Joanna, Professional, Brylantyna w żelu

Joanna, Professional, Brylantyna w żelu

Brylantyna w żelu perfekcyjnie utrwala, ułatwia układanie oraz nadaje wyjątkowy blask fryzurze. Pozwala ujarzmić nawet najbardziej niesforne kosmyki, akcentując wybrane partie włosów. Szybko nadaje fryzurze pożądany kształt zapewniając fantastyczny efekt. Nowoczesne opakowanie z dozownikiem jest wygodne i higieniczne w stosowaniu.

Cena: ok. 9zł / 500ml

mocne utrwalenie na cały dzień

PLUSY:
+ cena
+ zapach
+ bardzo mocno utrwala, moje loki zawsze wyglądają bardzo dobrze :)
+ fajnie, że opakowanie ma pompke i można wygodnie nakładać :)

MINUSY:
+ troche wysusza włos, ale w połączeniu z moją odżywką daje piorunujące, świetny efekt :)

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: DUŻO

mocno utrwala

postanowiłam wypróbować tą brylantynę żeby nieco usztywnić moje włosy. Byłam tez ciekawa serii professional.Brylantyna jest rzeczywiście b. mocna i na długo usztywnia, mało się jej zużywa. Ale lepiej stosować na prawie wyschnięte włosy bo inaczej za mocno skleja.Ja używam na moje loki i efekt jest fajny, bo długo się trzymają i nie tracą kształtu.Jednak na codzień nie stosuje jej, bo sądzę nie jednak wysuszyłaby mi włosy.Brokatu wcale nie widać, bezpieczna na dzień (myślałam wcześniej że to bardziej na wieczór).Tylko opakowanie takie duże że nie wiem kiedy to zużyje a na pewno szybko mi się znudzi.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Wysusza włosy i nie nabłyszcza

Jak dla mnie totalne badziewie. Nie dość, że wysusza włosy, podkreśla to, jak bardzo są połamane, to jeszcze do tego nie nabłyszcza. Powoduje szybsze przetłuszczanie się włosów, po wyschnięciu zostawia na nich biały osad (przypominający łupież). Nie ma mowy o jakimkolwiek działaniu pielęgnacyjnym - moim zdaniem ten produkt wpływa wręcz negatywnie na kondycję włosów. Może i mocno utrwala włosy, ale jakim kosztem - wyglądają na tłuste i zniszczone. Nie zużyłam chyba nawet 1/10 opakowania, kupiłam inny.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:użyłam kilka razy

depilacja bikini rodzaje

całkiem przyzwoita

Zaznaczyłam, że kupię jeszcze ten produkt,ale ciężko to powiedzieć, bo jest szalenie wydajny. Ja mam włosy za ramiona i za zwyczaj noszę je związane, ale i tak używam tej brylantyny, by usztywnić włosy, nie lubię kiedy są takie miękkie i przyklepane. Po za tym włoski ładnie się błyszczą po niej choć nie ma jakiegoś spektakularnego efektu, bo patrząc na butelkę wydaje się, że tego brokatu jest mnóstwo. Ale później gubi się gdzieś we włosach.

Używam tego produktu od:od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Dobra - mocna - wydajna

Bardzo mocna jak na żel, daje rewelacyjne efekty na krótkich, wycieniowanych włosach.

Skleja włosy - dla jednych minus - dla mnie plus, ponieważ fryzura trzyma się przez cały dzień..

Co do brokatu - to najpierw mnie drażnił - teraz go w ogóle nie zauważam..

Ogólnie - ocena pozytywna..

Opakowanie duże - baaardzo wydajne!

Używam tego produktu od:pół roku

MOCNY

Widze ze nikt nie recenzuje tego zelku to ja zaczne jako pierwsza... zaczne od tego ze tego efektu brylantyny to niespecjalnie widac... choc sporo w niej brokatu to i tak brokat na wloskach niewiele robi ;p juz lepszy do ciala ;p Ale generalnie mialam ten zel az rok czasu gdyz jest to mocny zel. To jak ulozysz sobie wloski to efekt jest dlugi i niezmienny, aczkolwiek usztywnia dosc mocno wiec nie wyglada to naturalnie ;p zatem
- siła/trwałość - jestem na tak
- brokat - jestem na nie
nie kupie bo szybko sie nudze :) teraz testuje wosk

Używam tego produktu od:rok