Soothing Naturals , Płyn do kąpieli

Soothing Naturals , Płyn do kąpieli

Nowa linia Johnson`s Baby Soothing Naturals to udowodniona łagodność Johnson`s wzbogacona ekstraktem z liści drzewa oliwnego, czystą witaminą E oraz minerałami niezbędnymi dla prawidłowego funkcjonowania skóry.

Cena: 15zł/ 400 ml

Geniusz!

Geniusz! Świetny płyn do kąpieli dla maluszków! Kocham jego delikatny, dziecięcy zapach! Zresztą cała seria jest godna polecenia! Stosuję go już od kilku miesięcy a moja córeczka nie miała nigdy podrażnionej, szorstkiej czy zaczerwienionej. Łagodnie myje i pielęgnuje skórę maluszka. skóry!Używam tego produktu od:7 miesięcy

wspaniały dla dzieci

Odwiedzam tą stronę od niedawna i z czystej ciekawości chciałam zobaczyć co ciekawego piszą o tym produkcie. I muszę napisać że jestem zdziwiona poprzednią recenzją. Myślałam że jest to kosmetyk tylko dla dzieci. Ja osobiście go nie używałam mimo że miałam na to ogromną ochotę, ale do rzeczy. Mam półtora roczną córeczkę i z zadowoleniem muszę napisać, że jest to kosmetyk wspaniały, jedyny który poradził sobie z niesamowicie suchą, szorstką i okropnie łuszczącą się skórą mojej małej córci. Myślałam, że nic nie będzie w stanie jej pomóc, żadne inne mydełka, płyny do kąpieli a nawet specjalistyczne preparaty nic nie dały. Aż w końcu trafiłam na to cudo i udało się!!! W połączeniu z balsamem z tej samej serii skóra mojego aniołka jest idealnie nawilżona, gładka i delikatna. Już po pierwszym zastosowaniu przestała się łuszczyć. Szczerze polecam wszystkim mamom, których pociechy mają podobny problem.

Jeśli chodzi o zapach to jest naprawdę przyjemny, w sam raz dla dziecięcego noska. Muszę jeszcze wspomnieć o pianie którą wytwarza (albo raczej jej brak), producent nie mówi nic o niej bo szczerze mówiąc jest zbędna, kosmetyk ma za zadanie nawilżać suchą skórę (i w tym spisuje się doskonale) a nie tworzyć pianę która mogłaby przesuszyć zbyt delikatną skórę.
I na koniec, to co jest dla dzieci niech będzie dla dzieci a dla nas, dorosłych są inne produkty, bardziej odpowiednie.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: wiele

Le Feu, a Johnson's ;)

Kupiłam zupełnie przypadkiem, znów zwiodła mnie butelka, a składu nie przeczytałam ... "Udowodniona łagodność" z takim składem (same konserwanty i slsy) to na pewno nie jest.
Jedyna cała gwiazdka to zapach tego płynu - przypomina mi nieco przesłodzone Le Feu, które lubię średnio, ale raz na jakiś czas jest przyjemne.
Reszta - kompletnie do bani. Zapach jest ulotny, w wodzie trwa zaledwie jakieś 10 minut, pianę tworzy na 2 minuty, właściwości zmiękczające wodę ma żadne, po wyjściu z wanny ciało mam suche jak wiór (czy to jest gramatycznie?). W każdym razie - nie polecam wcale a wcale.

Ilość zużytych opakowań: połowa