Płatki kosmetyczne Cleanic Pure Effect, Harper Hygenics

Płatki kosmetyczne Cleanic Pure Effect, Harper Hygenics

Pojemność 80 szt

Nowy płatek Cleanic powstał dzięki technologii dwustronnego igłowania wodnego, co pozwoliło na stworzenie po obu jego stronach, oczyszczającej powierzchni z systemem wypukłości i zagłębień - Pure Effect. Ta innowacyjna struktura sprawia, że uzyskana powierzchnia płatka jest aż o 40% większa od płatka ze zwykłą powierzchnią, co gwarantuje jeszcze lepsze i skuteczniejsze oczyszczanie skóry twarzy i dekoltu. Podczas demakijażu wypukłe linie na powierzchni płatka idealnie rozprowadzają zastosowany preparat, podczas gdy system zagłębień skutecznie usuwa jego nadmiar, wygładzając skórę i eliminując z niej nawet najmniejsze zanieczyszczenia. Płatki nie wchłaniają zbyt dużej ilości kosmetyku, a wyjątkowo zwarta struktura ogranicza jego spływanie i przesiąkanie na drugą stronę. Nie pozostawiają włókien, są spoiste i nie rozwarstwiają się, a miękkość i optymalna grubość zapewnia przyjemność i maksymalny komfort użycia.

Jak wszystkie płatki Cleanic i te produkowane są ze specjalnie wyselekcjonowanej bawełny, a ich niezmiennie wysoką jakość potwierdza przynależność Producenta do Międzynarodowej Izby Bawełny oraz licencja na używanie na opakowaniu produktów Znaku Czystej Bawełny.

Są w wersji okrągłej i kwadratowej.

Cena: ok. 3zł/ 80szt., 4zł/ 120szt.

Polecam produkt

Polecam ten produkt, bo w zasadzie ma tylko jedną wadę. Kiedy otworzę opakowanie zgodnie z instrukcją, czyli od dołu - wyciąganie płatka czasem kończy się oddarciem połowy. Nie używam ich z obu stron, bo są na to za cienkie, czasem nawet płyn czy środek, którego używam przedostaje się na drugą stronę. Nie pozostawiają kłaczków i jak na tanie płatki na rynku są chyba najlepsze.
Plusy
- wytrzymałość
- cena
- łatwość użycia
- delikatny
- efektywność
- przyjemna woń
- wydajność
- przyjemny zapach
- efektywnie czyści skórę
- uczucie czystości
- odświeżający
- dokładnie czyści
- nie uczula

Używam tego produktu od: kilkanaście lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczone ilości

kiepskie

Rozwarstwiają się i to bardzo, wydaje mi się, że pogorszyli się i to bardzo bo kiedyś nie miałam z nimi takich problemów!!
Zostawiają białe paprochy. Lepiej zachowują się płatki z biedronki!!

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: wiele

bardzo dobre

Zużyłam już niezliczoną ilość tych płatków i jestem z nich bardzo zadowolona.
Płatki nie rozwarstwiają się przy używaniu, nie zostawiają kłaczków, dobrze wchłaniają wszelkie brudy z twarzy i nie rozmazują makijażu.
Cena adekwatna do jakości. Owszem, znam tańsze płatki, ale na pewno nie lepsze. Te szczerze polecam. Używam wersji okrągłej.

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczenie wiele i jestem w trakcie kolejnego

Manicure - gradientowe kropki

Tylko Cleanic!

Odkąd kupiłam pierwsze opakowanie nie kupuje już innych. Zakochałam się ;) Inne płatki rozwarstwiały się, drobne puszki zostawały często na twarzy. Ale u tych nie! Bardzo dobrze prasowane, nic się nie rozlepia. Dobrze wchłaniają różne toniki, mleczka, płyny micelarne. Idealne!

Używam tego produktu od: 3 lat?
Ilość zużytych opakowań: Dużo

Jak do tej pory najlepsze

Do tej pory nie znalazłam lepszych..

Płatki te doskonale nadają się do demakijażu jak i zmywania nawet kolorowych lakierów do paznokci :)
Płatki nie rozwarstwiają się jak większość konkurencji :) :)
Wystarczy jeden płatek aby zmyć cały makijaż!!

Nie daję maksimum, bo niestety są drogie...

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: sporo

Najlepsze ze wszystkich.

Zalety:
dobrze usuwają makijaż i lakier do paznokci,
są wytrzymałe,
szeroko dostępne,
przystępna cena.

Podsumowując jestem zadowolona z ich używania.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Bardzo dobre

W obu formatach sprawdzają się świetnie. Zmywają makijaż, są wydajne i nie rozwarstwiają się, co dla mnie jest najważniejsze.

Małym minusem jest cena, bo są dość drogie.

Używam tego produktu od: wiele lat
Ilość zużytych opakowań: kto by to zliczył....

Fajne płatki, ale mało wchłaniają

Plusy:
- delikatne, ale nie śliskie,
- nie rozdrwająją się, nie rwą,
- nie zostawiają nic na twarzy,
- o odpowiedniej grubości,
- tanie, dostępne w różnych promocjach,
- do nabycia w każdym sklepie,
- w wielu wersjach.

Niestety wchłaniają za mało produktu.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Najlepsze płatki kosmetyczne

Od bardzo dawna używam własnie tych płatków z Cleanic, ale nigdy nie uważałam, że są jakies wyjątkowe. Waciki to waciki - a przynajmniej tak zawsze myslałam, dopóki nie nadziałam się na tanie i bardzo kiepskie płatki. Wtedy też doceniłam te od Cleanic.

Podoba mi się, że można je kupić w opakowaniach o różnej ilosci sztuk, a także wielkosci: kwadratowe - duże oraz okrągłe - małe. Posiadam i jedne i drugie. Zawsze kupuję je w trzy albo czteropakach w dużych marketach, dzięki temu oszczędzam.

Waciki są miękkie i grube - nie przesiąkają kosmetykami. Bardzo mnie cieszy to, że się nie rozwarstwiają przy wyciąganiu z opakowania, czy zmywaniu makijażu. Ale co cieszy mnie najbardziej to fakt, że nie zostawią farfocli z włókien na twarzy. Dzięki swojej miękkosci nie podrażniają buzi, co zdarzyło mi się przy innych tego typu produktach.

Okrągłych wacików używam na co dzień: do demakijażu, aplikowania toników, zmywania lakierów do paznokci itd. Wszystko idzie szybko i bezproblemowo. Dużych kwadratowych płatków zazwyczaj używam do zmywania maseczek lub ciężkich wieczornych makijaży - kilkoma ruchami mogę szybko i sprawnie usunąć maski i makijaż.

Krótko mówiąc, są to najlepsze płatki kosmetyczne, których używałam. Nie powodują podrażnień, nie pozostawiają włókien na twarzy, zmywają to, co mają zmyć. Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Poręczne

Są alternatywą dla stosowanych przeze mnie kwadratowych płatków Maxi Lilibe z Rossmanna- mają podobną cenę ale są jedna droższe mimo wszystko. Wystarczy jeden płatek aby zmyć nim fliud i puder z twarzy, a przy okazji przetrzeć szyję. Miękkie, trwałe i nie rozdzielające się. Odejmuję pół gwiazdki właśnie za wyższą niż Rossman cenę.

Ilość zużytych opakowań: trzy całe

Znakomite

Chyba najlepsze platki jakie mialam, przy czym zastrzegam, ze moimi ulubionymi platkami sa te duze, kwadratowe, platki okragle jakos nie wywarly na mnie az takiego wrazenia ;) Oceniam wiec te pierwsze.

Przede wszystkim sa duze, poreczne. Jeden platek wystarcza na zmycie naprawde duzej powierzchni. Sa grube i miesiste, wylany na nie plyn do demakijazu nie przecieka przez nie i nie zostaje mi na palcach pod platkiem, jak to mialo czesto miejsce w przypadku innych platkow.

Sa delikatne, mile, nie drapia ( to rowniez sie zdarzalo przy innych platkach !). Nie rozwarstwiaja sie, nie zostawiaja klaczkow.

No po prostu sa idealne !! Nie daje 5 gwiazdek tylko ze wzgledu na cene, ktora jest zdecydowanie za wysoka.

Używam tego produktu od: Kilku lat, na pewno ponad 2
Ilość zużytych opakowań: Kilkadziesiat

świetne

Moje uluione płatki.
Plusy :
- grube - jednym platkiem zmyję makijaż oczu
-nie rozwarstwiaja się
-nie zostawiają kłaczków - czyli dobre też do zmywania lakieru do paznokci
-często mozna kupić w promocyjnych opakowaniach (z patyczkami np.)
Minusy :
brak

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam