Lipidiose, Odżywczy peeling pod prysznic

Lipidiose, Odżywczy peeling pod prysznic

Do stosowania 2-3 razy w tygodniu. Zawiera granulki z olejkiem jojoba, które usuwają martwe komórki i wygładzają naskórek. Preparat ma kremową, specjalnie dostosowaną do potrzeb skóry suchej konsystencję, co sprawia, że skóra przestaje się łuszczyć, jest odżywiona, delikatna i idealnie gładka. Lipidose intensywnie pielęgnuje suchą skórę i chroni ją przed szkodliwym działaniem wody - to jego główne zadanie. Oczywiście zawiera wodę termalną z Vichy, jest hipoalergiczny i przetestowany przez dermatologów na wrażliwej skórze. Dodam jeszcze, że pięknie, delikatnie pachnie, a peeling z użyciem Lipidose to prawdziwa przyjemność.

Średni

Ładnie złuszcza naskórek, skóra jest nawilżona, ale znów nie na tyle, żeby po kąpieli nie musieć użyć balsamu. Jest dość gruboziarnisty, radzi sobie z łokciami i kolanami bardzo dobrze. Poza ceną jego największa wada to zapach. Fakt, ze to produkt apteczny, ale mógłby pachnieć inaczej niż proszek do prania. To najbrzydziej pachnący peeling jakiego używałam. No i minus za cenę, nie jest adekwatna do jakości.

Najlepszy peeling jaki stosowalam...

Nie mialam chyba lepszego peelingu od tego. Peeling delikatnie masuje skore, nie czuc scierania naskorka jak przy tanszych, po prysznicu skora jest aksamitnie gladka, nie wysuszona, najlepiej go stosowac z balsamem lipidose, dziala cuda! :D

moje kolejne KWC z Vichy :p

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: paredziesiat probek

fajny efekt

Uwielbiam ten peeling. Skóra po nim jest aksamitnie gładka, napięta i nie wysuszona! Nie ma co się rozpisywać, po prostu daje fajny efekt! Ogromnie polecam!!

Używam tego produktu od: 3-4 lat

Manicure - marynarskie paski

swietny

Ma bardzo ladny delikatny zapach,ladny wyglad tzn.sliczne zielone kropeczki a przede wszystkim bardzo dobrze sie rozprowadza nie trzeba go na sile wcierac.skora jest po nim bardzo dobrze oczyszczona.Bardzo dobrze sie splukuje.dla mnie bomba.ma tylko jeden minus cena moglby byc troszke tanszy.

Używam tego produktu od: od miesiaca

Super aksamitny pomimo dużych drobinek :)

Dla mojej skóry bardzo dobry.

Fajnie złuszcza, jest bardzo wydajny.

Uwielbiam to, że przy naprawdę dużych i szybko złuszczających ziarenkach jest jednocześnie aksamitny.

Masaż nim to prawdziwa przyjemność :)

Nie jest moim KWC bo według mnie o ile nie przesusza skóry to nie nawilża tak jak można by tego oczekiwać.

Fajny

Naprawdę porządny peeling. Gęsta konsystencja, dużo "okrągłych" granulek, zapach jak dla mnie ok. Dobrze poleruje skórę, jednocześnie w moim przypadku ją nawilżając, nie muszę po nim stosować balsamu.
Wszystko jest dobrze, ale jest taki... zwyczajny. A mnie do peelingowania kosmetyk musi czymś zachęcać (np. super zapachem)
Ale ogólnie polecam, bardzo dobry produkt i pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

lubie

Kupuje ten peeling dosc czesto i chetnie do niego wracam bo jest dobry :) Mam sucha skore , sklonna do podraznien i ten peeling jest w sam raz do takich skor .
Łagodny a jednoczesnie skutecznie sciera , do tego niedrazniacy zapach ,nie wysusza i nie podraznia skory czego chciec wiecej od peelingu :)
Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań: trudno powiedziec , kilkanascie :)

polecam

Bardzo fajny peeling. Dobrze ściera,nie wysusza skóry. Przyjemnie pachnie. Wydajność przeciętna. Jedyna wada to chyba cena bo w końcu to tylko zwykły peeling, nie ma po nim jakiś niesamowitych efektów. Najlepszy jaki do tej pory stosowałam to LOreal w zielonym opakowaniu bo ja ogólnie lubię bardzo mocne peelingi.

Używam tego produktu od:używałam w zeszłym roku

cos mu brakuje

Peeling sam w sobie jest dobry, ma gesta konsystencje. Granulki dobrze scieraja martwy naskorek ,pozostawiajac skore mila w dotyku i gladka. Jedyne co mi przeszkadz to zapach. Pachnie jak olej i to przesadza o tym ze chyba go juz nie kupie.

Używam tego produktu od:dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

czyżby KWC?

Uwielbiam go. Cudownie pachnie (chyba najlepszy zapach spośród wszystkich testowanych przeze mnie produktów tej firmy), jest bardzo, bardzo wydajny, skóra po jego użyciu jest gładsza i przy tym nawilżona, oczywiście w żadnym wypadku nie podrażnia. Dla mnie odrobinę zbyt łagodny (mam skórę nosorożca i mogłabym się spokojnie żwirem trzeć) i to poza ceną jest praktycznie jedyny mój zarzut.
Ja stosuję go także na twarz i również tam sprawuje się znakomicie (a nawet lepiej).
Prawdziwa ocena to 4.75, ale nie będę mu odejmować gwiazdek dlatego, że jestem gruboskórna.

Używam tego produktu od: paru lat z przerwami

może być ale

Do mojego ukochanego Biotherm Biosenses Body mu daleko. Nie zauważyłam ani super odżywienia, ani nawilżenia.Peeling ma fajną, gęstą konsystencję, przyjemnie pachnie, dobrze złuszcza, jego podstawową wadą jest jednak przesuszanie skóry, tutaj winowajcą może być SLS w składzie :(. Plusem jest że nie powoduje wyprysków i nie uczula.
Myślę że warto trochę więcej dopłacić i zaopatrzyć się w peeling Biotherm-takiego efektu miękkości, wygładzeniai i jędrności nie daje mi żaden inny peeling no i nie zawiera SLS. Good bye Vichy!Używam tego produktu od: miesiąc

Mieszane uczucia

Bardzo dobry i wydajny, starcza na długo. Rzeczywiście jest bardzo konkretny w swym działaniu, mam na myśli ostrość i lekkie zaczerwienienie skóry zwłaszcza w okolicach biustu, brzuch i dekolt. Stosuje po peelingu balsam tej samej serii, wtedy uzyskuje efekt doskonały. Peeling sam w sobie nawilża jednak bardzo umiarkowanie. Czy kupię go ponownie??? Zastanawiam się nad czymś tańszym po prostu, bo jak na peeling cena jest lekko wygórowana, a w końcu to tylko peeling :)