Swedish Spa, Minerals Body Balm (Balsam do ciała)

Swedish Spa, Minerals Body Balm (Balsam do ciała)

Skóra staje się gładka, jędrna i jedwabista w dotyku, a uczucie komfortu i miękkości trwa przez długi czas. To zasługa silnie nawilżającego balsamu z morskimi minerałami, które odżywiają skórę i chronią przed utratą wilgoci.

dobry nawilżacz z wadami

Balsam bardzo dobrze nawilżał skórę,choć trwało chwilę zanim się wchlonął, jednak jego właściwości nawilżające wpłynęły na moją dość wysoką ocenę. Hmm niestety dużym minusem była jego mała pojemność, wysoka cena i słaba wydajność. Dziwnie również pachniał, miał specyficzny piwny zapach,inny niż pozostałe produkty z serii, albo trafiłam na wadliwy kosmetyk, co było by dziwne bo kupiłam go dwukrotnie. Oriflame zamieniło go na nowy balsam w praktyczniejszym opakowaniu z pompką i większą zawartością. Jeśli będzie nawilżał jak wycofana wersja będę zachwycona.Używam tego produktu od:2 miesiące

Bardzo dobry!

Dostalam go w prezencie.Na poczatku srednio podobal mi sie zapach - delikatny i morski ale byla w nim jakas nutka chemii.
Po posmarowaniu skory balsam ladnie sie wchlonal, na szczescie ten chemiczny zapaszek sie ulotnil i zostal jakby chlodny delikatny i kojacy zapach.
Skora byla po tym supergladka, co mnie zaskoczylo, bo konsystencja jest bardzo delikatna, taka troche jak smietanka.
Ogolnie - dla mnie kosmetyk bez zarzutu. Nawilza skutecznie. Jedyne ale to moje preferencje - jak jest chlodno to lubie "cieple" zapachy - miod imleko, kokos itp. Ten jest taki kojacy na lato :)

Używam tego produktu od: 2 m-cy

PSUJE SIĘ

Kupiłam całą serię skuszona zapachem- żel pod prysznic, mydełko pilingujące i zwykłe, ten balsam i coś jeszcze. balsam okazał się kompletnym niewypałem. na początku nawet nie był zły, zapach może nie taki jak w katalogu, ale podobny. konsystencja taka sobie, po wysmarowaniu musiałam chodzić dłuższą chwilę bez ubrania, i oczywiście musiałam umyć ręce bo nie lubię mieć ich lepkich. najgorsze jest to że po jakimś czasie, jak zużyłam ok pół opakowania ten balsam zaczął śmierdzieć !!!!!! to mnie zniechęciło kompletnie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 i nie więcej !!!!!

Studio fryzur kucyk Beyonce

fajny!

balsam dobrze nawilża skórę, zmiękcza ją i wygładza. Zapach ma tylko jakiś taki chemiczny trochę i mógłby być trochę większy,ale jest za to srednio wydajny.........
Ogólnie polecam!

Używam tego produktu od:ok2-3 miesięcy

bardzo fajny balsam

Fajny balsam, ładnie pachnie, dobrze nawilża, wygładza skórę.

Nie ma bardzo rzadkiej konsystencji, zapach niezły, chociaż na początku mi się nie podobał.

Dodatkowo ładne opakowanie, cena w sam raz.

Daję ocenę *****.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

taki sobie

Nie byłam z niego zbyt zadowolona. Zapach jest właściwie trudny do sprecyzowania, strasznie czuć jakimiś chemikaliami, typu wspomniany przez kogoś domestos. Konsystencja nie najlepsza. Wydajność też nie wysoka. Co do działania, nie bardzo nawilżał, a już na pewno nie zauważyłam, żeby ujędrniał.Używam tego produktu od: obecnie juz nie uzywam

Mój KWC :)

To chyba mój pierwszy balsam do ciała, który tak dobrze nawilża skórę i to na długo! Skóra po całkowitym wchłonięciu jest mięciutka i gładka. Na początku trochę dziwiło mnie opakowanie - słoiczek - ale potem stwierdziłam, że jest lepsze niż buteleczka, bo przynajmniej zużyję wszystko i pół balsamu nie zostanie w środku ;)
Cena normalna może trochę zbyt wygórowana, ale w promocji jak najbardziej można się skusić. Ja w Programie Witamy otrzymałam go za 30 groszy :D

Męczacy...

Kupiłam zachęcona zapachem tej serii po wypróbowaniu żelu wyszczuplającego.
Krem okazał się całkowicie inną bajką :( Zapach jest nie do zniesienia! Ostry, drażniący, chemiczny... Właściwości nawilżające? Nie zauważyłam jakiś cudów, skóra jest normalna. Pozostawia straszne smugi, ale raczej szybko się wchłania. Opakowanie - pudełeczko, wygodne, ale niehigieniczne. Przynajmniej mogę nabrać tyle kremu ile chcę.
Męczę się strasznie z tym kremem, modlę się by już się skończył!
Więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

świetny !!

Kupiłam i jestem mile zaskoczona . Cudowny zapach , gesta konsystencja i jak nawilża ! Ciałko gładziutkie , zapach długo utrzymuje sie na skórze , długotrwały efekt nawilżenia . Jedyny minus to opakowanie , nie przepadam za balsamami w pudełkach , wolę w buteleczkach. Ale cóż .... Nio i mógłby być trochę bardziej wydajny ale i tak polecam !!

Używam tego produktu od:miesiąca

***, ale ponownie nie kupię

moim zdaniem są w Oriflame lepsze kremy do ciała. Zapach charakterystyczny dla całej serii, gęstość średnia, taka kremowa, wchłanianie OK, nawilża względnie. Jednak na mojej skórze zapach ma jakąś nutkę domestosu jakby, co sprawia, że nie zamówię go kolejny raz. Zużywa się szybko, a opakowanie tylko 150ml... ZBYT mało jak na krem do ciała...
Samo opakowanie jest ładne, proste, estetyczne.Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze (używam od czasu do czasu)