Profarm, Proderma, ProOil, Pichtowy krem na noc

Profarm, Proderma, ProOil, Pichtowy krem na noc

Krem pichtowy na noc
* regeneruje: aktywnie wspomaga naturalną odnowę naskórka oraz wspomaga naturalne mechanizmy regeneracyjne podczas snu
* odmładza: wygładza zmarszczki i chroni przed pojawieniem się nowych, co jest możliwe dzięki zawartości hormonu młodości AJ(u)G-1 oraz naturalnych kompleksów fitocydowych
* nawilża sprawiając, że skóra odzyskuje elastyczność
* odżywia dostarczając witaminy E oraz mikroelementów i naturalnych kompleksów fitocydowych

• Aqua,
  • Caprylic/Capric Tri-glyceride,
  • C Yclomethicone,
  • cetearyl alcohol (and) cetearyl glucoside,
  • Prunus Dulcis,
  • Hydroxyisohexyl-3 Cyclohexene,
  • Carboxaldehyde,
  • Limonene,
  • Benzyl Salicylate,
  • Alpha-Isomethyl Ionene. (17.07.2009)

Świetny do cery wrażliwej :)

Krem kupiłam ze względu na zawartość olejku pichtowego, którego dobroczynne właściwości odkryłam wcześniej (ale głównie w zastosowaniu wewnętrznym - świetny środek na przeziębienie, grypę itp.).
Mam skórę wrażliwą - skłonną do zaczerwienienia, drobnych wyprysków. Sezonowo mam problemy z nadmiernym "przetłuszczaniem" w strefie T i z rozszerzonymi porami. Tak więc w nocy muszę ją dobrze dopieścić - odżywić, ukoić, nawilżyć. Na dzień stosuję lekkie kremy do skóry wrażliwej, czasem coś lekko matującego. W tym zestawieniu krem z olejkiem pichtowym na noc świetnie się sprawdził. Odżywiał i nawilżał - skóra rano była jędrna i apetyczna, łagodził i koił zaczerwienienia, podrażnienia i redukował drobne wypryski. Nie zatykał - pory nie były rano rozszerzone, ograniczał "tłuszczenie".
Kilka dni temu skończyło mi się drugie opakowanie, chciałam kupić kolejne, ale nie znalazłam go w sklepie. Kupiłam inny krem na noc - 2 razy droższy, a po kilku dniach efekty już widać - negatywne niestety. To mnie chyba zainspirowało do napisania tej recenzji :)Używam tego produktu od: 5 miesięcy

i tak i nie

Właściwie mogłabym tu skopiować swoją recenzję tego kremu tylko wersji dziennej. Moim zdaniem działaniem się nie różnią. Krem jest dobry, ale nie na tyle żebym bez zastanowienia sięgnęła po następne opakowanie:
- przyjemnie pachnie pichtą
- ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, pozostawia po sobie lekko tłustawą warstewkę (akurat w kremie na noc mi to nie przeszkadza)
- w miarę nawilża, odżywia
- nie odmładza, nie wygładza zmarszczek ;)
- jest wydajny i niedrogi
- praktyczne, ale niezbyt piękne opakowanie

Podobnie jak wersja na dzień, i ta nie rzuciła mnie na kolana, mimo iż jest to krem spełniający moje minimum, to czegoś mu jednak brakuje.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Godny polecenia :)

Krem kupiłam zachęcona recenzją na Wizażu. Konsystencja kremu jest gęsta, zapach intensywny (może troszkę zbyt intensywny). Krem dobrze się wchłania i absolutnie nie pozostawia uczucia ściągniętej skóry.
Na drugi dzień skóra jest miękka, delikatna, bez podrażnień. Nakładałam sporą warstwę specyfiku i obyło się bez tłustego filmu na twarzy po przebudzeniu. Mam nawet wrażenie, że pod wpływem kremu znikały drobne wypryski i podrażnienia. Krem polecam z czystym sumieniem. :-)

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

taki sobie

mnie jakoś ten krem nie oczarował. Tak naprawdę to ani się nie pogorszyło ani się nie poprawiło. Może trochę mniej mi się twarz świeci w dzień, ale to chyba wszystko.

Używam tego produktu od:2 mcy

Warto mieć

Kremik jest swietny :) wstajesz rano i masz piekna gladka buzke :) nawilza , nie powoduje wypryskow, ani podraznien. Dla cery z problemami jak znalazl . Nie pozostawia tlustego filmu , szybko sie wchlania . I wydajny jest :D

Używam tego produktu od:2 miechow
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Miła pomyłka

Kupiłam go przez pomyłkę.Prosząc w zielarskim o krem pichtowy miałam na myśli antybakteryjny, pani jednak dała mi taki. Nie wiedziałam, że to nie ten o który mi chodziło, więc kupiłam.

Zalety:
+niewygórowana cena
+nie zostawia tłustego filmu
+lekko rozjaśnia przebarwienia
+ładny zapach
+pięknie się wchłania
+znakomicie odzywia skórę. Rano wygląda fantastycznie, jest gładka, wypoczęta, ma zdrowy koloryt. W zyciu żaden krem tak nie odżywił mojej skóry!
+nie zapycha porów
+ładnie koi cerę podrażnioną preparatami przeciwtradzikowymi
+ działa antybakteryjnie (zmniejsza ilość wyprysków)
+wydajny

wady:
-trochę za słabo nawilża

Nie wiem, jaki jest efekt odmładzający, bo nie mam zmarszczek (mam 18 lat)
Gdybym miała cerę dojrzałą to na 100% bym go kupiła. Obecnie jednak wybiorę coś bardziej dopasowanego do wieku.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

o tak coś przeuroczego :D

Coz jestem fanka tego typu kremów. Nie wiem czy kupie znowu bo tyle kremow jest na rynku ze ja zawsze kazdy kolejny chce iinny;) ale mysle ze uroda i mlodosc ida w parze z samopoczuciem. Zycie nas goni i ciezko miec ciagle dobre samopoczucie. Sa kremy z endorfinami- ale czy dzialaja tak jak nalezy? srednio te endorfiny odczuwam dlatego lepszy od endorfin jest ten krem. Wchlanaia sie bez oporów. Koi nawilza i co najbardziej oryginalne w nim to to ze nasyca skore zapachem ktory ma za zadanie nas odstresowac i to działa!!! :) zapch takiej jodły- jezeli ktos nie lubi to wtedy nie polecam ale mnie odstresowal i chwała mu za to :)

Używam tego produktu od:2miesiace