Sephora, Sephora Face, Soothing Toner (Delikatny tonik do skóry suchej)

Sephora, Sephora Face, Soothing Toner (Delikatny tonik do skóry suchej)

Tonuje i zmiękcza skórę. W rezultacie skóra jest czysta, delikatna i rozświetlona. Zawiera prowitaminę B5, ekstrakt z liczi i brzoskwini. Tonik nie zawiera alkoholu. Przeznaczony jest do pielęgnacji skóry suchej. Testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua (Water), Propylene Glycol, Sorbitol, Glycerin, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, Parfum (Fragrance), Panthenol, Disodium EDTA, Chlorphenesin, Buteth-3, Sodium Benzotriazolyl Butylphenol Sulfonate, Triethanolamine, Litchi Chinensis (Fruit Extract), Prunus Persica (Peach) Fruit Extract, Tributyl Citrate, Cl 17200 (Red 33), Cl 42090 (Blue 1).

Cena: 10zł / 50ml, 19zł / 200ml

całkiem dobry !

zalety:
-nawilża nawet tłustą nieprzetłuszczając
-miły ale delikatny zapach
-dobrze tonuje
-cena przystępna
-wydajny
-nie nudzi się :-)
-ładny kolorek :-)

wad nie stwierdzam

KWC

Na początku...Mała refleksja...ma wrażenie że niektóre Panie nie wiedzą jakie zadanie powinien spełniać Tonik...

Otóż moim zdaniem ten spełnia wszystkie

po kolei:

-Ładne estetyczne opakowanie
-Ma mały otwór przez co wylatuje odpowiednia nie za duża
ilość
-Delikatny przyjemny zapach oraz kolor
-Delikatny nie wywołuje podrażnień
-Ładnie usuwa resztki zanieczyszczeń
-Lekko nawilża cerę i tonizuję
-Wbrew pozorom bardzo wydajny

Ilość zużytych opakowań: raz 200ml i raz 50ml

Nawilża! Polecam

Tonik ten jest jednym z moich faworytów do przemywania twarzy. W przeciwieństwie do wielu innych z "nawilżający" tylko w nazwie, ten tonik naprawdę daje skórze uczucie nawilżenia, łagodzenia, uspokojenia. Po umyciu twarzy łagodnym żelem i przetarciu tonikiem nie musiałam na gwalt nakładac kremu, bo skóra nie była ściągnięta! To uczucie oczywiście mijało po jakimś czasie, bo mam tendencje do przesuszania, ale w porównaniu do innych toników, ktorych używałam to rewelacja. Nie pozostawiał po sobie klejącej warstwy.
Przyjemnie pachnie, opakowanie jest bardzo estetyczne.
Jedyny minus to cena - wolalabym żeby kosztował o te 5 zł mniej ;)

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Raczej dobry

Przyjemny -pudrowy- zapach. Lekko różowy odcień płynu. Nie podrażnia oczu. Nie zostawia tłustości, lepkości na skórze. Mile odświeża. To wszystko na plus.
Minusem jest, że odświeżenie za szybko mija. Wydaje mi się, że po pewnym czasie skóra zaczyna lekko połyskiwać. Uczucie ściągania - trwające przez jakiś czas po przetarciu płynem.

Wyczytałam na buteleczce, że zawiera prowitaminę B5 oraz ekstrakty z przesłodkich owoców, więc działanie odżywcze ma także. Tak się pocieszam, że tonik to nie tylko woda. ;-)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Jest super.

Mam bardzo podobne odczucia do mojej poprzedniczki. Tonik Sephora świetnie odświeża, orzeźwia i nawilża. Skóra jest miękka, rozświetlona, świeża i nawilżona. "Przesiadłam" się na ten tonik z toniku łagodzącego Nivea po zużyciu niewiarygodnej ilości butelek (przez ok. 3-4 lata, jedna po drugiej) coś zaczęło mnie w nim nudzić i drażnić. Sephora była prawdziwym odkryciem, doskonale się sprawdza jako kosmetyk, od którego zaczynam mój dzień. W dodatku jest super łagodna - nic a nic nie drażni mojej wrażliwej cery, mam wrażenie, że nawet ją koi. Wydajny - po 2 miesiącach codziennego używania raz dziennie, wciąż mam połowę opakowania (!) - Nivea starczał mi na ok. m-c. Krótko mówiąc - polecam :)

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Lubimy się.

Napisze krótko - chyba w końcu znalazłam tańszy odpowiednik Hydraphase LRP. To samo łagodne odświeżenie skóry i nawilżenie, za o wiele niższa cenę. Mój KWC wśród toników. To już moja 3 butelka pod rząd i jestem z niego bardzo zadowolona: żadnych podrażnień uczuleń, zmywa resztki makijażu i zacieki z samoopalaczy;)

Używam tego produktu od:3 mcy

kiepski

Podoba mi się butelka i zapach, niestety, na tym koniec. Działa raczej jak zwykła woda, nie wyrządza szkody skórze, ale nie robi z nią nic specjalnego. Po przetarciu skóry czuję jakbym wcale tego nie zrobiła. Nie tego oczekuję od toniku, dlatego cieszę się, że już mi sie skończył.

Używam tego produktu odkąd się pojawił

średnio

Mam cerę mieszaną, ale policzki lubią mi się przesuszać szczególnie po peelingach. Mam tę mniejszą pojemność toniku i dobrze, bo już się kończy.
Kosmetyk bardzo ładnie pachnie, ale niestety nie czuję odświeżenia po użyciu. Skóra nie lepi się, nie tworzą się żadne niespodzianki, ale to za mało. Poza tym buteleczka jest dość niewygodna - trudno nalać na wacik odpowiednia porcję toniku.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

zwyczajny

Nie robi nic ciekawego z moją skórą. Pachnie delikatnie, ale nie jest to jakiś szczególnie zachwycający zapach. Używany po mleczku, wydaje mi się "tępy", nie nawilża skóry i nie daje mi uczucia komfortu. Używany sam jest jak zwykła woda. Skóra owszem jest czysta, ale ani rozświetlona, ani specjalnie delikatna i przyjemna nie jest ;)

Podsumowując: takie sobie zwykły, o.

Ilość zużytych opakowań: jedno.
Używam produktu od: tyle, na ile starczyło mi opakowanie ;)

Ładny zapach!

Lubie testować różne kosmetyki, tym razem kupiłam ten tonik. Jest bardzo fajny, dobrze oczyszcza skórę, nie ma po nim "lepkiego" lub "sciagniętego" uczucia. I bardzo fajnie pachnie :). Jest wydajny, dobrze się aplikuje. Skóra jest lekko nawilżona i pachnąca :)Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedno