Mgiełka ochronno - nabłyszczająca do włosów farbowanych `Blask koloru`

Mgiełka ochronno - nabłyszczająca do włosów farbowanych `Blask koloru`

Nadaje piękny połysk i wydobywa głębię koloru, chroni kolor przed wypłukaniem i niekorzystnym wpływem środowiska. Odbudowuje strukturę włosa. Wygładza, zapobiega elektryzowaniu.

Zapewnia wyjątkowo intensywną pielęgnację, wyraźnie nabłyszcza włosy, nie przeciążając ich. Ekstrakt ze świeżego ziela skrzypu polnego wzmacnia osłabione zabiegami fryzjerskimi włosy i stymuluje naturalne procesy naprawcze. Kompleks witamin A,E,F,H oraz składniki odbudowujące wnikają w zniszczoną strukturę włosa, dogłębnie odżywiają oraz przedłużają trwałość koloru.

Mgiełka tworzy niewidzialną otoczkę chroniąca przed utratą koloru i wilgotności, a dzięki naturalnym filtrom UV zabezpiecza przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Fajna

Mgiełke kupilam dawno kiedy jeszcze używałam szamponetek koloryzujacych i wtedy nie widzialam jej działania.Odkąd przefarbowałam sie na blond dopiero widzialam że ładnie nabłyszcza włosy,wcale nie obciaża-nawet po spsikaniu całych włosów,puszystość jest opanowana,odżywia,włosy miłe w dotyku,dobrze rozczesuje włosy i nawet ich nie przesuszyła także ma same plusy.Szkoda ze nie moge jej znaleźć.

Używam tego produktu od: kiedyś

NIE

Ufam Farmonie- maja dobre kosmetyki, nigdy mnie nie zawiedli... Do czasu...

Zakupiłam ten spray, gdyż zniszczyłam włosy farbowaniem, ścięłam je i chciałam je nieco podreperować...

Plusy:
* cena
* wydajne opakowanie
* dobrze rozprowadza się po włosach

Minusy:
* ALKOHOL- wysuszył mi włosy!
* włosy nie chcą się układać

Nie polecam, chociaż może na innych włosach ten spray zachowałby się inaczej...

Używam tego produktu od:pół roku

beznadziejna

Lubię odżywki w sprayu bo są wygodne w użyciu i minimalnie coś robią z włosami, chociażby ułatwiają rozczesywanie.
Ta jednak nie robi nic
- wysusza włosy, głównym jej składnikiem jest alkohol
- po użyciu są splątane i sianowate
- poczakowo ma zbyt intensywny zapach, który dopiero później przybiera w miarę przyjemny ziołowy aromat
- nie zauważyłam żadnego błysku koloru na mojej czuprynie, jest wręcz odwrotnie
- zawiera w składzie prawie wszystkie parabeny

Używam jej teraz tylko i wyłącznie do odświeżenia włosów na drugi dzień, spryskuję je żeby się lekko podkręciły ... ciągle mając nadzieję że wyciąg ze skrzypu minimalnie odżywi włosy.
Cieszę się że dostałam ją w "spadku" po mamie i miałam okazję przetestować za darmo, szkoda jakichkolwiek pieniędzy na jej zakup.

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: pół

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Nie dla mnie

Jak dla mnie okropność! Użyłam kilka razy chociaż już po pierwszym zastosowaniu miałam wrażenie strąków na głowie, ale postanowiłam dać tej mgiełce szansę. Nie warto. Włosy miałam po niej okropnie sztywne, a po kilku godzinach wyglądałam jakbym nie myła głowy przez co najmniej tydzień. Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Raczej nie polecam

Generalnie nic ciekawego. Używam tej mgiełki do odświeżania fryzury, z tym sobie nieźle radzi. Tak samo jednak radzi sobie z tym zwykła woda z kranu. Ogólnie mgiełka ani nie szkodzi ani nie pomaga. Więcej nie kupię, bo nie mam po co.

Używam tego produktu od: Nie wiem od kiedy :P

kiepski produkt.

Dla mnie ten produkt jest kiepski.
Producent na opakowaniu pisze o cudownym działaniu ziół, skrzypu a tymczasem w liście skladników (ingredients) nie ma żadnego z nich. Kiedy to przeczytalam poczułam się oszukana.
Wlosy po mgiełce są jakby tłuste, a kolor z czasem i tak blednie.

A poza tym ... alkohol na pierwszym miejscu listy składników (co oznacza,że jest go najwięcej bowiem skład podaje się w kolejności wg. ilości malejąco)w produkcie do wlosów... ja serdecznie dziekuję.

sama nie wiem

Produkt niby nabłyszcza, tego nie można zarzucić, ale niestety strasznie śmierdzi alkoholem!
Mam także wrażnienie, że ten alkohol działa jednak na włosy , u mnie powodowało to lekkie przeciążenie włosów, a jeśli chodzi o głowę to przetłuszczanie.
Wiadomo, że alkohol na początku wysusza a poźniej powoduje reakcję skóry i zaczyna sie przetłuszczać.....
NIestety to produkt nie dla mnie.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

okropność

Zacznijmy od tego że nie zauważyłam że w składzie widnieje alkohol denat:( użyłam parę razy tej mgiełki Strasznie posklejała mi włosy w jakieś pasma?! jakbym miała tłuste włosy Porobiły się takie pióra Ogólnie szkoda gadać i strata pieniędzy Jedyny plus to te skł naturalne które są zawarte m.in skrzyp itd
Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

ani na tak ani na nie

okropnie smierdzi, ale to pewnie dlatego, ze w jej skladzie sa tylko skladniki roslinne - naturalne. przynajmniej dla moich wlosow - ktore sa suche i zniszczone, nadaje sie tylko uzywanie na sucho. wtedy daje lekki polysk i odswieza wlos, nie obciazajac go, nie pzretluszczajac. na mokre wlosy u mnie sie nie sprawdza, bo wtedy je wysusza bardziej, sa wtedy sztywniejsze i bardziej matowe. uzywam jej tylko i wylacznie na suche w ciagu dnia, by odswiezyc fryzure. a dodatkowo uzywam jej tylko dlatego, ze mam nadzieje, ze faktycznie ma filtry i chrni moje zmeczone wloski pzred sloncem i srodowiskiem;)

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

dno!

totalna porażka. zakupiłam ten produkt, nie sprawdzając wcześniej opinii na jego temat na wizażu. i teraz bardzo tego żałuję. o ile szampon z tej serii jest jeszcze do zaakceptowania, tak ta "mgiełka" nadaje się tylko do wyrzucenia. już po pierwszym użyciu miałam obiekcje, ale postanowiłam dać jej szansę. mimo to, wczoraj wylądowała w koszu. zero plusów. za to mnóstwo minusów:
-niemiłosiernie skleja włosy, zdarzyło się, że musiałam je umyć, po zaaplikowaniu "produktu"
-zapach przypomina zapach wyniszczonej trawy rosnącej przy autostradzie
-wysusza włosy!!!
-ja tam żadnego blasku nie zauważyłam
-głównym składnikiem jest alkohol
-działaniem przypomina tandetny lakier do włosów z ubiegłego stulecia
-cena - powinni to rozdawać jako gratisy, bo na miano porządnego produktu to to na pewno nie zasługuje

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszej butelki wylądowała na śmietniku

Niezła

Kupiłam pod tym względem, że mam bardzo suche końce i ciężko się rozczesuje po myciu. Nie obciąża, jakiegoś super efektu nie zauważyłam... taka sobie, raczej już nie kupie

Używam tego produktu od:2 miesiące

sredni...

nieprzyjemny zapach to raz...
po kilkukrotnym uzyciu wlosy wygladaja na tluste to dwa
ale....
po 1-2 krotnym uzyciu sa blyszczace,
delikatnie ale jednak nawilza..
chroni kolor (mam wrazenie ze nieplowieje tak szybko..)
Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3/4