Mariza, Active Sun, Olejek przyspieszający opalanie

Mariza, Active Sun, Olejek przyspieszający opalanie

Olejek ułatwia opalanie, pozwalając na uzyskanie równomiernej i naturalnej opalenizny. Dzięki zawartości naturalnych filtrów UV (beta- karoten, olej z orzecha włoskiego) chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Olejek znakomicie pielęgnuje skórę, zmiękcza ją i wygładza. Wspomaga naturalne procesy zatrzymania wilgoci w skórze, jednocześnie lekko ją natłuszczając. Polecany dla każdego rodzaju skóry w czasie kąpieli słonecznych jak również zabiegów opalających w solarium.

• Paraffinum Liquidum,
  • Isopropyl Myristate,
  • Cocoa (Theobroma Cacao) Butter,
  • Carrot (Dacus Carrota Sativa) Extract,
  • Cocos Nucifera Oil,
  • Soybean Oil (Glycine Soya) and Peanut Oil (Arachid Hypogaea) and Walnut Extract (Juglans Regia),
  • PEG-8 (and) Tocopherol (and) Ascrobyl Palmitate (and) Ascrobic Acid (and) Citric Acid,
  • Ethyl-,
  • Parfum,
  • Amylcinnamal,
  • Linalool. (20.09.2011)

Działa!

Ciężko go obecnie upolować! Ale gra jest warta świeczki.

Bo to bardzo tani i bardzo dobry kosmetyk.
+ma postać olejku-dobrze się nakłada, rozprowadza, zmiękcza, natłuszcza i nawilża ciało
+faktycznie widocznie przyspiesza opalanie :)
+chroni przed zniszczeniami skóry wywołanymi przez słońce
+nadaje się i dla suchej skóry
+przyjemnie pachnie
+bardzo, bardzo wydajny

Przydatna rzecz na wakacjach :)

Spełnia swoją rolę

Olejek otrzymałam w prezencie i bardzo przypadł mi do gustu, ma piękny zapach, zdecydowanie przyśpiesza opalanie, a kolorek skóry jest taki ładny czekoladowy i naturalny. Również bardzo ładnie nawilża skórę i szybko się wchłania, mam tą mniejszą buteleczkę, mimo to jest bardzo wydajna. Jest tani i łatwo dostępny. Fajnie się spisuje również na wyjście do solarium.Polecam

Szybciej opala, ładna opalenizna.

Plusy:
Przyśpiesza opalanie
Opalenizna po tym olejku ma łady brązowo czekoladowy kolor
Przyjemnie pachnie
Wydajny
Łatwo dostępny
Pozostawia efekt "mokrego ciała "
Minusy:
Długo się wchłania

depilacja jak się przygotować

Rewelacyjny

Kupiłam sobie tą większą buteleczkę jadąc dwa lata temu na wakacje. Pomyślałam "przecież takie produkty idą jak woda, szczególnie nad wodą", jakże się pomyliłam. :D Buteleczkę mam do tej pory niemal pełną. Na wakacjach, na które został ten olejek zakupiony, używałam go dzień w dzień przez miesiąc, 1-3 razy dziennie na całe ciało (powierzchnię użytkową mam sporą ;) ). Ilość zużycia? Wręcz znikoma. Zapach jest przyjemny i co najważniejsze - przyspiesza opalanie! Ponadto sprawia, że opalenizna jest piękna, brązowa, a nie jak się czasem zdarza taka "brudna". Moja ciocia, której skóra opala się z ogromnym oporem, po tym olejku opaliła się aż nazbyt mocno. :D Trzeba uważać, żeby nie przesadzić z kąpielami słonecznymi, bo można się przypiec. :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

polecam!!

póki co to jest mój kosmetyk do opalania numer 1. ma przyjemny zapach, bardzo szybko łapie się po nim promienie słoneczne a i opalenizna jest ładnego koloru i utrzymuje się długo. mały minus, że na dekolcie tego samego dnia wyskakują krostki ale na krótko no i jak to olejek się klei ale to nic w porównaniu jakie są efekty po zejściu ze słońca :) jedno opakowanie wystarcza mi na sezon.

Ilość zużytych opakowań: małe cztery

Nie ma tragedii.

Kupiłam ten olejek zachęcona pozytywnymi recenzjami właśnie tutaj, jednak mnie na kolana nie powalił.

Plusy:

- może troszkę przyśpiesza proces opalania, ale przy leżeniu plackiem przez kilka dobrych godzin na słońcu

- po posmarowaniu ładnie eksponuje opaleniznę, ale to właściwie tylko zasługa tego, że się świeci - jak to olejek

- może być używany do opalania w solarium (właściwie też dlatego go kupiłam, jednak nie wypróbowałam)

-wydajny: mam go ponad rok, przy każdym opalaniu smaruję całe ciało, a nadal mam prawie całe opakowanie

Minusy:

- konstystencja: strasznie tłusty, nie nadaje się na plażę, nie wchłania się wcale, po opalaniu natychmiast chciałam wszystko z siebie zmyć

- zapach: z tego co tu czytałam ponoć owocowy, choć ja wcale czegoś takiego nie poczułam. Dziwnie śmierdzi - jakieś połączenie pomarańczy z czymś, co razem przypomina mi zapach wymiocin ;/

- nie zapobiega czerwienieniu, ale w sumie czego się spodziewać przy braku filtrów

- dostępność: w żadnej drogerii nie znalazłam, musiałam kupować w internecie

Co do ceny - dla mnie neutralna, ani drogo, ani tanio. Kupiłam go za 17 zł razem z przesyłką.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania - bo wydajny

Nie kupujcie!!!

Zdecydowanie odradzam wszystkim zakup tego olejku. Ja skusiłam się na zakup, czytając dość dobre opinie na KWC. Nie zauważyłam, żebym opaliła się szybciej. Olejek jest bardzo tłusty i zapycha pory. Po kilku dniach stosowania, na plecach pojawiły się krostki. Bardzo brudzi ubrania. Jedyny mały plusik za przyjemny, owocowy zapach.

Używam tego produktu od: ubiegłych wakacji
Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia pierwszego

świetny

I właśnie tak wyobrażam sobie prawdziwy olejek! Gęsty i treściwy. Zapach który mnie nie drażni na plus. Świetne, praktyczne i klasyczne opakowanie. Świetny dozownik. Efekt o wiele szybszy niż bez olejku. I ciało wygląda seksownie. Fantastyczny!

Używam tego produktu od: niedawno
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

Opalenizna z tropików

Dowiedziałam się o tym olejku oczywiście z KWC. Miałam go juz kupic ok temu,ale nie mogłam go nigdzie dostać,a po zatym miałam jeszcze do wykonczenia spray z Zaji. W tym roku jednak,przed wakacjami postanowiłam wkońcu go kupić i sprawdzić, czy jest taki rewelacyjny jak piszą. Zamówiłam przez allegro wersję w mniejszej butelce. Gdy dostałam paczkę, pogoda sprzyjała opalaniu więc od razu przystąpiłam do testowania :) Pierwsze wrażenie- kuszący zapach, aż chciało się nim smarować.

Plusy:
-juz po pol godzinnym seansie na słońcu mam piękną, brązową opaleniznę, która trzyma się dłuzej niz bez uzycia tego olejku
-nie brudzi, wchlania sie dosyc dlugo jak kazdy olejek, ale nie jest klejący
-zawiera duzo olejkow-kokosowy,z orzecha włoskiego
-pieknie pachnie
-tani

co tu wiecej pisac? Olejek jest boski, opalenizna piękna i trwała, a do tego jaka szybka! Polecam gorąco :)

Używam tego produktu od: czerwiec 2013

Nie nadaje się dla mojej skóry. Nie polecam.

Testowałam jedną butelkę przez wakacje. Po użyciu tego olejku opalenizna jest dobra, brązowa i jednorodna. Pod tym względem efekt jest dobry. Niestety głównym składnikiem tego olejku jest parafina, która zapycha pory i fatalnie na mnie działa. Po opalaniu z tym olejkiem na mojej skórze wyskakują wypryski i zaczerwienienia. Stosowałam inne olejki opalające i po nich nie miałam takich problemów. Ten olejek nie nadaje się dla mojej skóry. Nie polecam.

działa

Jestem osobą o jasnej karnacji i bardzo ciężko jest mi się opalić. Olejek z marizy jest dla mnie wybawianiem. Faktycznie przyśpiesza opalanie,może nie jest to jakiś spektakularny efekt ale zawsze coś ;)Olejek zmiękcza skórę i chroni ją przed nadmiernym promieniowaniem.W moim przypadku mimo,że na słońcu spędziłam kilka godzin obyło się bez podrażnień i oparzeń. Jest tani,dostępny i bardzo wydajny.
Gorąco polecam ;)

spełnia swoje zadanie

Faktycznie olejek przyspiesza opalanie i to bardzo przyspiesza. Stosuje go najczęściej na łydki bo one opalają się najwolniej. Ładnie pachnie-lekko pomarańczowo, nie powoduje podrażnień, nie uczula. Stosuje go również zimą na solarium i bardzo się sprawdza. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 80 ml