BaByliss, Prostownica ceramiczna Wet N' Dry , do włosów suchych lub wilgotnych

BaByliss, Prostownica ceramiczna Wet N' Dry , do włosów suchych lub wilgotnych

Technologia ceramiczna:
-prostuje, wygładza, modeluje włosy
-szerokość płytek 24 mm
-nadaje włosom miękkość i połysk
-błyskawicznie się nagrzewa
-regulacja temp (120-200 stopni C)
-funkcja TURBO (+ 20 stopni C)
-można prostować zarówno suche jak i wilgotne włosy.

prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

jakoś mi nie pasuje

Kupiłam na promocji z Media Expert za 160 czy 170 zł. No nie jestem do końca zadowolona.
Prostownica ma guziczek włączenia/wyłączenie, zwiększenia temp. oraz zmniejszenia. Jak nie włączymy, to się nie zacznie nagrzewać mimo podłączenia do prądu. Nagrzewa się chwila moment. Chyba mniej niż w minutę.
Ma dłuuugi kabel. Regulacja temp. co 20 stopni, do chyba 240 ale nie pamiętam dokładnie.
Przy Remmingotnie wystarczyło mi 200 stopni, tu potrzebuję 220 by wygładzić trochę spuszczone włosy. Głównie ogarniam nią trochę włosy, nie prostuję czy nie kręcę nią dokładnie całych. Tak do kręcenia się nadaje. Nie prostuje jakoś długotrwale. Włosy szybko ponownie się puszą. Do takiego przygładzenia ich jest ok, ale do idealnego wyprostowania nie bardzo. Jakoś nie jedzie po włosach tak gładziutko jak moja poprzednia.
Nie używam na wilgotne, więc nie wiem czy ich wtedy nie niszczy.
Mam włosy gęste, puszące się, trochę falowane, lubią się wywijać.
No taka średnia. Na pewno nie wyprostujecie nią jakoś super włosów.

Strasznie "tępa", zero poślizgu

Na ten produkt skusiłąm się ponieważ produkty tej firmy mają dobre opinie, wahałam się pomiędzy nią a Remingtonem i niestety wybrałam Babyliss...
Pomimo plusów: dość szerokie płytki ale spokojnie można wyprostować grzywkę, fajny design, lekka, obrotowy kabel, możliwość zamknięcia. Głóny minus- strasznie szarpie moje włosy!!! Użyłam jej 2 razy- na suche włosy, popołudniu (włosy umyte dzień wcześniej) oraz rano po umyciu na lekko wilgotne. Za każdym razem używam odżywki i produktów do stylizacji, używałąm do tej pory 2 prostownic i tylko ta szarpie włosy! Zachowuje się tak jakby płytki były mocno porysowane. Poza tym powłoka płytek wydaje się strasznie delikatna, szybko może się zniszczyć. Nie ma w ogóle poślizgu, włosy idą tępo, przeprosiłąm się ze starą prostownicą (philips) i jest o niebo lepiej.
Nie polecam. Mam nadzieje że uda mi się ją zwrócić.

Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ŚWIETNA!

Mam tę prostownicę już od ok. 5 lat i jest fanastyczna! Ładnie prostuje, szybko się nagrzewa. Włosy po niej wyglądają bardzo ładnie, nawet lekko błyszczą. Super prostownica!

Używam tego produktu od: ok. 5 lat

Babyliss fryzury na Flesz Fashion Night

Mój niezbędnik - do czasu...

Świetny sprzęt, byłam nią zachwycona. Szybko się nagrzewała, idealnie i szybko prostowała. Funkcja prostowania na mokro czasem też się przydała:) O Turbo nie wspomnę:) Spowodowała u mnie uzależnienie od prostowania - po prostu się z nią nie rozstawałam.
Niestety nadszarpnął nią ząb czasu i płytki stawały się coraz bardziej zużyte, aż w końcu nadszedł taki dzień, że przestała działać:( W sumie używałam jej ok 4 lat.
Kupiłam nową, tym razem okrzykniętego hitem Remingtona i różnica jest kolosalna. Na plus tej nowej. Tak więc żegnam ByBylliss. Choć nie twierdzę, że na zawsze, bo Wet\'N\'Dry wzbudziła moją sympatię i sentyment do tej firmy chyba jednak pozostanie:)

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Nigdy więcej!

Posiadam średniej grubości włosy, które puszą się pod wpływem wilgoci. Prostownicy używam po każdym myciu głowy (3 razy w tyg.) wraz z nektarem termicznym z Kerastase i olejkiem Liss Ultime z L\'oreal.
Prostowanie przy temp. 180 st wymagało często 2-3 pociągnięc, zaś przy najwyższej strasznie niszczyło mi włosy.
Efekt prostych włosów utrzymywał się do następnego mycia pod warunkiem bardzo niskiej wilgotności powietrza, co wiadomo w naszym klimacie nie jest zbyt częste.
Po dokładnie 10 m-cach od zakupu prostownica zepsuła się (przestała się nagrzewac), a jako że była jeszcze na gwarancji tego samego dnia poszłam ją oddac. Po dwóch tyg. otrzymałam nową, gdyż starej nie dało się już naprawic. Mija rok i 3 m-ce od tamtego wydarzenia i sytuacja się powtarza - prostownica przestała działac, z tym że z tą różnicą, że m-c temu skończyła się gwarancja...
Acha jeszcze coś! Po zastosowaniu tej prostownicy, moja grzywka była nieświeża, i nie pomogła tu zmiana kosmetyków, ani ich ograniczenie (zwykła prostownica za 30 zł, którą używałam gdy Babyliss była w reklamacji nie robiła tego moją z grzywką).
Teraz zamówiłam Remington S9810 geniusza :-), mam nadzieję, że wytrzyma dłużej niż powyższa i będę z niej bardziej zadowolona.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

oki

Boję się używac ją na mokre włosy , niewątpliwie jednak jest ciekawa :).Nie używam zbyt często tylko przy większej okazji, ale jestem zadowolona.
Korzystna cena

Używam tego produktu od:1 rok

świetna jakość

Używam jej od dwóch lat, prawie codziennie. Częściej na włosy suche niż mokre. Włosy są super wyprostowane, chociaż z natury mam proste, ale oczywiście nie tak jak po prostownicy. Troszkę osłabia włosy, ale nie ma chyba prostownicy, która tego nie robi, także uważam ją za bardzo bardzo udaną!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedna

Jednak tylko ona!

Stosowałam wiele urządzeń prostujących i jak na razie żałuję,że tą sprzedałam,bo była najlepsza.Już po jednym pociągnięciu włosy stają się jedwabiście gładki,proste i miękkie.Prostownica bardzo wygodna w użyciu-lekka i poręczna.Długi kabel ułatwia stylizację.Włosy się nie elektryzują!Nie szarpie i nie wyrywa włosów podczas prostowania!Gdy miałam długie włosy,dzięki niej prostowanie zajmowało mi tylko 40 minut,gdy przy innych ok 1,5 godziny!Stosując z kosmetykami do stylizacji można uzyskać na prawdę ekstremalne efekty!Efekt utrzymuje się na prawdę długo,również przy dużej wilgotności powietrza!Bardzo szybko się nagrzewa,płytki ceramiczne chronią przed paleniem.
Jednak zakupię ją ponownie,bo na prawdę warto,a cena jak najbardziej przystępna!

Używam tego produktu od:....

Nie polecam

Kiedy ja kupiłam ulegając zdaniu sprzedawczyni prostowałam włosy na wilgotno. Zajmowało mi to ponad godzinę... Włosy tak mi się przez to zniszczyły że szok. Potem prostowałam na sucho ale i tak mi zniszczyła te wśłosy że z tyłu miałam niesamowite siano. Po niecałym roku uzytkowania poszlam do fryzjerki podcięłam sporo końcówki i od tamtego czasu (ferie zimowe) nie prostuję włosów... Teraz chcę sobię kupic nową... Zapewne mj wybór padnie na Remington s1031.... A prostuje w sumie dobrze ale przez to co zrobiła mi z włosami strasznie się do niej zniechęciłam... a nie prostowałam codziennie włosów

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1. i ostatnie

na piątkę:)

Kupiłam na allegro za 129 zł, nie stosuję na mokre włosy. Moje włosy są z natury proste, ale czasem lekko się wywijają, więc je prostuję. Ogólnie jestem zadowolona, ale nie jest to KWC :)

Moje malenstwo :*

Moje maleństwo!Dostałam je na gwiazdkę w 2005 ;D od tamtej pory uzywam jej prwie codziennie i dopiero ostatnio zauwazylam,ze zaczyna się scierac jedna blaszka. Uwielbiam te prostownice,jest mała,wąska,poręczna. Wiadomo,ze to zalezy od wlosow i kosmetykow do prostowania jaki się osiągnie efekt,ale z moją wprawą włosy prostuje w 20 min.
Na wesele brata moja fryzjerka prostowala mi wlosy tą prostownicą u mnie w domu i była zachwycona :)

Polecam,warto wydać te pieniązki.
Na mokre wlosy nie stosuje.

Używam tego produktu od:3 lata
Ilość zużytych opakowań:no 1 :)

Świetna!! Moja ulubiona

Najwiekszym plusem tej prostownicy jest to że się błyskawicznie nagrzewa i nadaje włosom miękkość i blask.JEst super. Można ją szybko i sprawnie funkcjonować. Polecam!!

Używam tego produktu od:3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: opakowań??:D narazie 1 sztuka