Skin Essentials, Pure Cashmere, Kremowy żel pod prysznic (wszystkie rodzaje)

Skin Essentials, Pure Cashmere, Kremowy żel pod prysznic (wszystkie rodzaje)

Łączy w sobie ekstrakty ze 100% naturalnego kaszmiru i mleczka nawilżającego. Kremowy żel pod prysznic występuje w trzech wersjach:
- Intensywne Nawilżanie
- Wrażliwa skóra
- Intensywne Odżywianie

skład: aqua, sodium c12-13 pareth sulfate, glycerin, cocamidopropyl betaine, parfum, lauryl glucoside, glycol distearate, castoryl maleate, DMDM hydantoin, polyquaternium-7, laureth-4, tetrasodium EDTA, poloxamer 124, citric acid, hydrolyzed keratin, simmonsidsia chinensis, alpha-methyl ionone, butylphenyl methylpropional, citronellol, coumarin, geraniol, hexyl cinnamal, limonene, linalool, CI 16255, CI 47005. (25.03.2008)

Rewelacyjne!

Z tych 3 na zdjęciu nie używałam tylko tego w środku. A pozostałe 2 miałam okazję wypróbować i muszę przyznać, że są rewelacyjne! Uwielbiam ich kremowo-jedwabistą konsystencję, cudowne zapachy. Zwłaszcza pięknie pachnie ten po lewej, tak słodko:) skóra jest po nich znakomicie nawilżona i wypoczęta. Są bardzo delikatne, także polecam osobom ze skłonnością do podrażnień bądź wysuszeń:)

B.DOBRY

plusy:
-dobrze sie pieni
-wydajny
-cena
-dobrze oczyszcza
-mam po nim gładką i miękką skórę

minusy:
-troszke niewygodne opakowanie, ale da sie przeżyć :)

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

same plusy

Przede wszystkim podobal mi sie zapach, zel dobrze sie pieni i co wazne-nie przesuszyl mi skory, moglam sie obyc bez smarowania, a zwykle musze to zrobic. Niestety nie dane mi bedzie go kupic w pelnowymiarowym opakowaniu (mialam tylko probki), bo tutaj, gdzie mieszkam nie jest dostepny.

Używam tego produktu od: kiedy pojawil sie na polskim rynku
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie probek

Konturowanie Smashbox

Najlepszy żel dotychczas

Mimo że napisane jest tu, iż są dwa rodzaje tego żelu, ja testowałam trzy i najbardziej mi odpowiada ten, którego nie ma na zdjęciu, w takiej złotawej butelce. Według mnie jest mocniej nawilżający niż pozostałe dwa. Poza tym są to moje ulubione żele, gdyż każdy inny specyfik do mycia ciała powoduje u mnie przesuszanie skóry i zwykle jeśli nie posmaruję ciała balsamem lub masłem zaraz po kąpieli, skóra mnie niesamowicie piecze i swędzi. I za to duży plus.

Jedyny mankament to bardzo niewygodna butelka, a szczególnie uciążliwe jest dozowanie produktu, przez ten "zasysacz". Ale nie zamierzam odjąć za coś takiego gwiazdki ;)

Używam tego produktu od: długo, sama nie wiem
Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

Przyjemny

Oceniam wersję Sensitive.

Żel był bardzo delikatny. Nie podrażniał ani nie wysuszał skóry. Miał przyjemną, kremową konsystencję, ale średnio się pienił. Dobrze się go spłukiwało. Jego zapach bardzo mi odpowiadał, był subtelny, nie męczył. Jednak żel miał dwie spore wady: był bardzo niewydajny, zużyłam całe opakowanie w 3 tygodnie (!), a to zdarza mi się bardzo rzadko; druga wada to fatalne opakowanie, a dokładniej dziurka z zasysaczem, przez co nie można było kontrolować wyciskanej ilości żelu. Jedno naciśnięcie powodowało wylanie się zbyt dużej ilości kosmetyku. Ciężko też otwierało się zatyczkę opakowania. Sam żel spodobał mi się, ale jego butelka jest okropnie niefunkcjonalna.

Czas używania produktu: 3 tygodnie

Mój numer jeden...:)

Dla mnie bomba,cudowny zapach.Używalam wielu kosmetyków pod prysznic,ale ten mnie naprawde pozytywnie zaskoczył.Skóra po nim jest gładka i doskonale nawilżona,a ten zapach...Szczerze polecam.

Używam tego produktu od:ok miesiac
Ilość zużytych opakowań:1 i pół

przyjemność pod prysznicem

Zgadzam się z poprzedniczkami, żel jest wydajny, niedrogi, pięknie pachnie i nie mam po nim uczucia ściągnięcia skóry-po balsam sięgam z przyzwyczajenia a nie z potrzeby zlikwidowania efektu "za małej skóry".

fajny żel

Przede wszystkim bardzo podoba mi się zapach. Drugą rzeczą, za którą lubię ten żel, to fakt, iż nie wysusza skóry. Nie mam po wytarciu ręcznikiem skóry od razu chęci wcierać balsam, czasem czekam nawet 30 min i nie czuję dyskomfortu. Niska cena, wydajny (chyba przez to, że jest kremowy i wystarczy go niewiele na gąbkę). Na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie kupiłam ok 1,5 roku temu, drugie 2 miesiące temu

uwielbiam ten zapach!

Jestem zakochana w zapachu tego zelu.Zel jest gesty wiec i wydajny.Mnie nie uczula i skora po nim nie jest przesuszona.Zapach dosc dlugo utrzymuje sie na skorze. Opakowanie jest wygodne.Marze o balsamie o tym zapachu.

Używam tego produktu od:pol roku

Polecam!!!!

Rewelacja, uwielbiam ten zapach, skóra po nim jest miękka, nie zawiera SLSow. Ładnie się pieni, jak dla mnie jest najlepszy, a miałam już trochę żeli pod prysznic. Wolę wersję różową niż niebieską. Co do ceny to mógłby być trochę tańszy, ale przy zakupie 400 ml butli opłaca się.

Używam tego produktu od:roku

kremowy

Bardzo przyjemny w stosowaniu. Ma kremową, jedwabistą konsystencję. Dobrze się pieni na myjce, jest wydajny i pachnie znośnie. Troche zbyt chemicznie (miałam różowy). Nie wysusza mojej skóry, ale też jakoś jej spektakularnie nie nawilża. Porządnie myje, skóra jest miękka i gładka. Podoba mi się, ale nie wiem czy kupię ponownie, bo lubie kosmetyki do mycia o ściśle okreslonym zapachu np owocowe etc. Ale polecam, bo konsystencja jest fajna i niedrogi. Używam tego produktu od:nie pamietam

Wpadł mi ręce kolejny produkt z tej serii, ale ten miodowy pure casmire i musze przyznac, ze jest duzo lepszy niz inne zele. Ma kremowa konsystencje i jest jak kaszmir. Skora nie jest sucha po nim, pieknie pachnie - idealnie do snu. Nie kupie ponownie, bo lubie testowac nowe zele pod prysznic.

taki trójkowy.

recenzuję wersję Sensitive.
Żel dość przyjemnie, delikatnie pachnie i dobrze myje, niestety, po kąpieli skóra jest ściągnięta i sucha (zaznaczam, że nie mam problemow z przesadnie suchą skórą), a producent obiecuje nawilżenie. Z tego powodu więcej go nie kupię i oceniam tylko na trzy gwiazdki.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie,
Ilość zużytych opakowań: jedno, 200 ml.