Vichy, Lipidiose, Kremowy żel pod prysznic

Vichy, Lipidiose, Kremowy żel pod prysznic

Kremowy żel pod prysznic o bogatej treści i jedwabistej konsystencji Lipidose nadaję się do codziennego użytku. Delikatnie oczyszcza skórę nie podrażniając jej. Nie zawiera mydła. Szybko likwiduje i skutecznie przeciwdziała szorstkości i suchości skóry. Likwiduje uczucie ściągnięcia i napięcia, przywraca komfort. Intensywnie pielęgnuje suchą skórę i chroni ją przed szkodliwym działaniem wody - to jego główne zadanie. Oczywiście zawiera wodę termalną z Vichy, jest hipoalergiczny i przetestowany przez dermatologów na wrażliwej skórze. Dodam jeszcze, że pięknie, delikatnie pachnie, a prysznic z użyciem Lipidose to prawdziwa przyjemność.

Nie wysusza

Mój problem z żelami pod prysznic zawsze był taki że zbyt wysuszały moją skórę Zel Vichy jako jedyny twgo nie robi i za to bardzo go lubię. Fajnie nawilża. odjęlam pół gwiazdki za to że trochę za słabo się pieni ale mimo to napewno kupię go ponownie.

fajny , fajny ;)

Uzywam go od lat i chetnie kupuje .
Mam sucha skore a ten zel ja nawilza , wygladza i daje uczucie komfortu.
Jest bardzo delikatny, uzytkowanie przemile :)
Zapach tez mi sie podoba , do tego dosc wydajny jest , takze jak najbardziej ok .
Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:duzo :)

nigdy więcej żaden inny

po wielu róznych ekperymentach znalazłam swój ideał ! nawet mimo ceny jestem zakochana ! cudowny zapach, kojące uczucie nawilżenia, kremowa konsystencja !nie mam żadnych ale! to dobrze, że się tak nie pieni bo był by to dla mnie minus jako dla alergika

Używam tego produktu od:5 miesiecy

Manicure - kolorowy french

Rewelacyjny :)

Oboje z mężem bardzo lubimy ten żel-krem. Delikatny, ładnie pachnie, dobrze myje. Można się"dopieścić" używając go. Ma ładne i wygodne opakowanie. Szkoda, że taki drogi (w końcu to tylko żel pod prysznic - za to odejmuję jedną gwiazdkę).

Używam tego produktu od: już kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

nie spodobał mi się

za tą cenę spodziewałam się czegoś naprawdę fajnego, u tu takie nic
żel mam rzeczywiście aksamitną konsystencję i przyjemnie się nim myje, zapach delikatny, mydłowy
pieni sie bardzo słabo, dziwi mnie to - co prawda jest bez mydła ale ma SLS, więc powinien pienić sie porządnie
przez to robi isę mało wydajny, jeśli ktoś lubi dużo pianki to bierze go jeszcze i jeszcze...
skóra jest po nim śliska, nie wysuszona ale ja mam wrażenie niedomycia, jakbym od razu posmarowała sie oliwką
liczyłam na nawilżenie - ale jest pozorne, po wytarciu widać że skóra jest sucha, więc na nic zdał sie ten efekt tłustego niedomycia
przy oszczędnym stosowaniu wystarczył na miesiac uzywania codziennie
nie kupię ponownie - z żeli nawilżających wolę dove, który nawilża i pieni sie obficie
no i jest tańszy 3 razy

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc

Rewelacja

Pięknie pachnie, wspaniale nawilża skórę. Jest kremowy i dobrze się pieni :) a po użyciu skóra jest tak gładziutka i taka miła w dotyku że mój facet nie może oderwać ust :P i nawet jemu podoba się ten zapach :)Używam tego produktu od: pół roku

Cudowny

Kapiel z tym zelem pod prysznic to istny raj dla ciala. Zel ma jedwabista konsystencje, bardzo dobrze myje, skora jest po nim tak gladka i miekka jak po uzyciu balsamu. Cudownie pachnie i nawilza skore. Jest tez bardzo wydajny, wystarczy doslownie orzeszek na dlon i umyjemy tym cale cialo, bo zel bardzo dobrze sie pieni. Po prostu miodzio. To moj ulubiony zel pod prysznic. Polecam wszystkim. Rewelacja!

Wspaniały

Jak dla mnie ideał.Wytwarza bardzo dużo piany,która dokładnie oczyszcza ciało pozostawia je gładkie i miękkie.Dobrze się rozprowadza i spłukuje.Nie wywołał u mnie żadnych podrażnień alergicznych.Nie wysusza skóry.Ma ładny delikatny zapach,który długo utrzymuje się na ciele.Konsystencja jest miła w dotyku.Aplikator poręczny.Opakowanie miłe dla oka,praktyczne.Cena dość wysoka,ale na takie możliwości naprawdę się opłaca.Polecam.

Używam tego produktu od:Używałam rok temu

bardzo dobry

świetny żel pod prysznic- ogólnie Vichy ma dobre produkty do ciała.
nie wysusza, a wręcz nawilża- daje skórze uczucie komfortu. balsam do ciała staje się zbędny.
wystarczajaco się pieni- piana jest gęsta i kremowa; bardzo przyjemny w użyciu; tuba pozwala wykorzystać żel aż do ostatniej kropleki
wady- raczej niezbyt wydajny, no i dość drogiUżywam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4

cudo!

Kupilam za nakazem mojej pani dermatolog, ktora stwierdzila ze tak suchej skory na lydkach jeszcze nie widziala ( :O ). faktycznie skore mam nienajfajniejsza i zadne kremy, balsamy jej nie pomagaja.
No to zacelam uzywac. Sceptycznie nastawiona bo jak moze mi pomoc zel do mycia ciala?
a jednak zaskoczyl mnie totalnie bo juz po pierwszym myciu skora byla miekka niczym po grubej warstwie wazeliny czy czegos podobnie natluszczajacego. I tak sobie uzywam i co raz milej mi dotykac wlasnej skory ;)

Zdecydowanie stawiam mu piatke chociaz jest nieco drogi ala za takie efekty moge placic nawet dwa razy tyle :D

Używam tego produktu od: kilku tygodni

super

Bardzo fajny żel. Ma delikatna, kremową konsystencję, dobrze sie pieni, delikatnie oczyszcza. I co najwazniejsze nie wysusza. Jest bardzo wydajny, ma delikatny przyjemny zapach. PolecamUżywam tego produktu od:kilku m-cy

Niezazbytnio....

Kupilam skuszona artykulem w gazecie... ale zapomnialam, ze SLS na drugim miejscu w składzie jest dla mnie zabójczy. Skóra swedzaca, drapiac sie robie biale slady, czyli zel nie nawilza ani tez nie natluszcza ( nie wiem skad te spostrzezenia u innych Wizazanek?). Zel ma sluzyc do skory suchej, dla mnie to jakies totalne nieporozumienie. Zastanawiam sie czy nie oddac go... Vichy....hmmm

Używam tego produktu od: