Miss Selene, French Manicure Kit

Miss Selene, French Manicure Kit

Zestaw do fancuskiego manicure. Zawiera lakier utwardzająco-wysuszający, lakier biały do końcówek, lakier nadający kolor (dostępny w delikatnych odcieniach beżu oraz różu) oraz paseczki.
Bardzo dobra jakość za przystępną cene. Naturalny, zadbany i ładny wygląd paznokci.

Cena: ok.10zł / 3x5ml

pasuje :)

Kupowałam go wiele,wiele razy .Miałam zarówno wersji z beżem ,jak i z różem

+mały,poręczny zestaw
+naklejki-paski w dodatku w takiej ilości :)
+niska cena
+beż bardzo mi się podoba

-biały dosyć szybko gęstnieje i robią siew nim grudki

+bezbarwny szybko wysycha i przedłuża trwałość innych lakierów

+/- jak to praktycznie każdy lakier,po dwóch dniach zaczyna mi się odrobinę ścierać z końcówek

+nie przesusza i nie niszczy paznokci

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: jeden zestaw z różem, trzy zestawy z beżem

bardzo fajne

Zalety:
-małe opakowanie (standardowa pojemność byłaby na pewno droższa, ja robię taki manicure rzadko, więc zawsze mi duże lakiery zasychały. Tu się nic nie zmarnuje ;) )
-niska cena
-dość trwałe (po 4 dniach zaczął odpryskiwać
-ładne kolorki
-posiada utrwalacz
-dużo pasków :)

Wady
-wolno schnie. Szczególnie biały to jakaś masakra!

całkiem fajny

Dobrze się go używa, utrzymuje się kilka dni, fajnie, że są w zestawie paski, bo to się rzadko zdarza ( i to w takiej ilości)kolory fajne, choć top coat nie przedłuża trwałości lakieru. Ogólnie może być.

Używam tego produktu od: 4m-cy

Lip Marker - Golden Rose

Dobry, ale...

W porównaniu do pojedynczych mini lakierków z tej serii, mogłoby być lepiej. Zarówno biały jak i utwardzać spełnia swe zadanie bardzo dobrze. Paseczki dobre, przy uważnym stosowaniu, można używać kilkakrotnie. Dwie gwiazdki odjęte przez naturalny kolor. Kolor naturalny w moim przypadku 203, bardzo ładny odcień nie spełnia swego zadania wogóle. Różne kolory z tej serii utwierdziły mnie w tym, że chyba trafiłam na jakis \uszkodzony\ produkt. Smugi, grudki, nie możliwość równomiernego rozprowadzenia ;/
Mimo wszystko uważam produkt za dobry, bo mam wrażenie, że mój był stary, lub w jakiś inny sposób uszkodzony, co zmniejszyło jego jakość.

Używam tego produktu od:użyty kilka razy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Taki sobie

Biały lakier baaaardzo wolno schnie (nie ważne czy nałoży się go dużo, czy odrobinę) przez co łatwo o zadraśnięcie. Nie wspominając już o tym, że po jakichś dwóch dniach trzeba powtórzyć manicure, bo lakier zaczyna pękać i schodzić. Po jakimś miesiącu traci swoją konsystencję i nadaję się do wyrzucenia.
Gwiazdki za:
-cenę,
-przezroczysty lakier bardzo szybko schnie i długo się trzyma (jeżeli nie jest połączony z białym i kolorowym)

tak :)

Bardzo dobry zestaw, przyjemny w użytkowaniu. Można nim wyczarować bardzo profesjonalnie wyglądający manicure. Trzeba jednak mieć wprawę w posługiwaniu się nim... I stosować się do instrukcji, tzn. najpierw malować biały pasek, potem na cały paznokieć kolor. Nie radzę w odwrotnej kolejności ;) długo trzyma się na paznokciach, 4-5 dni mimo róznych prac domowych. Drobne odpryśnięcia na końcówkach można punktowo poprawić białym lakierem. Dobra rzecz za małą cenę :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni

extra

kupialam go za 8 zl i powiem szczrze ze najlepszy jaki mialam
+ malutkie i preczne
+ dlugo sie utrzymuje
+ extra paski
+ fajne kolorki
+ przystepna cena

jeden minus za to ze zbyt szybko sie gesty robi:)

Używam tego produktu od:?

Dla mnie bomba :)

Za taką cene? Och - chyba każdy może się skusić. Kolorki ładne ( mam róż 204 ) - odejmuję jedną gwiazdkę gdyż trochę za krótko trzymają się na paznkociach. Poza tym bardzo fajny zestawik. Lakierki wydajne - łatwe w nakładaniu ;) Mogę szczerze polecić :D

Używam tego produktu od: oj już długo :D