laleczki ;-)Jest całkiem trwały,nie osypuje się ( nie pobrudził mi golfika!)Trochę drogi,ale chyba wart swojej ceny.Pudełeczko spadło mi na podłogę i jest w całości,puder też się nie pokruszył,więc to również świadczy na jego korzyść :-D( heh,a biedny Gosh nie przeżył upadku ).Czy jeszcze kupię nie wiem,bardzo możliwe,ale zamierzam przestestować jescze parę specyfików innych firm...

Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań:eksploatuję pierwsze