Tilia Hypoallergic, Balsam intensywnie nawilżający

Tilia Hypoallergic, Balsam intensywnie nawilżający

Balsam do pielęgnacji ciała przeznaczony dla skóry szczególnie wrażliwej i przesuszonej, wymagającej poprawy kondycji.
- silnie nawilża i uelastycznia
- poprawia kondycję
- koi i regeneruje
Zawiera ceramidy, które odbudowują barierę ochronną skóry, glicerynę poprawiającą nawilżanie pozostawiając skórę miłą w dotyku, witaminę E chroniącą przed negatywnym wpływem środowiska.

Cena: 11zł/ 200ml

Taki sobie

Jest to jeden z kosmetyków, które ani nie zaszkodzą ale tez specjalnie nie pomogą. Wchłania się dość szybko bo jest wodnisty (dla mnie zbyt wodnisty). Zapach jest zbyt medyczny jak na mój gust. Nakładam go wieczorem a rano skóra jest znowu nieprzyjemnie sucha (a są balsamy dzięki którym skóra po nocy jest gładka więc to nie moje wymysły).
Plusem jest, że opakowanie jest duże i można nakładać go do woli.

B.dobry

Kupiłam ten balsam w aptece, poleciła mi go farmaceutka mówiąc, że szybko się wchłania i bardzo dobrze nawilża.Jjestem zadowolona z zakupu,łatwo się rozprowadza, ma lekką konsystencję, może aż tak szybko się nie wchłania ale nakładam go zawsze na noc więc nie ma problemu. Przez jakiś czas po nałożeniu czuć leki film, który pozostawia. Za to ranem skóra jest niesamowicie mięciutka, gładka.Uważam, że za taką cenę działa na 5. I jeszcze jeden plus .. w zasadzie jak dla mnie nie ma on zapachu.Osobiście nie lubię sztucznie perfumowanych kosmetyków, niektóre zapachy aż duszą. Ten nie pachnnie niczym i jak dla mnie to duża zaleta.Polecam

Używam tego produktu od miesiąca

Po prostu balsam

Mnie ten balsam nie powalił na kolana.
Dla mnie,osoby ze skórą naprawde suchą, jest stanowczo za słabo nawilżający. Skóra jest gładka, ale widać, że czegoś jej brakuje. Ten balsam tylko lekko nawilża, nie natłuszcza. Miło pachnie, łatwo się rozprowadza. Dla skóry normalnej, jak zanalazł.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Manicure - geometryczny french

bardo dobry

Nie sądziłam że za taką cenę można kupić tak dobry produkt. Poleciła mi go znajoma farmaceutka. Miała rację :) Jestem bardzo zadowolona !! Używałam go początkowo na wysypkę posłoneczną. Nie uczula i dobrze nawilża.