K - PAK Styling, Curl Revitalizer

K - PAK Styling, Curl Revitalizer

Seria K-Pak Styling odżywia włosy i przywraca im naturalną rozciągliwość i siłę. Dzięki niej włosy stają się bardziej sprężyste i podatne na układanie.
Curl Revitalizer odnawia i definiuje skręt włosów naturalnie kręconych lub po trwałej ondulacji.
Można również spryskać włosy przed użyciem lokówki albo gorących wałków, by nadać piękny, trwalszy skręt prostym włosom.
W jego skład wchodzi Triamine Complex - ekskluzywna mieszanka aminokwasów, które składają się na strukturę włosów.
Curl Revitalizer chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, zapobiega ich puszeniu, wygładza je.
Włosy odzyskują naturalną elastyczność, witalność i połysk.

Cena: 30 zł/ 50ml (na zdjęciu), 80zł/ 250ml

Zgadzam się z przedmówcą

Już kilka razy pisałam tu o moich włosach, ale jeśli to ma pomóc innym dokonać wyboru, to opiszę jeszcze raz. Moje włosy są falowane, podatne na kręcenie. W zależności od szamponu i pogody, raz są mocno skręcone, raz prawie zupełnie proste.

W kosmetyku szukam takich składników, które podkręcą moje włosy bardziej. Jest to trudne, bo z pustego i Salomon nie naleje:)

K-pak jednak jak zwykle potrafi dokonać więcej niż inni:) Kilka psiknięć(nie za dużo bo obciąży i natłuści włosy), suszarka z dyfuzorem i gotowe! Włosy jak od fryzjera. Ładnie pokręcone i mało poplątane ze sobą.

Ten kosmetyk ma jeszcze inna zaletę - nie usztywnia! Nie wiem jak to możliwe, ale włosy są ułożone, trzymają się cały dzień i są tak miękkie jakby nic na nich nie było a nawet miękciejsze.

Ogólnie - cudu nie ma. Z włosów lekko kręconych nie zrobią się sprężynki, ale ten kosmetyk wydobędzie z waszych włosów to, co w nich najlepsze.

Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo dobry i (nic) więcej.

Właściwie nie ma się do czego przyczepić.
Kosmetyk rozpyla się dobrze - delikatną mgiełką, bez wielkich kropli.
Nałożony na mokre włosy nie tyle podkreśla ich skręt, co po prostu sprawia, że kręcą się bardziej. Nie tworzy z włosów sprężynek, lecz raczej taki stan pośredni między falami, a lokami.
Nie skleja, nie obciąża, nie tworzy warstwy na włosach, ani nie staje się widoczny w postaci białych kłaczków po rozczesaniu fryzurki, czyli nie trzeba po jego użyciu myć włosów wieczorem.
Chyba nie sposób nanieść go na włosy za dużo. Zadziwiająca cecha.
Nie nabłyszcza fryzury, to znaczy nie sprawia, że włos lśni, ale także go nie matowi.
Nie usztywnia włosów, nawet bardzo jedwabistych w dotyku.
Nie podoba mi się jego zapach - jest kwintesencją określenia "nijaki". Inaczej tego określić nie potrafię, bo to chyba nawet nie jest zapach...
Ogólnie kosmetyk, jest bardzo dobrej jakości i bardzo fajnie zachowuje się na włosach, brakuje mi jednak choć odrobiny przyjemności z używania go. Zarówno samo pryskanie, jak i efekt są takie... normalne.
Naprawdę nie ma się czego czepiać, a jednak coś jest nie tak z komfortem użytkowania. A może chodzi o to, że spodziewałam się cudów?
W każdym razie - warto wypróbować.

Dodaję piątą gwiazdkę. Nie miałam lepszego produktu!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego