Kremowy żel pod prysznic (5 rodzajów)

Kremowy żel pod prysznic (5 rodzajów)

Zgłaszająca osoba: Estella

Nowe żele do kąpieli Timotei przepełnione są roślinnymi ekstraktami. Ich zapachy przenoszą w egzotyczne miejsca, a naturalne składniki pielęgnacyjne sprawiają, że skóra nabiera blasku.

- Rewitalizujący - algi i sole mineralne

- Uspokajający - zielona herbata i kwiat lotosu

- Zmiękczający - mleczko orchidei i olejek migdałowy

- Intensywnie odżywiający - morela i masło shea

- Odżywczy - owoce leśne i olejki

Skład:

/algi i sole mineralne/ aqua,sodium laureth sulfate (A)/sodium c12-13 pareth sulfate(B),cocamidopropyl betaine, fucus vesiculosus extract, magnesium sulfate, calcium chloride, acrylates copolymer , parfum,sodium chloride, glycol distearate,laureth-4,propolene glycol,potassium Iodide, sodium hydroxide, citric acid, sodium benzoate,potassium sorbate,methylparaben,propylparaben, alpha-isomethyl ionone, buthylphenyl methylpropional, citronellol, hexyl cinnamal, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, linalool, Cl 74160

/zielona herbata i kwiat lotosu/ Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Acrylates Copolymer, Camellia Sinensis Leaf Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Glycerin, Mica, Parfum, Propylene Glycol, Sorbitol,Disodium EDTA,Sodium Hydroxide,Citric Acid, Sodium Benzoate, DMDM Hydantoin, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol,Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Sobutylparaben, Geraniol,Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool,CI 42090, CI 47005, CI 77266

/mleczko orchidei i olejek migdałowy/ Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine,

Acrylates Copolymer, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Prunus Armeniaca Juice, Mica, Glycol Distearate, Laureth-4, Parfum, Propylene Glycol, Ceteareth-6, Stearyl Alcohol, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 77891

/morela i masło shea/ aqua,sodium laureth sulfate (A)/sodium c12-13 pareth sulfate(B),cocamidopropyl betaine, acrylates copolymer, parfum, prunus armeniaca juice, peg-75 shea butter glycerides, mica, guar hydroxypropyltrimonium chloride, disodium edta, propylene glycol, sodium chloride, bis-peg-/ppg-20/20 dimethicone, sodium hydroxide, citric acid, sodium benzoate, potassium sorbate, benzyl alcohol, benzyl salicylate, butyl phenyl methylpropional, citronellol, geraniol, hexyl cinnamal, limonene, linalool, cl 15985, cl 47005, cl 77891

/owoce leśne i olejki/ Aqua, Sodium Laureth Sulfate (A) / Sodium C12-13 Pareth Sulfate (B), Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Rubus Idaeus Juice, Vaccinium Myrtillus Fruit Juice, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Arachis Hypogaea Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycerin, Arcylates Copolymer, Sodium Chloride, Isopropyl Myristate, Isopropyl Palmitate, Propylene Glycol, Benzaldehyde, Anisaldehyde, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Benzoate, DMDM Hydantoin, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, CI 16255, CI 42053, CI 77891

przyjemny

Właśnie kończę wersję z zieloną herbatą i lotosem. Żel bardzo przyjemnie pachnie, ale ja uwielbiam zapach zielonej herbaty ;)Szkoda tylko, że po umyciu zapach tak szybko się ulatania. Żel doskonale się pieni i dobrze myje, nie zostawia żadnej lepkiej warstwy na skórze. Nie wysusza też skóry i jest wydajny.

Świetny.

Mam wersję "revitalising" z algami i solami mineralnymi.

Żel dostałam kiedyś w prezencie 2 opakowania, sama bym się chyba nie odważyła, ponieważ Timotei wydawała mi się firmą przeznaczoną przeważnie do pielęgnacji włosów, a tu takie miłe zdziwienie. Kosmetyk bardzo dobrze się pieni, że czasami używam go jako płyn do kąpieli. Ma przyjemną kremową konsystencję, dzięki temu jest wydajny, nie wysusza skóry. Bardzo milutko pachnie - odświeżająco, ale jego zapach nie ma nic wspólnego z typowym proszkiem do prania i odświeżaczem do wc. Ku mojemu zaskoczeniu, zapach utrzymuje się jeszcze jakiś czas po kąpieli. Uważam, że jest lepszy od przeciętnych żeli pod prysznic i z pewnością jeszcze go kupię, choć może inną wersję zapachową.

Fajny :)

Mam wersję Zmiękczający - mleczko orchidei i olejek migdałowy . Jak dla mnie zapach piękny (uwielbiam nutę migdałową w żelach pod prysznic). Udany kosmetyk, dobrze się pieni, jest w miarę wydajny i tani. Nie wiem czy kupię go ponownie, bo lubię testować nowości, ale nie wykluczam, że do niego wrócę :)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

***

Oceniam żel zmiękczający - przede wszystkim żadnego zmiękczenia nie zauważyłam, ale szczerze mówiąc nie spodziewałam się tego ;) Plus za to, że nie ściąga skóry, nieźle się pieni i myje. Dwie gwiazdki odejmuję ze względu na zapach - nie podobał mi się i psuł całą przyjemność używania. Na pewno więcej go nie kupię
.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno.

lubię

żel bardzo dobrze myje, nie wysusza skóry, nawet delikatnie ją nawilża- wersja owoce leśne. Zapach jest dośc intensywny, może trochę chemiczny, ale ładny. Plusem są zawarte ekstrakty, niska cena i duża wydajnośc- doskonale się pieni i ma kremową konsystencję.

Używam tego produktu od:2-cy na zmianę z innymi

Świetne :)

Miałam 2 żele z tej serii:
- Rewitalizujący - algi i sole mineralne
- Zmiękczający - mleczko orchidei i olejek migdałowy

i oceniam je bardzo pozytywnie, dostają 5 gwiazdek bo naprawdę nie mam się do czego przyczepić;

+żele są tanie
+ łatwo dostępne
+ dobrze myją i oczyszczają skórę;
+ mają świetne zapachy - algi to mój faworyt ale ten drugi też przyjemne pachnie;
+ zapach utrzymuje się na skórze;
+ nie robią krzywdy skórze - nie uczulają, nie przesuszają;
+ wydajne
+ duży wybór zapachów - można wybrać coś dla siebie;
+ ładne opakowanie - wygodne i poręczne; łatwo się je otwiera;

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

bardzo przyjemny

Oceniam wersję z zieloną herbatą i kwiatem lotosu.

Bardzo fajny żel. Ma dość gęstą konsystencję, dobrze się pieni i spłukuje. Nie zostawia tłustego filmu, ale też nie wysusza skóry, nie podrażnia jej. Po zastosowaniu czuję duże orzeźwienie. Świetnie nadaje się na lato. Jest całkiem wydajny. Choć nie przepadam za zapachem zielonej herbaty, ten jest całkiem przyjemny, poza tym nie utrzymuje się na ciele.

Czas używania produktu: 3 miesiące

bleee...

miałam: zielona herbate i kwiat lotosu - nie wiem gdzie zapach tego się ulotnił, bo to w ogole nie przypomina zielonej herbaty :] taki śmierdzielek, który ma uspakajac a denerwuje zapachem, zamiast relaksu pośpiech :]

strasznie wysuszył mi skore :/ juz dawno nie musiałam wcierac w siebie tyle balsamu :/

jak dl amnei żel do niczego i wiecej nie kupie :]

jest wydajny :D na moje nie szczęście, pewnie dlatego że nie sprawia przyjemności z mycia..

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Słabiutki...

Żel dostałam od TŻ (wie, że lubię używać różnych żeli i kupił z promocji bo zapch mu się podobał :D)
Niestety ten żel to żadna rewelacja. Zapach taki chemiczny, dodam,że mam ten zmiękczający - mleczko orchidei i olejek migdałowy . Dla mnie zapch jest najważniejszy a tym żelem wogóle nie miałam ochoty się umyć. :( Konsystencja ok, dobrze się pienił, nie wysuszał skóry.
Ale ten zapch...niestety, juz go nigdy nie kupie. :)

Używam tego produktu od: 3 miesięcy (ale już naszczeście zostało na dnie)

"Odżywiający" wysusza

Miałam wersję morelową- zapach dość przyjemny, konsystencja i wydajność mogą być. Na początku wydawało się, że nie wysusza- ale to zmieniło się po kilku użyciach- pozostawało wrażenie ściągniętej skóry, dlatego już nie kupię.

Używam tego produktu od:przez kilka tygodni

nic specjalnego

mam wersje z morela
+ ladnie pachnie
+ ma fajne blyzczace drobinki, ladnie to wyglada:)
- zero odzywienia ani nawet nawlizenia jakiegokolwiek
jakis taki nijaki... mialam lepsze i tansze... nie kupioe go wiecej

Używam tego produktu od:miesiac temu

owoce leśne :)

Świetny krem pod prysznic. Rzadko kiedy wystawiam najwyższą ocenę kosmetykowi do mycia ciała, ale ten mnie urzekł więc sobie poszalałam z oceną.
Po pierwsze i najważniejsze ma świetny zapach - inne kremowe Timoteje odrzucały na kilometr swoim zapachem, gdy dokonywałam selekcji w sklepie. Ten trafił do koszyka.
Sam kosmetyk jest kremowy, ma lekko różowy kolor i pięknie pachnie - mogłabym mieć takie perfumy.
Mało się pieni przez tę swoją kremowość. Poza tym w połowie opakowania lepiej postawić je do góry dnem, żeby nie męczyć się z wydostaniem kosmetyku mokrą ręką.
Pielęgnuje tak jak i inne tego typu kosmetyki czyli myje :)

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 całe