Bielenda, Kawior i Trufle, Always - Doskonała maseczka do rąk 35+

Bielenda, Kawior i Trufle, Always - Doskonała maseczka do rąk 35+

Doskonła maseczka to specjalista w kuracji Anti-age. Intensywnie pielęgnuje skórę dłoni i wzmacnia płytki paznokci. Innowacyjnie zastosowano wyszukane składniki aktywne: czarny kawior i białe trufle, które dzięki specjalnie opracowanej recepturze wnikają głęboko i osiągają maksymalne stężenie w miejscu działania. Przyspieszają proces odnowy naskórka, mobilizują do walki z objawami starzenia, zapewniają jego wygładzenie i poprawę kolorytu.

Mój ulubieniec

Kawior i Trufle poleciła mi moja kosmetyczka, do której mam 100% zaufanie w kwestii dbania o urodę. Szukałam jakiegoś kremiku, który mogłabym mieć zawsze w torebce, a znalazłam swojego faworyta w tym przedziale cenowym :)

Plusy:
- Działanie. Miękka, gładka, rozjaśniona, nawilżona skóra. Widoczna poprawa jakości skóry, ale zaznaczę, że moje dłonie nie potrzebują akcji ratunkowej. Do dziennej pielęgnacji super, u mnie sprawdziły się zapewnienia producenta.
- Fajny zapach
- Ładne opakowanie, dobra pojemność
- Dobra konsystencja i wchłanianie
- Cena i dostępność

Minus:
- Wkurzająca tłusta warstewka, ale efekty są tego warte, a dłonie zabezpieczone.

Ze swojej strony jak najbardziej polecam :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

słaby

Ta firma chyba ma problemy z odpowiednim nazwaniem swoich produktów .Niby maseczka do rąk jest rzeczywiście zwykłym i to słabo nawilżającym kremikiem.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

krem, maska, whatever

Używam jako kremu (bawełniane rękawice na noc to nie dla mnie) i jestem bardzo zadowolona z efektów. Super pachnie, mocno nawilża, szybko się wchłania. Jeśli chodzi o minusy to jakoś nic nie przychodzi mi do głowy.

Używam tego produktu od: +/- 4 miesięcy

Kosmetyczka roku 2017

Dobry krem, ale nie maska

Gdyby ten kosmetyk był opisany jako krem wystawiłabym o jeden punkt wyższą ocenę. Producent jednak nazwał go maską, a od maski wymaga się więcej niż od kremu. Podsumowując: jak dla mnie jest to dobry KREM.
Konsystencja bez zarzutu, pozostawia skórę gładką i aksamitną. Na dłoniach pozostaje przez dłuższy czas przyjemna otoczka.
W pierwszym odczuciu bardzo spodobał mi się zapach, ale po dłuższej chwili jest już niestety zbyt intesywny, co jest dla mnie minusem.
Rozwarstwiła mi się tuba na zgrzewie, co było nieco kłopotliwe, bo krem wydobywał się dwiema stronami.Nie zaliczam tego jako minus, bo pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło i pewnie trafił mi się akurat jakiś pechowy egzemplarz.

Używam tego produktu od: m-ca

dobry krem

hmm raczej maseczka to nie jest a zwykły krem

Minusem jak dla mnie jest bardzo intensywny zapach

Plusy: bardzo tresciwa konsystencja, krem jest tłusty i bogaty ale szybko sie wchlania i nie pozostawia rąk tlustych a takie jakby aksamitne

ujednolica koloryt rąk, skora jest odzywiona, ale nawilzenie mogloby byc lepsze

podsumowujac to całkiem dobry KREM do rąk

Używam tego produktu od: 2 mcy

nie, nie, nie

maseczke uzywam od ponad tygodnia. i dla mnie jest to krem! na pewno nie maseczka.

pozostawia film i przy tym po jej uzyciu skora jest sciagnieta i sucha!! szczegolnie miedzy palcami. nie znosze!!!

no i ten zapach. cos w stylu jadore diora. zdecydowanie za intensywny, ciezki. boli od niego glowa.

nie polecam. jest to tani kosmetyk, ale na pewno nigdy wiecej nie kupieUżywam tego produktu od:tgodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Dla mnie rewelacja!!! :)

Maseczka to napewno nie jest, ale zwykły krem. Zwykły-niezwykły. Fantastycznie pielęgnuje moje ręce, nawilża, wygładza, przyjemnie pachnie, nie pozostawia tłustego filmu, nie wałkuje się nawet po nałożeniu podwójnej warstwy. Skóra moich rąk potrzebuje nawilżenia po każdym umyciu i ten krem super sobie radzi z lekkimi przesuszeniami. Duży plus za poręczne opakowanie i ciekawy odcień tubki - czarny :).

Nie ukrywam, że troszkę mnie zdziwiły poniższe recenzje. Taki z tego morał, że nie ma ani złych ani dobrych kosmetyków - są takie, które NAM albo służą albo nie.

beznadziejny KREM

Zgadzam się z poprzedniczkami- ten krem wysusza zamiast nawilżać.. na pewno nie jest to maseczka. Zdecydowanie NIE dla suchej skóry. Nie robi zupełnie nic.. Strata pieniędzy.

Używam tego produktu od:kilka m-cy
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

wysusza, nie spełnia obietnic

Maseczka? Wolne żarty. Jest to krem, w dodatku kiepski.

Mam bardzo suchą skórę rąk, muszę ją smarować po każdym myciu, inaczej swędzi. Kremy do rąk kupuję raczej od przypadku do przypadku, przy okazji wizyt w supermarkecie, łapię albo to, co znam i lubię, albo - jeśli akurat nie ma tego, co lubię - próbuję nowości. Tak też było z tym kremem. Kupiłam potrójne opakowanie.

Jedyne zalety tego kremu to niska cena i niewielkie, mieszczące się w torebce opakowanie. Poza tym - kiepsko, niestety. Wysusza skórę i pozostawia ją lepką. Aby uspokoić skórę moich rąk, potrzebne jest kilkukrotne nałożenie kremu.

Ilość zużytych opakowań: zaczynam trzecie - ostatnie.

to nie jest maseczka

To najzwyklejszy krem do rak. Wchlania sie natychmiast, skora jest nawilzona ale na krotko.
Niestety nie zauwazylam aby ta maska poprawila wyglad skory moich rak. Przy tym ma intensywny zapach do ktorego sie nie przyzwyczailam, choc wymeczylam cala tubka.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Paskuda

Wśród wielu zalet maseczki producent opowiada coś o "głębokim nawilżeniu skóry". Są to wierutne bzdury. Maseczka pozostawia po sobie delikatny film a jednocześnie bardzo nieprzyjemnie ściąga skórę dłoni. Powoduje uczucie za małej, naciągniętej, niezadbanej skóry. Moje dłonie wymagają jedynie nawilżenia i nie sa zniszczone. Ot, potrzebuję delikatnej pielęgnacji. Bielenda powoduje, że natychmiast po użyciu muszę sięgać po kolejny nawilżacz.
Sądzę, że stosowanie maseczki na skórę problematyczną "przesuszoną i szorstką" (cytat z opakowania) zapewne kończy sie nie lada atrakcjami.
Okropna.
Żałuję tym bardziej, że doskonale służy mi micel z tej serii

Edit:
Spustoszenie, jakie zmajstrowała ta "maseczka" na moich dłoniach doprowadza mnie do szału. Tak suchych, wstrętnych, pomarszczonych dłoni nie miałam jeszcze nigdy. Na ten gniot wydałam 8 zł, na doprowadzanie rąk do ładu wydam zapewne dużo więcej. Resztka tego bubla natychmiast ląduje w koszu. Jeden z najgorszych preparatów kosmetycznychna które trafiłam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

kiepski

Przyznam się, że się zawiodłam na tym kremie.

Krem o żółtawej barwie i średnio gęstej konsystencji.

Nie odczułam po nim żadnego specjalnego odżywienia skóry dłoni, nie zapobiega utracie wilgoci, przez co wysuszeniu skóry.
Nie wpływa też dobroczynnie na paznokcie.

Zapach taki sobie, trudny do zidentyfikowania.

Jedyne co jest na plus w tym kremie, to wchłanialność, maseczka wchłania się szybko i nie pozostawia tłustego filmu.

Dla wymagających dłoni się zdecydowanie nie nadaje.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze