Tilia Studio, Mleczko nawilżające do demakijażu twarzy i oczu z wyciągiem z mimozy

Mleczko nawilżające Tilia Studio skutecznie usuwa makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia negatywnie wpływające na kondycję skóry. Zmiękcza i wygładza skórę, doskonale ją nawilżając. Mleczko jest wzbogacone o witaminę B5, alantionę, a także wyciag z mimozy. Produkt polecany dla każdego rodzaju cery.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Allantoin, Panthenol, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Mimosa Teniuflora Bark Extract, Methylparaben, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Propylparaben, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexane Carboxaldehyde, Citronellol, Geraniol, Alpha Isomethyl Ionone.

Cena: 5,90zł / 200ml

OK

Miałam je dwukrotnie - byłam bardzo zadowolona, nie szczypie w oczy, ma właściwą, niezbyt tłustą konsystencję i jest w dobrej cenie.
Niestety od dawna go nie widziałam w sklepie.

Używam tego produktu od:6 mies.

Bardzo dobre mleczko

Mleczko o nietłustej konsystencji, przyjemnym, naturalnym, roślinnym zapachu.
Nie pozostawia na twarzy lepkiej, klejącej warstwy, doskonale zmywa makijaż (łącznie z wodoodpornymi tuszami).
Nie powoduje powstawania niedoskonałości ani nie podrażnia, skóra pozostaje gładka, miękka, czysta.
Opakowanie bardzo dobre, z łatwością można dozować odpowiednią ilość.

Zaznaczyłam, że nie kupię ponownie, ponieważ mleczko zostało wycofane z produkcji, czego żałuję.

Używam tego produktu od: używałam przez pół roku

za te cene super!

Mleczko wyprodukowane przez firme Eris, dobra jakosc za niska cene. Dobrze usuwa makijaz (nie uzywam kosmetykow wodoodpornych wiec nie wiem jak sobie z nimi radzi), nie szczypie, nie podraznia (wersja do cery wrazliwej w niebieskim opakowaniu lekko podrazniala mi oczy), zuzylam okolo 10 butelek i na pewno kupie ponownie.

Używam tego produktu od: okolo dwoch lat
Ilość zużytych opakowań: okolo 10

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

dobre, bo nie tluste

Od mleczka oczekuję, aby:
1. Dobrze zmywało makijaż - Tilia sobie z tym dobrze radzi
2. Nie tłuściło mi i tak już tłustej cery - tutaj również plus
Nie wiem, czy mogę zaliczyć to do wad, ale mleczko ma nieładne opakowanie, które nie zachęca do zakupu i taki sobie zapach. Te dwie rzeczy producent mógłby poprawić, ale za taką cenę i tak nie ma się za bardzo do czego przyczepić. Używałam już wielu droższych mleczek i nie były jakościowo lepsze od tego. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo jest trudno dostępne. Mogę jednak polecić

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

przyjemne

Bardzo dobre mleczko Eris (LKDIE) za niewielkie pieniądze. Dokładnie oczyszcza, nie podrażnia, nie zostawia tłustej warstwy. Nie spływa z płatka, jest wydajne i przyjemnie pachnie. Skóra jest ładnie nawilżona i nie łuszczy się.
Mleczko nie szczypie w oczy podczas demakijażu, a muszę zaznaczyć, że mam AZS.
Jedyny minus to nieciekawe opakowanie, które może zniechęcić do zakupu ;)

Czas używania produktu: ok. 7 miesięcy

hm...

Kupiłam to mleczko, ponieważ nie miałam chwilowo pieniędzy, a musiałam takie mleczko posiadać.
Nieładne opakowanie.
Ma ładny zapach. Fajna konsystencja.
Jednak jego wadą jest to, że trzeba dużo czasu, żeby zmyć cały makijaż. Kosmetyk nie od razu usuwa makijaż z twarzy.
Nie radzę używać go na oczy. Katastrofa! Żeby zmyć tusz z rzęs, trzeba bardzo trzeć wacikiem oko. Odradzam go, do zmywania tuszu, naprawdę!

Ilość zużytych opakowań: 1 i więcej raczej nie kupię

przeciętne

Kupiłam, bo nie było Sorayi. Było niedrogie, w miare przyjemnie pachniało ( cos z anyzu?). W uzyciu - jak kazde inne mleczko - ani lepsze, ani gorsze. Brzydkie opakowanie. Niczym mnie nie zniechęciło, ale kupowac po raz drugi nie będę...

Używam tego produktu od:parę miesięcy temu