Sephora Body, Whipped Body Souffle (Lekki niczym pianka krem do ciała)

Sephora Body, Whipped Body Souffle (Lekki niczym pianka krem do ciała)

Krem do ciała o bardzo lekkiej, piankowej konsystencji. Zawiera ekstrakt z białej herbaty i soi oraz prowitaminę B5. Odżywia skórę i pozostawia ją nawilżoną i miękką.

Zdecydowanie nie

Pierwsze wrażenia, zaraz po otwarciu opakowania, jak najlepsze - ładny, lekko cytrusowy zapach, przyjemna konsystencja leciutkiego musu.A potem już coraz gorzej...
Przede wszystkim kompletnie nie spełnia swojego zadania, jakim miało być nawilżenie. A to głównie z tej przyczyny, ze formuła jest fatalnie opracowana i balsam zupełnie nie chce się wchłaniać. Na mojej, dość suchej, skórze wałkował się niemiłosiernie, dobrze, że próby jego aplikowania podejmowałam wieczorem, a nie np. przed jakimś ważnym wyjściem... Nie ma żadnych szans, żeby poradzić sobie z tym wałkowaniem, przynajmniej w moim przypadku - nakładałam mniej - rolował się tak samo.
Nie zużyłam opakowania do końca, nie było sensu i nie miałam zamiaru się denerwować wałkującym się paskudztwem. Wolę kremy i balsamy, które rzeczywiście nawilżają, odżywiają skórę. Po tym \"hicie\" Sephory czułam na skórze tylko trochę wody, totalna porażka.

Używam tego produktu od: kupiłam ok. 1 rok temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

PLACEBO.

Kamlisa bardzo trafnie nazwała ten krem "ptasim mleczkiem" ;) Faktycznie ma konsystencję sufletu i dosłownie trzęsie sie w opakowaniu. Jest bardzo leciutki i teoretycznie powinien łatwo się rozprowadzać. Ale uwaga, ta lekkośc kremu jest pozorna, ponieważ wcale nie chce się ani ładnie rozsmarować, ani wchłonąć.
Zapach delikatnie cytrynowy. Świeży, nieinwazyjny.

Natomiast nie wiem czemu ma ten preparat właściwie służyć, ponieważ nie pielęgnuje i NIE NAWILŻA skóry. Nawet tej zdrowej i normalnej ! Mam taką właśnie (nie przesuszoną) na górnych partiach ciała, gdzie zazwyczaj do pielęgnacji wystarcza najzwyklejszy pod słońcem nawilżacz. TEN NIE ABSOLUTNIE ROBI NIC.
To aromatyzowana woda w piance..!

Używałam tego produktu przez miesiąc.

Oceniam na 3.00

Balsam ma bardzo przyjemny zapach, kojarzy mi sie z cytynowymi cukierkami pudrowymi. Przez caly dzien skora pachnie lekko slodko, dla mnie bardzo przyjemnie.
Konsystencja jest ciekawa, troche zabawna i dosyc przyjemna. Jednak trudno jest nabrac go dokladnie tyle ile by sie chcialo, zawsze jest albo za duzo, albo nic.
Opakowanie jest dosyc wydajne, jednak nie odczuwam spektakularnego efektu nawilzenia. Za "suchy" jak dla mojej skory.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

Cellulit mity

fajny

Ma przecudny zapch-cytrusowy,trochę pudrowy i raczej delikatny,w każdym razie bardzo mi odpowiada.Opakowanie średnie nic specjalnego.Ma ekstra konsystencję,troszkę galaretowatą,wchłania się dosyć szybko.Nawilża dobrze,ale jakiegoś super wyjątkowego efektu nie ma,ale zdecydowanie pieści wszystkie zmysły...Używam tego produktu od:2 tygodnie
Edycja:niestety obniżam ocenę.Na dłuzszą metę nie sprawdził się.Jest problem z wchłanianiem-zbyt długo to trwa,trzeba mocno wmasować.Zapach zaczął mnie mdlić a efektu nawilżenia jak nie bylo tak nie ma.Wilekie rozczarowanie...

jednak nie

Uwielbiam kremy do ciała z sephory, zatem i ten musiałam wypróbowac. Średnio drogi, wydajny. Opakowanie czarno-białe, czyli zgodnie z seria. Krem ma faktycznie konsystencje sufletu - dosłownie trzęsie sie w opakowaniu ;) Jest bardzo lekki, mozna i trzeba brac go w małej ilosci - gdy swoim zwyczajem nałozłam więcej - nadmiar sie zwałkował w paskudny sposób :( Zapach delikatny, ulotny, cytrynowy - nie kłóci sie z perfumami. Mimo lekkości i szybkiego wchłaniania - ładnie i długotrwale nawilża. Nie natłuszcza.
Nie kupię ponownie, bo ciagle testuje nowości, poza tym preferuje solidniejsze kremidła..
Edytuję i odejmuję * - w pudełeczku zostało troche, a ja zastanawiam sie - zuzyć, czy wyrzucic...To chyba o czyms swiadczy...? Zuzywam tony tego typu mazideł, kremy do ciała Sephory bardzo lubie, ale ten mnie wkurza!
Nie odpowiada mi konsystencja ptasiego mleczka - część ucieka mi z palców i nabieram nie tyle, ile chcę. Lekkośc kremu jest pozorna, skoro nie chce sie szybko rozsmarowac i wchłonąc. Niby jest ok, a po chwili widzę białe smugi na nogach! A juz najgorzej reguje, gdy trafi na miejsce z innym kosmetykiem...Gdy chce wspomóc skóre po czyms ujedrniajacym i ( po jakims czasie) nakłądam ten krem - murowane wałkowanie-gigant!!! Cały krem moge z siebie strzepac...Wczoraj załozyłam wieczorem, rolowałam sie także rano...Nie, za własne pieniadze mam sie irytowac...?! never more!
.Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1