Nivea Beaute, Stay On Cover Stick

Nivea Beaute, Stay On Cover Stick

Nowy korektor kryjący Nivea Beaute poprzez swoją perfekcyjną konsystencję nie pozostawia na buzi widocznej warstwy. Maskuje ciemne obwódki pod oczami, twarz jest nieskazitelna ponadto nie zdradza oznak zmęczenia. Niedostępny na razie w Polsce. Testowany dermatologicznie.
Dostępny w dwóch odcieniach:
08 nude
09 beige

Skład: Cyclomethicone, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Paraffin, Nylon-12, Polybutene, Ozokerite, Mica, Bisabolol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Disteardimonium Hectorite, Propylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Geraniol, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Eugenol, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Citral, Parfum, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Cena: 12-17zł/ 6ml

Nie pod oczy.

Mam najjasniejszy odcien nude, dobry dla bladaczek. Trzyma sie dobrze, ponad 5 godzin gwarantowane, nie warzy sie. Swietnie maskuje zaczerwienione skrzydelka nosa, niedoskonalosci na brodzie, jednak absolutnie nie nadaje sie do stosowania pod oczy, a tam lezy moj problem. Spojrzenie staje sie ciezkie, doskonale widac nalozona (nawet cienko) kremowa warstwe. Potrzebuje czegos, co wyglada bardziej naturalnie.

zaskoczenie

Czailam sie na ten korektor juz od dosc dawna. Wkoncu go nabylam, uzylam kilka razy i odlozylam zeby zuzyc to co mialam. Wkoncu przyszla kolej na Nivea. Musze powiedziec , ze jestem zaskoczona. Korektor dosc dobrze sie trzyma, jak na takie upaly co sa u mnie. Mam najjasniejszy kolor nude i bardzo dobrze wtapia sie w moja jasna cere. Uzywam go na boki nosa i policzki przy nosie, gdzie mam popekane naczynka i czasami wystepuje lekki rumien. nakladam go robiac kilka kresek i poklepujac rozprowadzam po twarzy. Cera odrazu staje sie jednolita. probowalam go tez uzyc pod oczy, wkoncu producent pisze ze nadaje sie na cienie pod oczami, ale jakos mi to niespecjalnie wyszlo. raz sie udalo innym razem nie udalo mi sie go rowno rozprowadzic i gdy sie przyjzalam , widzialam ze cos pod oczami jest. Tutaj musze popracowac, bo chcialabym ograniczyc ilosc mazidel. Ten korektor i podklad Ideal Finish i cera jak marzenie. zero rozowosci na twarzy, cera robi sie jak aksamit. Oczywiscie podkladu teraz nie uzywam. W upaly wole nalozyc na newralgiczne miejsca tylko korektor, bo niestety w upaly wszystko mi z buzi splywa i efekt jest odwrotny od zamierzonego. Dlatego tak sie upalram na ograniczenie kryjacych rzeczy z kolorowki. Podklad na zime, to u mnie mus, bo chroni naczynkowa cere przed zimnem, ale na lato szukalam dobrego korektora, ktory w miare bedzie sie trzymam w upaly i Nivea ma spore zadatki na taki korektor.

Używam tego produktu od:zakupilam jakos miesiac moze 1,5 m-ca temu, ale nie uzywam jeszcze zbyt dlugo
Ilość zużytych opakowań:napoczete pierwsze

jaśniutki Geniusz!

Szukałam najjaśniejszego korektora w drogerii... Kupiłam Manhattan i to cudo w kolore 08 Nude :) Manhattan niestety okazał się zbyt szarawy, choć jasny, a korektor Nivea - SUPER. Bardzo jasny, nareszcie rozwiązanie dla dziewczyn z jasną cerą (łatwiej znaleźć jasny podkład niż korektor!). Gęsty, mocno kryje, jeśli się go dobrze rozprowadzi to jest absolutnie niewidoczny (czasem trzeba poklepać paluszkiem ;p). Trwały. Polecam naprawdę mocno, warto go kupić :)

i jeszcze taka wzmianka... on kosztuje więcej, bo ja go kupiłam w Niemczech za ponad 8 euro więc u nas będzie kosztował z 25zł jak nie więcej ;>

Używam tego produktu od: 3tyg

Salon fryzjerski

Kryje!

Zgłosiłam... to i ocenię:) Zakupiłam na allegro, bo faktycznie kolorówkę Nivei trudno gdziekolwiek dostać. Cena, którą podałam jest orientacyjna, jak kupiłam za 16,50 zł.
Korektor jest gęsty, mazisty, ale genialnie kryje. Moje pryszczyki acz nieliczne zamaskował. Mam odcień 09 beige. Jest dość ciemny, ale jak się go umiejętnie rozprowadzi i nałoży, to się ładnie stapia ze skórą, nawet moją, która w sumie jest jasna. Dobry kosmetyk:)

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1