Holografic Shine Mini

Holografic Shine Mini

Pojemność 4,5 ml

Pryzmatyczny lakier nowej generacji. Nowy trójwymiarowy lakier do paznokci z refleksem pryzmatu HOLOGRAFIC SHINE to niezwykła kompozycja modnych kolorów i niepowtarzalnych efektów. Zaawansowana formuła sprawia, że pryzmatyczny lakier wibruje kolorami, dając wrażenie trójwymiarowego hologramu. Innowacyjna technologia holograficzna, rozprasza światło tak, że wszelkie niedoskonałości paznokcia stają się niewidoczne. Wyjątkowa trwałość i łatwość aplikacji jest dodatkowym atutem wyróżniającym HOLOGRAFIC SHINE od zwyczajnych lakierów.

Do wyboru - 12 mieniących się kolorów.

Cena: ok. 3,00zł/ 4,5ml

Super

Cudowny lakier za małe pieniądze. Dobrze pokrywa płytkę paznokciową. Kosztuje około 3 zł i jest bardzo wydajny. Nie gęstnieje zbyt szybko i dość długo utrzymuje się na paznokciu. Jestem zadowolona z tych lakierów, niestety problemem jest to że są mało dostępne.

bombowy lakier za grosze i love:)

Do zakupienia tego lakieru zachecily mnie recenzje, ruszylam na miasto poszukac, i nie bylo go, juz taka zdolowana przypomnialam sobie jeszcze o jednym sklepie, poszlam tam i byl ten lakier w roznych kolorach, najpierw kupilam jeden kolorek, pomalowalam w domu i bylam zachwycona. Pieknie sie rozprowadza po paznokciu dwie warstwy pieknie pokrywaja kolorek, i nie robi zadnych smug. U mnie trzymal sie 3 dni i pewnie nawet dluzej mialabym go na paznokciach, ale kupilam jeszcze dwa kolorki i musialam wyprobowac. Jestem zachwycona, zadnych smug, pieknie sie mieni, slicznie wyglada na paznokciach prawie co chwile im sie przygladam. Mam nadzieje ze beda produkowac ten lakier bo jest boski. Naprawde udany produkt eveline!!!

śliczne maleństwa

Lakier, który "sam" się maluje, nie potrzeba żadnej wprawy, aby ładnie pomalować paznokcie.

Ma idealną konsystencję, idealny pędzelek i boskie kolory. Wystarczy jedna warstwa, aby uzyskać doskonały efekt, bez smug i prześwitów. Trwałośc to 2-3 dni bez "top coat", potem zaczyna ścierać się na końcach, ale ja dużo moczę ręce, więc nie liczę, że wtrzyma dłużej.

Mam 4 kolory i na pewno kupię następne, chociaż są one dosyć słabo dostepne w moim mieście. To właściwie jedyny minus tego lakieru.

Ilość zużytych opakowań: 3,5

Cellulit jak stosować kosmetyki

Świetne:)

Miałam dwa lakiery z tej serii-srebrzysty i ciemny fiolet. I jest już pierwsza zaleta tych lakierów-fajne kolory. Kiedy je kupowałam każdy kosztował po 3 zł, niestety w mojej okolicy cena wzrosła już prawie do 4 zł:( Bardzo wygodnie się nimi malowało, pędzelek był odpowiedni, konsystencja w sam raz. Już jedna warstwa dawała przyzwoite krycie, jednak 2 dawały efekt niesamowity. Ten blask, gra świecących drobinek na pazurkach-cudo:) Lakier schnął mi nawet szybko, po jakiś 3 kwadransach mogłam spokojnie się przebrać, zapinać suwak w spodniach i gmerać w torbie za jakimiś drobiazgami(a moja torba do uporządkowanych nie należy:))I miałam wtedy pewność, że moim paznokciom nic się nie stanie.
Trwałość też jest niezła-3 dni bez żadnych zmian.
Jak już mówiłam(a może i nie:))lakiery te są świetne. Idealnie sprawdzą się wtedy kiedy chcemy zwrócić szczególną uwagę innych na swoje paznokcie:P
Polecam:)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 lakiery wymalowane

Miłość od pierwszej buteleczki ;)

Lakiery Eveline odkryłam przypadkowo buszując po mojej ulubionej drogerii i po prostu się w nich zakochałam :)

Posiadam kolory:
408 - złoty, 419 - ciemny róż, 414 - ciemny fiolet

Plusy :)
+ trwałość - bez top coatu wytrzymują 5 dni!!! (z top coatem najdłużej miałam je na pazurkach 7 dni, ale tylko dlatego, że raz w tygodniu robię nowy mani i po prostu zmywam poprzedni);
+ idealna konsystencja - bardzo dobrze rozprowadzają się na paznokciach;
+ doskonale kamuflują wszelkie nierówności na paznokciach;
+ świetnie kryją przy 2 warstwach;
+ holograficzne drobinki cudnie się mienią, ale nie są nachalne, więc lakierów z powodzeniem można używać na co dzień;
+ cena.

Minusów nie zauważyłam. Moim zdaniem są to jedne z najlepszych lakierów na rynku.

Pół gwiazdki odjęłam za dostępność.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: mam 3, ale kolekcja na pewno się powiększy ;)

świetny lakier za grosze

ten lakier jest super, bardzo oryginalny a jednoczesnie nie nachalny.
+ szybko schnie
+ 2 warstwy wystarcza, ja daje 3 dla lepszego efektu
+ dlugo sie utrzymuje na paznokciach, bo do 3 dni bez zarzutow, potem scieraja sie koncowki
+ tworzy na paznokciu" szklany" połysk
+ latwo sie go zmywa (mimo, ze jest brokatowy)
+jest smiesznie tani
+ wiadomo wydajny bo ciezko zuzyc (przynajmniej mi:p) jeden lakier
+ ma duzo kolorow do wyborow

Dwa male minusiki, ktorych nawet nie uwzgledniam przy gwiazdkach:
- holograficzny lakier to to nie jest, zero prawdziwego "holo", gdzies tam sie poblyszczy na kolorowo ale to nie holo
- dostepnosc :(

ps. zdjecia zrobione przy uzyciu lampy blyskowej, 3 warstwy, sam lakier bez zadnego top coat\'u

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w odcieniu 401

Genialny!

To wrecz niewiarygodne ze za 3 zl mozna kupic takie cudo :)

Podstawowa sprawa to oczywiscie przepiekne kolory, niektore maja mocniejszy efekt holo, inne troche slabszy, ale wszystkie wygladaja pieknie. W sloncu wrecz oszalamiajaco. Procz mieniacego sie efektu holograficznego, lakiery jeszcze maja przepiekny blysk tafli szkla, bez nakladania topu.

Rowniez zaleta jest aplikacja, lakierami bardzo latwo sie maluje, maja swietna konsystencje, nieduzy ale wygodny pedzelek. Trwalosc przecietna, mnie to nie przeszkadza, bo i tak po 3, maksymalnie 4 dniach, musze zmienic kolor paznokci bo mi sie nudzi ;)

Lakiery sa male ale mnie to nie przeszkadza, mozna sobie kupic kilka roznych kolorow a i tak jest szansa ze sie je zuzyje nim zgestnieja. I wtedy mozna sobie kupic jeszcze wiecej buteleczek! :D

Mam w tej chwili 5 kolorow, wszystkimi jestem zachwycona, pewnie sobie jeszcze jakies dokupie ;)

Minus jest jeden - slabiutka dostepnosc.
Szkoda bardzo, bo biorac pod uwage efekt i jakosc w stosunku do ceny moglyby sie stac hitem, a tak sa dosc niszowe :(

Naprawde polecam ich poszukac, niektore kolory sa delikatne, inne bardzo rzucajace sie w oczy, kazdy (kazda raczej ;) ) znajdzie cos dla siebie.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: mam teraz 5 kolorow ale to pewnie nie koniec ;)

Bardzo dobre

Natknęłam się kiedyś na te lakiery w Tesco, zupełnie przypadkiem. Kupiłam wtedy 1 i przepadłam ;)
Bardzo lubię nimi malować. Po 1 bardzo ładnie wyglądają na paznokciach, dodatkowo szybko schną i mają wygodny pędzelek, którym się przyjemnie maluje. Jeśli chodzi o trwałość to też nie mam zarzutów.

Minusem natomiast jest kiepska dostępność.

Ilość zużytych opakowań: W tej chwili używam 5

Pozytywne zaskoczenie

Nie spodziewałam się po tym lakierze wiele.Mama kupiła mi go przy okazji większych zakupów.Nigdy nie przepadałam za takim efektem na paznokciach,ale przy tym lakierze zmieniłam zdanie.Bardzo dobrze się go aplikuje,pięknie kryje i daje świetny efekt.Co do trwałości to jest przecietna,może troche lepsza niż przeciętna.Z utwardzaczem ok 3-4 dni,potem zaczyna odchodzić na końcówkach.Plusem dla mnie jest też łatwość w zmywaniu.Przy czysto brokatowych lakierach zawsze mam problem by doczyścić pazurki,zawsze coś z drobinek zostaje,a tu wszystko jest tak gładkie ,że pięknie się zmywa.Polecam

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Mój mały ideal

Kupiłam przez przypadek w małej drogerii, bo spodobał mi się kolorek i kosztował niecałe 3 złote. To był strzał w 10!
-cena, cena, cena
-po 3 dniach lekko ściera się na końcówkach paznokci, wystarczy poprawić lekko
-piękny kolor, naprawdę nie widać żadnych nierówności paznokcia
-2 warstwy wyglądają pięknie, kolor intensywny i taki jak w buteleczce
-wygodny pędzelek i łatwe nakładanie, nie trzeba się specjalnie starać

Muszę kupić inne kolorki, mój KWC

:>

Bardzo lubie te lakiery, obecnie mam 4. Kiedyś miałam jeszcze inne, ale sie skończyły no i nie tak łatwo jest je znaleść.

+śliczny efekt
+cena
+dosyć dobra trwałość nawet no moich paznokciach /3 dni/
+szybko schnie
+dobry pędzelek /nie za duży i nie za mały/

-mała pojemnośc
- czasami trudno jest je znaleść

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 8 /?/

niezłe

Posiadam prawie wszystkie kolory tych holograficznych lakierków. Po prostu nie potrafię im się oprzeć!!!
Mają fantastyczne , mieniące się kolory. Trudno znaleźć lakiery holo innych firm (za wyjątkiem starych Sally Hansen na allegro)
plusy:
+ szybko schną
+ fantastyczne kolory
+ niska cena
+ dobrze kryją
+ niezła trwałość
minusy:
- bardzo szybko wysychają w buteleczce

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:kilka