Olay, Total Effects, Serum odmładzajace

Olay, Total Effects, Serum odmładzajace

Serum zapewnia młodszy wygląd skóry po 30 roku życia, działając nie tylko na zmarszczki i linie mimiczne, ale aż na 7 różnych objawów starzenia się skóry.
Spośród produktów dostępnych w linii Total Effects, serum zawiera najwyższy poziom Vitaniacyny, dzięki której wygląd skóry zauważalnie się poprawi, i pozostanie ona aksamitnie gładka. Serum może być stosowane samo, albo pod inny produkt z linii Total Effects, rano i wieczorem.

Nie!

Myślałam, że może jestem przewrażliwiona, że może za bardzo jestem przyzwyczajona do serum bioliq, ale widzę, że nie tylko ja nie widzę plusów w olay, dawno czegoś tak beznadziejnego nie używałam! Jak dla mnie to jest za ciężkie jak na serum, moja twarz nie jest po tym gładka tylko szorstka, taka jakbym nałożyła bardzo ciężki krem. szczerze? Nawet nie wiem jak wykorzystać do końca to opakowanie i chyba naprawdę wracam do bioliqa!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

zapychacz!

Kupilam na probe skuszona promocja w rossmanie. Po aplikacji daje rzeczywiscie efekt wygladzenia, ale to normalne przy preparatach silikonowych. Jednakze to, co zrobil z moja cera, wola o pomste do nieba! Dokumentnie pozatykal pory, efektem czego mam na twarzy wysyp podskornych wulkanow. Nie uzywalam podkladow, jedynie troche pudru dla zmatowienia, ale teraz, zeby jakos zamaskowac to pole bitwy, musze wsmarowywac w siebie regularna maske.
Stosuje czasem z linii Total Effects krem brazujacy na noc, ale po tego bubla z pewnoscia wiecej nie siegne. Zgroza!

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

kiepski

Dla mnie klapa. Początkowo zapowiadał się nieźle.
Jako jedyny kosmetyk z silikonową bazą jako tako był tolerowany przez moją cerę, miałam nawet wrażenie, że ładnie nawilża, ale niestety ani nie napiął cery, ani nie wygładził - była gładka z powodu silikonu i to tylko do momentu zmycia filmiku z buzi. :(
Na dzień odpadał całkowicie, więc stosowałam na noc.
Film nie był zbyt przyjemny, czasem nawet leciutko lepki. :( Brrr!
W okolicach połowy buteleczki odniosłam wrażenie, że natłuszcza mi cerę i lekko podrażnia.
Zapach, konsystencja i opakowanie ok, ale poza tym - NIC.
Z trudem zmęczyłam jedno opakowanie, na pewno nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: zużyłam jedno opakowanie, co trwało ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 - 50ml

Eris film 1

do niczego

Plus za aplikator i zapach.
Konsystencja wydajna. Delikatnie matowała mi cerę (mam mieszaną).
Za resztę same minusy.
Nie zauważyłam żadnych skutków odmładzających.
Nie ruszył nawet najdrobniejszych zmarszczek.

Ilość zużytych opakowań: 1 (50 ml)

napewno kupie

bardzo dobre serum,super sie sprawdza pod makijaż,szybko sie wchłania,w moim wypadku przy cerze tłustej sprawdził sie doskonale.
wygładza zmarszczki mimiczne,przy dorażnym stosowaniu efekt mało widoczny i krótkotrwały,ale przy regularnym stosowaniu widać duże efekty,zmniejszyły mi sie tzw "kurze łapki"pod oczami,bruzdy nad brwiami i koło ust.Używam tego produktu od:pól roku

nie poleciłabym- nic nie daje

Uwielbiam stosować serum pod codzienny krem nawilżający! Ale nie takie... Olay to w ogóle średnia firma. No, nawilżacze ma w porządku. Serum jest wydajne, ale to nic, bo skóra zupełnie nic nie otrzymuje. Smaruję nim twarz, zamiast toniku, trochę wzmacnia działanie kremu, ale bez rewelacji. Wcześniej miałam serum good skin derm care z sephory i już miałam pretensje, że słabe, ale Olay jest totalnie anemiczne, nie polecam.
Pozytywy- promocje, okazje i to, że nie uczula.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Czegoś mu brak...

Wracam do firmy Olay co jakiś czas. Teraz też znowu skorzystałam z promocji i kupiłam to serum.
Serum ma dość przyjemną, przeźroczystą konsystencję, którą szybko się rozprawadza i błyskawicznie się wchłania. Cera wygląda dobrze, jest nawilżona, wygładzona, ale chyba nic po za tym. Ja używam na noc i jestem ogólnie zadowolona, ale czegoś mu brak, ale nie wiem czego, jest takie trochę nijakie, oczekiwałam czegoś więcej.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Całkiem dobre

Jakiegoś super efektu nie widziałam, ale dobrze się rozprowadza a buzia po nim jest miła w dotyku ma ładniejszy kolor,zmarszczki minimalnie zmniejszone na jakiś czas,dobry pod makijaż.Będę dalej szukała, ale może jeszcze do niego wrócę.

Muszę dodać, że używając tego serum miałam cerę normalną teraz niestety jest wrażliwa i nie wiem jak by zareagowała, uzupełniam recenzje, bo zmieniłam profil na cerę wrażliwą.

Używam tego produktu od: używałam przez ponad dwa miesiące

Może być.

Bardzo dobrze się wchałania - idealny pod makijaż
Wygładza zmarszczki mimiczne - ale na krótko, na kilka godzin.
Cera jest gładsza i miękka.

Na cuda nie liczyłam.

Używam tego produktu od: 2008

nie

Kupilam myslac ze to bedzie dobry produkt na przedwiosnie dla mojej skory zmeczonej po zimie. Ale nic z tego. Tyle obietnic i praktycznie wszystkie niespelnine, no moze z wyjatkiem jednej - wygladza buzie, ale tez z tym nigdy nie mialam wiekszch problemow. Serum nie ozywilo, nie rozswietlilo mojej buzi. Dosc dobrze sie wchlania, dobry jako baza pod makijaz, wydajne (w tym wypadku niestety!).

Zdecydowanie nie tego oczekiwalam po produkcie zakwalifikowanym jako serum.

Używam tego produktu od: ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań: mecze pierwsze

Zaden cud

Przyjemna konsystencja, przyjemne uczucie na twarzy, nie jest tluste a jedynie nawilza skore. Oczekiwalam jednak czegos wiecej po nim - w koncu nazywa sie odmladzajace... Nie zauwazylam obiecywanej przez producenta poprawy skory a zuzylam cale opakowanie (no prawie cale, bo buteleczka z pompka sprawia ze nie umiem sie dostac do kremu na dnie, ktorego pompka juz nie wybiera) i uzywalam reguralnie, kazdego wieczora i nawet ranka - ale ani nie mam mniejszych zmarszczek, ani lepszego napiecia skory czy kolorytu. Moja buzia nie promieniuje blaskiem jak zapewnial producent w opisie. Jest to dobry kremik nawilzajacy - ale za ta cene.... mogloby to byc cos wiecej :)

Używam tego produktu od: miesiaca