Care, Vita Nourish Lip Balm (Odżywczy balsam do ust)

Care, Vita Nourish Lip Balm (Odżywczy balsam do ust)

Odżywczy balsam do ust zawiera koktajl witamin
i beta karoten. W widoczny sposób poprawia wygląd ust, zapobiega ich starzeniu się zapewniając im promienność i zdrowie. Sprawia, że skóra jest nawilżona, miękka i aksamitna .

Cena: 8,90zł / 4,0gm

Nic nadzwyczajnego...

Standardowy minus wszystkich balsamów Avonu - po wysunięciu niestety nie można sztyftu schować z powrotem i z reguły to co wystaje zostaje zmarnowane a do tego jeszcze paprze całe opakowanie wewnątrz. Balsamy są mniejsze od innych dostępnych na rynku, a ich cena nie jest jakaś bardzo niska, powiedziałabym, że nie ma żadnej rewelacji. Jeśli zaś chodzi o działanie, nie zauważyłam rewelacyjnych efektów, moje usta bardzo pierzchną, zwłaszcza zimą, dlatego codziennie smaruję usta balsamem na noc, niestety rano budzę się z popękanymi ustami, są jedynie może trochę nawilżone, ale dobrze, że w ogóle jakieś działanie wykazuje. Niestety, usta to poważny problem zimą i tak naprawdę niewiele produktów sobie z nimi radzi. Ten balsam może być, na pewno nie zaszkodzi. Wyglądem trochę przypomina wazelinę, ale plus taki, że nie trzeba sobie brudzić rąk jak w przypadku wazeliny.

Plusy
- delikatny
- cena
- nawilża
- zmiękcza
Minusy
- nieefektywny
- mało wydajny
- niemiły zapach
- marne opakowanie
- ciężka aplikacja

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

PECIE-MECIE ;-/

Powiem szczerze- to coś nie zadowoliło mnie (niestety). Jak dla mnie balsam z Avonu to zwykła, lepiąca się wazelina w sztyfcie. Po nałożeniu szybko znika w niewyjaśnionych okolicznościach, wcale tak świetnie nie nawilżając ;-(

Używam tego produktu od: to było dawno temu...
Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego opakowania

przeciętniaczek

Kupiłam spontanicznie, gdy koleżanka pokazała mi katalog Avonu. Dobrze, że był niedrogi, bo są lepsze specyfiki.

Owszem, po nałożeniu trzymał się ładnie.
Nawilżał (chociaż wazelina i Bebe sto razy lepiej).
Nie pachniał drażniąco.

Nie kupię więcej, bo nie przepadam za Avonem. Wolę kupić w sklepie, wziąwszy wcześniej do ręki.

Używam tego produktu od: rok temu

Avon Mark - relacja

przeciętny ale nie jest zły

Plus:
-dosyć dobrze nawilżał usta...jako "podstawowy" balsam się nie sprawdza ale jako taki od doraźny (do torebki) jest całkiem ok!
-usta stają się przyjemnie miękkie ..jak obiecuuje producent

Minusy:
-jakoś nie adekwatna do ceny..dużo taniej bo za 5 zł mamy do kupienia CARMEX który jest moim NO 1 i nie ma nic lepszego od niego
-nie radzi sobie z suchymi skórkami -musiałabym nałozyć do tonę by zadziałało
-szybko się zużywa..gdybym zużywała go regularnie to poszedł by w 2 tygodnie..
Czasem psuje się system i ..ni jak się nie wyciągnie balsamu.

Podsumowanie: nie polecam za bardzo .....jakby jakaś promocja była albo gratiś to i owczem ale za regularną cenę się nie opłaca

Używam tego produktu od:2 miesięcy-nie regularnie

Obojętny

Błyszczyk ma ladny waniliowy zapach, jednak to jedyna zaleta...
Nie regeneruje, nie nawilza.
Ma ciężką konsystencję i jest tlusty.
Wyprobowalam z tej serii wszystkie kosmetyki(krem, balsam, krem do rak) i zadnego nie bylam zadowolona. Jesli chcecie kupic cos w Avonie tanio i byc zadowolone to kupcie z serii Naturals, bo jest o wiele lepsza:)

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Jak dla mnie KWC

Jak dla mnie to kosmetyk wszech czasów. Kiedy usta są wyschnięte od razu sięgam po tą pomadkę. Nie dość, że natychmiast nawilża to utrzymuje się jeszcze na długi czas. Fajne, małe opakowanie mieści się na pewno wszędzie. Wystarcza także na b. długo

Używam tego produktu od:1 miesiąca

na codzień niezastąpiony

Wolę go niż produkty Nivea. Jest tłusty, długo utrzymuje się na ustach :) Ma piękny zapach, od razu przypadł mi do gustu :) jest bardzo wydajny i spełnia swą rolę znakomicie :) Mały minusik to etykietka [ na zasadzie odklej przeczytaj i zaklej] przeczytałam owszem ale o ponownym zaklejeniu nie było mowy, w połowie się odkleja a oderwać nie sposób bo nawet nie wiadomo co to :D i dodatkowo zaczęły mi od góry odchodzić taki jakby włókienka :P [małe kawałki etykietki ] No i brak filtra UV też mnie nie cieszy :( Ale po za tymi dwoma defektami balsam w pełni zasługuje na 4 gwiazdki :)

Używam tego produktu od:paru miesięcy

sredniak

tak jak nawilzajacy balsam z tej serii...sredniak.ale za ta cene ehh moze byc..choc znam o wiele lepsze. i to nawet z avonu np waniliowa naturals :)nei wiem czy kupie ponownie..ale predzej niz nawilzajaca wersje tego balsamu do ust:)

Używam tego produktu od:1 m-ca

Przeciętniak

Plus - za niską cenę - w promocji można go kupić na 1/3 ceny. Nawilza, ale do balsamu do ust nivei jeszcze mu daleko. Trochę nieporęczne opakowanie. Zapach niewyczuwalny. Produkt raczej przeciętny.

Używam tego produktu od:2 lata temu

Fajna

Zawiedziona stosowaniem niewyczuwalnych i nie dających praktycznie żadnych efektów pomadek z Nivei, postanowiłam skusić się na Avon. NIe żałuję. Zdążyłam pokochać ten balsamik: widocznie upiększa usta - wydają się być pełniejsze, wyglądają zdrowiej - zapewne efekt regenerujący, są mięciutkie i miłe. NIe jest tłusty (przynajmniej dla mnie), bardzo wydajny, nie mam pojęcia, kiedy się skończy... Godny polecenia wszystkim, którzy pragną naprawdę wypielęgnowanych ust.
Edit: Chyba oszalałam, dając jej 4 gwiazdki. Używam tego produktu od: 5 miesięcy

całkiem całkiem:)

Po nałożeniu "smarodwidła" lubię czuć je na ustach i w tym przypadku tak jest. Balsam jest dosyć tłusty. Myślę, że w lecie się sprawdzi, ale na zimę może być za słaby.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Może być

Za taką cenę to objętość jest malutka - do tego niezbyt wydajny. Dość twardy, więc najpierw trzeba go trochę potrzymać w doni i rozgrzać, by dobrze się rozprowadzał . By poczuć efekt, nie trzeba długo smarować, ale jest bardzo tłusty, więc czuć że ma się coś na ustach.