Cold Stop, Krem ochronny na zimę City SPF 9

Cold Stop, Krem ochronny na zimę City SPF 9

Krem na zimę stanowi skuteczną ochronę skóry przed mrozem, wiatrem, promieniami słonecznymi oraz zapobiega szkodliwemu wpływowi środowiska zewnętrznego. Wzmacnia barierę lipidową naskórka oraz wspomaga jego naturalne mechanizmy ochronne. Optymalnie dobrane składniki aktywne regulują poziom natłuszczenia i nawilżenia, tworzą na powierzchni skóry warstwę, która chroni ją przed niskimi temperaturami oraz nadmiernym wyparowaniem wody.
Krem zawiera składniki aktywne takie jak: masło Karite, olej macadamia, witamina E, ekstrakt z ginkgo biloba, ceramidy, fitosterole sojowe oraz filtr przeciwsłoneczny.
Krem doskonale nadaje się pod makijaż.

Cena: ok. 10zł / 50ml

Nie polubiłam go:(

Krem używałam 2 lata temu i nie byłam z niego zadowolona. Zbyt ciężki i tłusty /wiadomo krem ochronny, ale bez przesady/ - takie typowe mazidło, ciężko rozprowadzające się i choć mam cerę suchą, świeciłam się niemiłosiernie , nakładałam go z umiarem, ale i tak czułam jego "ciężkość" na twarzy. Podkład ślizgał się na nim. Próbowałam używać go do rąk, ale bardzo szybko zaczął śmierdzieć, rozwarswił się i "zważył":( w połowie opakowania musiałam go wyrzucić. Filtrów w nim jak "na lekarstwo".
Można sobie darować - na rynku jest coraz więcej kremów ochronnych w wysokimi filtrami w których można przebierać.

Używam tego produktu od: męczyłam ok 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie