Matrix, Biolage Hydratherapie, Cera-Repair Pro4 (Terapia nawilżająca dla włosów suchych)

Profesjonalna terapia wzmacniająca zapewniająca włosom suchym długotrwałe nawilżenie. Silnie nawilża, odżywia i sprawia, że włosy stają się łatwiejsze do ułożenia. Suche włosy odzyskują zdrowy wygląd, są bardziej miękkie i błyszczące. Dzięki opatentowanej technologii ceramidów, pozwala odbudować naturalną warstwę ochronną włosa. Idealna propozycja dla wszystkich typów włosów. Dzięki swojej płynnej konsystencji zapewnia dogłębną penetrację składników i osiągnięcie lepszego efektu niż tradycyjne kremy i maski do włosów.
Wyjątkowe działanie Terapii Nawilżającej Biolage Hydrotherapie oparte jest na osiągnięciach najnowszej technologii oraz połączeniu naturalnych składników:
- aloes - nawilża i ułatwia układanie włosów
- algi - dogłębnie nawilżają, ułatwiają układanie i nabłyszczają włosy
- kiełki pszenicy - chronią przed wolnymi rodnikami
Włosy potrzebują HYDRATHERAPI jeśli są
- suche na końcach lub całej długości
- cienkie lub normalnej grubości
- czasami trudne do ułożenia , sztywne
- niesforne i zbyt puszące się
- straciły naturalny blask i zdrowy wygląd

Dobry produkt w swojej cenie

Produkt dobrze nawilza wlosy. Sa gladkie, nie pusza sie. Mam regularnie nakladany balyege z rozjasniaczem. Wlosy bardzo suche nie do rozczesania bez odzywki. Ampulka spelnila swoja role w 90% ale nalozylam cala pomimo ze wosy mam do ramion i cienkie to nie dzielilam jej na milion razy "bo sie da" :-)
Czytam opinie wizazystek i nie bawia mnie narzekania na widnistosc produku i "sciekanie po oalcach" Moze nalezaloby dolozyc 5,90pln i kupic aplikator do ampulki? Albo zmieszac z odrobina odzywki tej serii dla nadania poslizgu?
Produkt zadowalajacy. Oczywiscie Kerastase jest moim faworytem ale Matrix Hydra chetnie bede stosowac zamuennie i na pewwo do niego wroce

To nie to

Jedna ampułka wystarcza na dwa użycia. Niestety w moim przypadku nie zrobiła nic specjalnego!
Włosy po jej użyciu sa jak po każdej taniej odżywce! Można je rozczesać sa miękkie w dotyku i to na tyle!
Minusow jest więcej!
Ma wodnistą konsystencje, trudno ją wydobyć ze słoiczka, i brak obiecanych efektów!
Wiązałam z nia duże nadzieje ale niestety...
Więcej nie kupię bo to strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Godna polecenia

Według mnie produkt ten jest świetny.Używałam go jakis czas na wilgotne wlosy, pod turbanem i czuc poprawe od razu.Moje wlosy sa zniszczone licznym rozjasnianiem i ampułka potrafila je nawilżyc oczywiscie nie sprawia cudów bo to tylko kosmetyk ale naprawde bez niej byloby o wiele gorzej .

Używam tego produktu od: Miesiąc

Manicure - marynarskie paski

Kupiłabym ten produkt ponownie. Rozumiem rozczarowanie innych o tyle ,że ciężko trafić z odżywką do

Kupiłam ten produkt przez przypadek na allegro bo robiłam "większe" zakupy i się skusiłam.
Konsystencja rzeczywiście wodnista, ale trzeba czytać instrukcję. Należy tą odżywkę wetrzeć w umyte wilgotne jeszcze włosy. Robiłam to więc tak że przykładałam palec do otworu odżywki , moczyłam a potem wcierałam. Mam długie włosy i myślę 10 ml... to starczy na sam czubek. Ale nie prawda! Produkt bardzo bardzo wydajny. Przez to też ,że trzeba mieć mokre włosy lepiej się rozprowadza. Trzymałam 10 minut a na ostatnie pięć zawinełam w ręcznik ,żeby było "cieplej" i się lepiej wchłaniało. Już przy spułkiwaniu czułam różnicę. Lepiej się układają a i nawijanie na szczotkę nie sprawiło mi dzisiaj takiego problemu jak zwykle. Ja jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: dziś użyłam pierwszy raz
Ilość zużytych opakowań: 1 (10 ml) ampułkę

Wodnista konsystencja- wielka pomyłka !

Zachęcona super opiniami postanowiłam zakupić produkt. Kupiłam 5 ampułek. Dałam im kilka szans, jednak dla mnie to żadna rewelacja.
Najgorsza jest dziwna konsystencja wody, produkt wycieka po dłoniach zanim się go nałoży. Jest tak lejący się, że cieknie po włosach.
A czy coś zmienił?
Nie wiem, nie mam zniszczonych czy popalonych włosów więc nie widzę super efektów. Raczej ta odżywka nie robi nic.
Dałam też ampułkę mojej mamie, która ma bardzo popalone włosy, efektów po użyciu nie było, a włosy nie chciały się układać i wywijała się w jakiś nienaturalny sposób.
Ampułkę aplikowałam po umyciu szamponem, na wilgotne włosy, nakładałam turban, ogrzewałam itp.
Nie polecam, cena wysoka, a jakości nie zauważyłam?

rewelacja

świetny kosmetyk! Postuję codziennie włosy, dodakowo myję co dwa dni używając suszarki a ponad to w mojej pracy za ogrzewanie służą grzejniki nawiewowe. Zimą moje włosy wyglądały jak miotła. Koleżanka fryzjerka poleciła mi tę ampułkę. Już po pierwszym użyciu włosy mięciutkie, lały się jak jedwab i mimo, że nadal używam codziennie prostownicy jest super. Suszrkę jedynie zmieniłam na taką co ma funkcję zimnego nawiewu i ionc plus krem nawilżjący matrix biolage, który można nawet na suche włosy nakładać kilka razy dzienjie i nie obciąża. Włoski mam super!

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Super!

Od razu zaznaczam, że mam całą serię (szampon, ampułki i odżywka) więc recenzja jest oparta na kompleksowym działaniu.
Jest to bardzo fajny produkt. Włoski są od razu bardziej śliskie, nawilżone, suszenie trwa krócej, więc znaczy że wchłonęły mniej wody. Pięknie się układają i są bardziej sprężyste. Trzymałam to to 15 min pod czepkiem. Zobaczę jak na dłuższą metę i dam znać:-)

Używam tego produktu od:2 razy

Cos swietnego!

Efekty widac juz po pierwszym uzyciu. Jezeli oczywiscie ampuka jest odpowiednio nalozona. PRzy pierwszym uzyciu zamyka luski wlosowe. Cudownie nawiza wloski dzieki zywym algom jakie w sobie zawie ampulka.

Wlosy mozna po nalozeniu ampulki czesac palcami (nawet do najwiekszego koltuna nie bedzie potrzebny grzebien:) )
Wlosy w krotkim czasie odzyskuja blask. Staja sie gladsze a koncowki z biegiem czasu sie scalają i nie widac juz tak rozdwojenia.

Kosmetyk tego roku i nastepnego i jeszcze nastepnego:)

Ampulka ma bardzo przyjazny zapach, stosowac ja moga alergicy, nie podraznia skory.

Moje wlosy powrocily do zdrowia w ciagu 3miesiecy przy stosowaniu calej serii Biolage Hydratherapie (mleczko, odzywka, szampon, ampulki).

Używam tego produktu od: od 1,5 roku pracuje na nich... uzywalam ich przez 3 miesiace ( bo w takim czasie moje wlosy powrocily do zdrowia:)
Ilość zużytych opakowań: duzo:)

gdzie te efekty?

Wkurzona na moje sianowate, zmaltretowane prostownica i szuszarka, wiecznie puszące się kudły przetrzepałam solidnie swoja marna studencka kieszeń i z wielką nadzieją zakupiłam zestaw Hydratherapie (szampon+odżywka+5 ampułek). Spodziewając się niewiadomo jakich efektów z wielkim przejeciem umyłam włosy szamponem i nałożyłam ampułkę... po pierwszym uzyciu włosy były jakieś takie przesadnie miękkie i lejące, kiedy wysłchy w dotyku były szorskie i wyglądały jak szczotka. Tłumacząc sobie, że po jednej ampułce nie moge się spodziewać niewiadomo jakich efektów, cierpiliwie zużyłam pozostałe 4 (co tydzień jedna) w międzyczasie stosując szampon i balsam (kiedy nie nakładałam ampułki). I jakie efekty po 1,5 misiące ? ŻADNE ! W łosy jak suche były tak suchymi pozostały i nadal się puszą. Dodam, że na czas kuracji odtawiłam prostownicę i suszarkę. Jedyny plus jaki zauważyłam u siebie to że po użyciu szamponu nie mam już łupieżu, i za to jedna gwiazdka ;)

Używam tego produktu od:półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań:5 sztuk