Serical, Maska Frutta (Krem pielęgnacyjny do włosów z wyciągiem z owoców)

Serical, Maska Frutta (Krem pielęgnacyjny do włosów z wyciągiem z owoców)

Pojemność 1 000 ml

Krem pielęgnacyjny do włosów z wyciągiem z owoców. Zawiera aktywne wyciągi owocowe i roślinne specjalnie przygotowane do celów kosmetycznych. Dzięki nim włosy stają się miękkie i łatwe w układaniu. Polecany do włosów normalnych.

całkiem dobra

Bardzo lubię ta maski, ta też mnie nie zawiodła. Mam zamiar przetestować wszystkie, które są dostępne.
Tą wyróżnia wyjątkowo trwały zapach. Po użyciu maski włosy pachną bardzo intensywnie.
Jest tania i wydajna, robi co ma robić, włosy są zdecydowanie bardziej gładkie, łatwo się rozczesują i do tego lśnią.

miękkie włosy, piekny zapach

Bardzo lubię tą maskę, dokładnie, maskę a nie odżywkę. Jeśli potrzyma się ją na włosach krócej niż 5 minut efekt będzie (według mnie) niezauważalny/ słaby, natomiast jeśli nałożymy ją na połowę długości włosa, owiniemi folią i ręcznikiem- działanie jast calkiem dobre :) Nie mam zbyt zniszczonych ani suchych włosów więc jest dla mnie wystarczająca.

Plusy:
+włosy są bardzo gładkie i przyjemne
+nie są obciążone, oklapłe
+bardzo łatwo się je rozczesuje
+piękny zapach, który utrzymuje się na włosach na jakiś czas

Maska ta nie jest jakoś super nawilżająca ale producent nie obiecuje nam efektu wow. Maska ma poprostu sprawić by włosy stały się miękkie i łatwe w układaniu i to właśnie się sprawdza :)

Może do mycia odżywką się nadaje

Jestem posiadaczką włosów o mieszanej porowatości (gładkie przy uszach, średnio porowate na większej części ,najsuchsze końcówki). Produktu używałam regularnie, czasami też jeszcze dodatkowo przed myciem do metody OMO. Kupiłam go na allegro i za 1L zapłaciłam tylko 7.50 zł.

Produkt jest średnio gęsty. Ma ładny, różowy kolor, a jeszcze ładniejszy zapach. Ułatwia rozczesywanie włosów. Nie wiem jak jest z jego wydajnością, bo ja coraz szybciej zużywam maski i odzywki do włosów. Ale zauważyłam, że produkty w pudełeczku ubywają po prostu szybciej, bo więcej się ich nabiera. Szkoda, że maska nie nawilża odpowiednio. Jej działanie jest trochę poniżej przeciętnego, takie na 3 gwiazdki. Dlatego nie kupię jej ponownie.

To już moja czwarta maska Kallosa i najbardziej sprawdziła u mnie się:
1. maska miodowa
2. Placenta
3. Fruta
4. Carota Serial (na ostatnim, bo zaszkodziła moim włosom, choć wg stopnia nawilżenia powinna być na 2 miejscu)

Plusy:
- kolor
- zapach
- nie obciąża
- ułatwia rozczesywanie

Minusy:
- kiepsko nawilża

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

WŁOSY lokówka objętość

Zwyczajna odżywka dla włosów normalnych

Kupiłam tę odżywkę zachwycona jej zapachem, gdyż skład ma raczej marny;) Moje włosy, srednioporowate, farbowane, na całej długości są w bardzo podobnym stanie. Nie są zniszczone czy wymagające intensywnej, częstej regeneracji, dlatego czasem kuszę się na odżywki do włosów normalnych, ze składem bardzo przeciętnym.

W opiniach często odnoszę się do tego, co napisał producent- do jakich włosów jest polecana, co można osiągnąć. To oczywiste, że odżywka/maska do włosów normalnych nie zregeneruje, nie nawilży jakoś wybitnie, ponieważ tego typu włosy nie potrzebują intensywnej pielęgnacji.

+odżywka pomaga wygładzić włosy
+dobrze się po niej rozczesują
+są bardziej miękkie, przyjemne w dotyku (odżywka w składzie ma silikony)
+pachnie cukierkowo, nie owocowo, ale zapach bardzo przypadł mi do gustu
+cena

Nie daje natomiast efektu "wow". Jest po prostu przyzwoita, przeciętna, nieszkodząca. Ot dobra raz za czas :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy, ok. 10 użyć
Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

Nie jest zła

PLUSY
+ tania
+ładny zapach włosów po użyciu
+ włosy miękkie i przyjemne w dotyku

MINUSY
+ nie odżywia
+ nie nawilża jakoś szczególnie

Nie jest zła, tania, ładnie włosy pachną po jej użyciu, ale szału nie robi. Mam bardzo suche zniszczone końcówki po rozjaśnaniu i niestety rozczesanie ich na mokro jest walką, a ta odżywka tylko troche mi ją ułatwia. Moje naturalne odrosty są za to po niej miękkie, lśniące i pachnące.

Stosuję na zmianę z odżywką Crema Midollo & Placenta.
Wcześniej długi czas do włosów rozjaśnianych stosowałam Crema al Latte

Używam tego produktu od: 3 m-c
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Niezła

Bardziej odżywka niż maska.
+ bardzo wydajna
+ ładnie nabłyszcza włosy
+ przyjemna konsystencja, nie spływa z włosów
+ nadaje miękkość
+ włosy łatwo się poddają układaniu
+ niska cena, około 4zł za 275ml

- zbyt słabe działanie jak na maskę
- nie było żadnego odżywienia włosów czy nawilżenia, a jeśli już to prawie niezauważalne
- śmierdzi kosmetycznie
- niezbyt ciekawy skład.

Nie była zła, ale raczej już do niej nie wrócę, mogę zaoferować swoim włosom coś lepszego.

bardzo przyjemna

Kupiłam maskę przy okazji zakupu farb w hurtowni fryzjerskiej. Przyznam, że szczególnie skusiła mnie cena- bardzo korzystna -11 zł za litr oraz owocowy zapach. Zapach jednak z owocami nie wiele ma wspólnego- pachnie raczej jak takie pudrowe cukierki- dość chemicznie ale w sumie przyjemnie więc nie będę się czepiać. Konsystencja idealna jak na maskę bo budyniowa ale nie za gęsta- nie spływa z włosów. Co do działania - po użyciu jej pod czepek na godzinę raz w tygodniu- włosy są miękkie i błyszczące, nie puszą się. W moim przypadku podkreśla skręt i nadaje blasku. Jestem na tak. Nie daję pięciu gwiazdek bo na to czeka produkt ideał ale na pewno kupię ją jeszcze w przyszłości:)

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego- 1000 ml

Może być

Taka sobie zwykła odżywka. Jako maska nie za bardzo...
Trochę jakby gorsze wydanie Caroty.
Zgadzam się, że efekt jest doraźny.
Włosy po niej po prostu dobrze wyglądają bez och-ów i ach-ów. Położona na kilka minut maska nie spełnia fukcji maski.
Tania, zwykła odżywka, która nie zaszkodzi włosom.

Używam tego produktu od: parę lat temu

dobra, nic więcej

Dobra odżywka, włosy po jej użyciu są bardziej miękki, puszyste, sypkie, dobrze się rozczesują. Jednak nie poprawia ona kondycji włosa, jeśli po kolejnym myciu nie użyjemy odżywki czy maski stan włosów znów wraca do pierwotnej kondycji, nie działa długofalowo, mimo systematycznego używania. Przyjemnie pachnie, jest wydajna i tania.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

ulubiona

Maska jest polecana do włosów normalnych, a ja choć mam przetłuszczające, też jestem zadowolona. Nakładając staram się nie wcierać maski w skórę głowy i dokładnie ją potem spłukuję, a włosy są po użyciu miękkie, lekkie, pachnące i bez problemu się rozczesują. Nie zauważyłam większego przetłuszczania się włosów. Mam włosy do ramion i wielkie(800 ml)opakowanie maski, nie wiem czy zdążę ją zużyć zanim się przeterminuje :rolleyes: , bo jest niesamowicie wydajna.

Ilość zużytych opakowań: odrobina 1

idealny dla normalnych włosów

Uwielbaim odżywki do włosów firmy kallos, dowiedziałam się o nich podczas wizyty u fryzjera. Najpierw tam zamawiałam a teraz przezuciłam sie na allegro gdzie jest taniej. Kosmetyk pięknie pachnie, jest idealny dla moich włosów. Po użyciu mleczka włosy staja się miekke i ładnie pachną. Jedynym maleńkim minusikiem ogólnie odżywek kallos jest to ze musze długo spłukiwac włosy zeby cala odżywka zeszła. Ale polecam bardzo dałam 4 gdyż nie jest to kwc. Poprostu kosmetyk jest tani i spełnia moje oczekiwania. :)

Przyjemny

Nie jest tak cudownym kosmetykiem jak wersja Latte tej samej firmy, a przynajmniej mi mniejodpowiada, ze wzgledu na zapach. Jest mily, ale nie porywa. Natomiast fantastycznie odzywia wlosy, sa po nim elastyczne, sypkie, swietnie sie ukladaja. Mysle, ze bede kupowac nadal te maske i stosowac ja raz w tygodniu.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy