Body SPA, Olejek do ciała (różne rodzaje)

Body SPA, Olejek do ciała (różne rodzaje)

Olejki do pielęgnacji ciała, zawierające składniki pochodzące z upraw ekologicznych - miedzy innymi oliwę z oliwek, olejek jojoba, olejek migdałowy, olejek kokosowy, witaminę E i C, mieszaninę olejków eterycznych, olejek waniliowy.
Dostępne wersje: wanilia-kokos, dzika róża, lawenda-aloes, mleko-miód, werbena-limonka, pomarańcza-rokitnik.

• /dzika róża/ oliwa z oliwek,
  • olejek migdałowy,
  • olejek jojoba,
  • olejek z dzikiej róży,
  • wit. E,
  • olejek z plastra miodu,
  • substancja czynna z mleka,
  • olejek kokosowy,
  • olejek waniliowy,
  • olejek z miąższu owoców rokitnika,
  • olejek ze skórek pomarańczy,
  • olejek z aloesu,
  • olejek lawendowy,
  • olejek z nagietka,
  • olejek z palczatki imbirowej,
  • olejek werbenowy,
  • olejek z limonek,
  • mieszanka olejków eterycznych. (26.03.2008)

NIE LUBIĘ OLEJKÓW...

ALE ULEGŁAM ZAPACHOWI I KUPIŁAM.

Aktualna wersja produktu ma białą nakrętkę i sprzedawana jest oczywiście dodatkowo w kartoniku. Skład jest dość długi, ale zacny. Kupiłam w zaprzyjaźnionym eko-markecie za około 30 złotych. Bardziej z pokusy niż z faktycznej potrzeby. Oceniam wersję pomarańczowo - rokitnikową. Dla mnie olejek pachnie chyba po prostu pomarańczami, zwłaszcza, że zapachu rokitnika nie znam. Świetna poręczna pojemność, buteleczka z ciężkiego matowionego szkła, prawie idealnie. Wydobywanie go z buteleczki to już gorzej. Olejek jest gęsty, buteleczka nie ma żadnego dziubka i wszystko jest potem upaprane.
Czytam recenzje różnych olejków i odnoszę wrażenie, że olejek może być produktem do wszystkiego. U mnie jest produktem... głównie do niczego.

:ehem: cudny skład, cudny zapach, cudna buteleczka
:nie: jako balsam do ciała toporny, gęsty, nieporęczny
:nie: jako krem do rąk bardziej natłuszcza niż nawilża
:nie: jako krem wokół oczu niby dobry ale szału nie ma
:nie: jako krem do twarzy za ciężki, za tłusty, zapycha
:nie: jako serum na końcówki włosów jest za tłusty

Olejek teoretycznie jest świetny. Zdrowy, oszałamiająco pięknie pachnący. Moje doświadczenie z olejkami jest praktycznie zerowe. Jako posiadaczka tłustej, zanieczyszczającej się cery z wiecznymi stanami zapalnymi - intuicyjnie boję się i brzydzę się kosmetyków typu olej. Ten jest chyba pierwszym prawdziwym olejkiem jaki kupiłam. Niestety nie znalazłam dla niego żadnego konkretnego zastosowania. Używam, bo kupiłam i bo zdrowy, ale jest to używanie trochę na siłę. Jako krem wokół oczu, na szyję, na wierzch dłoni. Pewnie ma dobroczynny wpływ na skórę z uwagi na naturalny skład. Ale jakoś nie umiem wdrożyć się w taki rodzaj pielęgnacji ani docenić w pełni walorów takich produktów...

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Śliczny zapach, ale szybko się ulatnia

Olejek b. ładnie pachnie i jest dość wydajny (choć mógłby mieć te 100ml). Pachnie różą i jest to taki zapach kojarzący sie z kosmetykami naszych babć - bardzo ładny.

Bardzo dobry skład, naturalny. Kosmetyk ekologiczny; nie testowany na zwierzętach :-)

Odejmuje gwiazdkę za dość szybką ulotność zapachu oraz nie do końca wygodną butelczkę (trochę się wylewa).

Ladnie pachnie

Zakupilam olejek rozany. Przepieknie pachnie i doskonale sie wchlania, jedyny minus to bardzo mala pojemnosc ktora starcza mi na jeden tydzien i pol. Z tego powodu nie wiem czy dokonam ponownego zakupu.

Używam tego produktu od: tygodnia

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

podoba mi sie

Oceniam wersje werbena limonka. Faktycznie z zapachem sprawa wyglada tak, ze szybko wietrzeje, jednak nie przesadzajmy, troche sie trzyma. Fantastycznie nawilza skore (stosuje go na cale cialo):) Niestety szybko znika. Mala buteleczka starcza na 2 tygodnie.
Jest trudno dostepny wiec raczej nie kupie ponownie.
Używam tego produktu od:miesiac

rozczarowanie

Kupiłam na próbę (zapach limonka-werbena) i nie jestem zachwycona.. Buteleczka ładna ale za tę cenę spodziewałam się czegoś trwalszego. Z buteleczki zapach się wydobywa, ale już na skórze mało co go czuć. Rozsmarowuje się średnio, trochę opornie, ale się nie lepi. Zapach jednak baaardzo ulotny.. A cena dość wysoka - nie polecam.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: początek jednego

bardzo nierówna seria

Według mnie w tej serii wszystko zależy od wariantu zapachowego.
Kupowałam zimą, więc wybrałam oczywiście kokos-wanilia i wiele sobie po nim obiecywałam.
Rozczarowanie było bolesne, niestety. Zapach dziwaczny, mało tej wanilii, kokos jakiś taki mało wyraźny, majaczył gdzieś w dali. W butelce coś tam nawet było czuć, ale na skórze zapach znikał bez śladu.
Nietrwałość i mała intensywność kompozycji zapachowej wydobywała z tego kosmetyku zapach oleju bazowego-mdły i nieciekawy. No przepraszam, takie coś jest niewybaczalne za takie pieniądze.
Niejako, przy okazji kupna poprzedniej wersji, kupiłam też opcję werbena-limonka i ona jest bardzo udana. Zapach owocowy, bujny, przyjemny, bardzo trwały na skórze. Żadnych mdłych olejowych woni nie stwierdzałam.
Wydajność jest pochodną ich zapachu, kokos-wanilia wydajność mniej niż przeciętna, werbena-limonka posłużyła mi dłużej.
Właściwości pielęgnacyjne przeciętne, skóra natłuszczona, nawilżenia brak.

Ten sam efekt można osiągnąć przy pomocy dowolnego olejku o zdecydowanie przystępniejszej cenie.

Używam tego produktu od: zimą tego roku

Uwielbiam ten olejek

Używam olejku Mleko i miód. Generalnie kosmetyki z tej linii zapachowej odpowiadają mi najbardziej. Ładnie też nawilżają. Zapach nie jest mdły, raczej owocowy, wyczuwa się nutę pomarańczy.

Plusy
+ pięknie pachnie
+ szybko się wchłania
+ jest bardzo wydajny
+ produkt naturalny
+ eleganckie, szklane opakowanie

Minusy
- na początku miałam problem z dozowaniem kosmetyku, szybko jednak nabrałam wprawy
- mała buteleczka

Małe spostrzeżenie dotyczące kosmetyków Lavera. Zauważyłam bowiem, że linie zapachowe mają tutaj znaczący wpływ na właściwości danych kosmetyków. Jeżeli natomiast mamy problem z naprawdę suchą skórą to polecam balsamy serii Neutral lub BasisSenstiv.Używam tego produktu od: 3 miesięcy

dla mnie wporzadku

Używałam olejku przez całą zimę i oceniam go pozytywnie, ale ma on zarówno plusy jak i minusy.
Plusy:
+piękny zapach (mam waniliowo-kokosowy)i był bardzo wyczuwalny i zachwycał(pytano mnie czy to jakies perfumy)i długo się utrzymuje
+producent obiecuje ciepełko i otulenie sie słodkim zapachem i rzeczywiście tak było - świetny produkt zwłaszcza na zimę
+nawilża i lekko natłuszcza skórę(dla mnie bomba bo mam tendencję do przesuszania)a efekt nawilżenia długo się utrzymuje- a skora jest fantastycznie miekka i przyjemna w dotyku
+nie uczula
Minusy:
-dość trudno się rozprowadza, tzn. trzeba pozostawić skórę lekko mokrą wtedy łatwiej
-małe opakowanie - produkt szybko się zużywa
Używam tego produktu od:przez całą zimę
Ilość zużytych opakowań:1 całe

zapachowe rozczarowanie

Nie ma oceny 2,5, więc trochę naciągam...
Opakowanie małe, co to jest 50 ml w pielegnacji ciała...? Co za tym idzie - jest drogo. Małe pocieszenie - olejek jest wydajny...
Dośc ładna, szklana butelka, mały otwór, więc nie ma obawy, że coś sie wyleje. Jednoczesnie trzeba sie trochę nameczyc, nim nasmarujemy całe ciało. Olejek jest niezbyt tłusty - ładnie sie rozprowadza, dośc szybko wchłania. Szybko możemy sie ubrać, choc dla mnie to ma mniejsze znaczenie - stosuję na wieczór...Skóra jest po nim bardzo przyjemna - gładka, miekka, odzywiona...Czyli - stosuje się go przyjemnie. Rozczarował mnie natomiast okrutnie zapach, czy wrecz jego brak! Mam wersję waniliowo-kokosową, producent obiecuje ciepełko i otulenie sie słodkim zapachem...Ciepełka nie ma, wanilii tez nie, kokosa nie uświadczysz...Cos tam sie czai w butelce, lekko słodkawa woń, mnie osobiście kojarząca sie raczej z jogurtem :(. Ciało, rozgrzane kąpielą powinno pachnieć dośc intensywnie i przyjemnie, a tu nic...Rozczarowałam sie strasznie, bo na zapach liczyłam...Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1