Isana Pflege, Fruit&Fun Dusche (2 rodzaje)

Isana Pflege, Fruit&Fun Dusche (2 rodzaje)

Żel odświeża ciało praz pobudza umysł, zachowuje właściwe nawilżenie skóry oraz odpowiednie pH.
Zapachy: Limette, Frucht & Vitamin (Special Edition)

Cena: 4zł/ 300ml

Przyjemnie pachnie

Miałam kiedyś,wypróbowałam 2 rodzaje.
Ale chyba najbardziej przypadł mi do gustu zapach limetki-taki przyjemny orzeżwiający,pyszny :)
Piękny zapach,cudowne orzeżwienie,duża pojemność,cud miód i malina! czego chcieć więcej za tak niską cenę?
Skóra jest czysta,odświezona ładnie pachnie.
Nie zauważyłam także aby żel uczulał,mnie nie uczulił.
Polecam,do kupienia w Rossmannie.

Używam tego produktu od:kiedyś

Śmierdzi

Mam wersję Limette - żel fatalnie wysusza skórę a do tego ma drażniący, chemiczny zapach. Dla mnie śmierdzi mleczkiem do czyszczenia. Niestety jest też bardzo wydajny...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

:):):)

Dostałam ten żel(na zdjęciu:zielony) na urodziny.Gdy tylko otworzyłam butelkę poczułam śliczny zapach(chyba limonki,ale nie pamiętam:P):)
Plusy:
-zapach
-dobrze się pieni
-pozostawia skórę odświeżoną i miłą w dotyku
-cena
Minus:
-mimo,ze skóra po kąpieli była fajniutka,to żel nie nawilżał :/....ok.30 minut po kąpieli moja skóra znów była sucha:(

Ale to jedyny minus:)Wg. mnie na lato ten żel nadaje się idealnie,ze względu na swoje właściwości odświeżające:)Używam tego produktu od:listopada 2007

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Dobry i tani

Żele Isana należą do moich ulubionych z powodu ceny, zapachów, pojemności i przyjemności używania. Z tej serii skusiłam na żel w pomarańczowej buteleczce. Skusił mnie zapach ananasa, gdyż głównie ten wyczuwam w tym żelu. Zapach doskonały na ciepłe pory roku, orzeźwiający, trochę słodki, jak ktoś lubi ta woń nie będzie zawiedziony.

Właściwości pielęgnacyjne podobne jak w przypadku innych żeli Isany czyli dostateczne. Żel spełnia swoje zadanie, myje, odświeża, oczyszcza, nie nawilża ale tez ie wysusza nadmiernie skóry. Dobrze się pieni, jest wydajny, niezbyt gęsty ale przyjemny w używaniu.

Używam tego produktu od: kilak miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

dość dobry

Bardzo lubię żele Isany z serii Wellness Duche, zwłaszcza w wersji Pomarańcza/Melisa (ten zapach !). Teraz skusiłam się na żel limetkowy, ale przy przyzwoitych właściwościach myjących zapach ma niestety bardzo sztuczny i trochę zbyt intensywny. Nie wysusza skóry i nie czyni żadnej innej szkody, ale raczej już do niego nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

dobry!

Nie spodziewajmy sie cudów po tej cenie, jak dla mnei może byc! dobrze sie pieni, moze troche za rzadki.. ładni epachnie.. mialam pomaranczowy, wyczuwalny ananas z czyms tam.. ogolnei jestem zachwycona ceną :)

Używam tego produktu od: wakacji

Może być

Kupiłam sobie wersję w pomarańczowej butelce, czyli Frucht & Vitamin. Jest to zapach owoców tropikalnych, choć ja wyczuwam głównie ananasa i mango. Typowy słodki zapach, przyjemny, owocowy i soczysty. Ma ładny pomarańczowy kolor.
Żel pieni się jednak jakoś bardzo słabo, nawet na gąbce.
Myje dobrze, nie podrażnia ani nie wysusza skóry, ale jednak czegoś mu brakuje, co sprawia, że raczej nie skuszę sie na niego ponownie.

Dla mnie naprawde dobry

Używam stale do kąpieli rózne rodzaje tego płynu. Jedne nawilżają mniej, drugie lepiej ale i tak średnia wychodzi dobrze.
Rewelacyjne trwałe zapachy, bardzo wydajne , tanie.
Polecam zdecydowanie zamiast mydła. Moje ulubione to mleko z miodem ( dobrze nawilża, skórę pozostawia gładką, ciepły zapach) oraz mandarynka z melisą ( oświeża, pięknie pachnie , super na upały).

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka

zapach ok

Skusił mnie zapach - mam ten zielony żelik. Żel jak żel, nic specjalnego, pieni się w normie, śreednio wydajny, zapach wyczuwalny tylko w czasie prysznica, potem nie zostaje na skórze. Nie nawilża, nie natłuszcza. Tani.

Zbyt wiele wad

Uzywalam zielonego. Kupilam go, pewnie jak wiekszosc, ze wzgledu na cudowny zapach. Niestety, trzyma sie on bardzo krotko, wlasciwie tylko do momentu wyjscia spod prysznica. Ma sporo wad, m.in. niska wydajnosc, opakowanie starcza na bardzo krotki czas. W moim przypadku byly to 3 tygodnie. Ponadto niewiele sie pieni, co uwazam za najwieksza wade tego produktu. Jedyna zaleta to naprawde niska cena. Wiecej jednak nie kupie, wole dolozyc kilka zlotych wiecej i miec produkt z wiekszoscia zalet niz wad.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Mmm

Od dawien dawna kupuje te żele. A teraz te zapachy. Kąpiel jest dużo bardziej przyjemniejsza, żel bardzo dobrze się pieni i myje, nie zauważyłam wysuszania, starcza na dość długo:) Jeden z moich ulubionych i jeszcze niska cena!

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: jakieś 10

zapach, że chce się jeść :)

właściwie nie miałam zamiaru kupować, bo się bałam niskiej jakości. Ale aromat ananasa zachęcił mnie do spróbowania i nie żałuję nic a nic!
Znam oba tu oceniane: i ananasowy(ten z witaminami), i limetkowy. Oba zapachy bez pudła wprawiają mnie w dobry humor ... choć na skórze nie zostają. Ale nie uważam tego za wadę, szczerze mówiąc.

Zacznę od jedynego minusu: z wydajnością jest średnio. Ale nie tragicznie.

Za to plusy:
- zapach :)
- działa jak trzeba, tzn. czyści
- lubię przejrzyste żele do mycia, mam irracjonalne wrażenie, że lepiej myją. Ten ma dodatkowo sympatyczną konsystencję, dobrze się pieni, i przezroczyste pudełko jest (jak już zauważono) praktyczne. Jak wykańczałam ananasowy, zauważyłam, że bardzo niewiele go zostaje na ściankach (w przypadku żelu do mcia to może nie tak ważne jak w przypadku kremów itp., ale miło, że nie trzeba było wypłukiwać tony kosmetyku z butelki)
- mi osobiście nie wysuszył ani nie podrażnil skóry, a używam go czasem wraz z sizalową rękawicą. Zaznaczam, że brak wysuszenia może być efektem kompulsywnego wcierania balsamów nawilżających. Na pewno jednak nie mam po umyciu jakiegoś uczucia, że mi się skóra na ciele ściąga.
- no i ta cena (i częste promocje), i fakt, że Rossmanny rozsiane gęsto po kraju.

Zatem, ja osobiście polecam te owocowe orzeźwienia :)

Ilość zużytych opakowań: dwa