Angel Innocent Secret EDT

Angel Innocent Secret EDT

Rozkoszny, owocowy zapach, który iskrzy urokiem i zmysłowością. Apetyczny i bardzo uwodzicielski. Dla kobiet, które podzielają ponadczasowy, zabroniony sekret - grzeszną i pyszną pobłażliwość... Zuchwały, owocowy aromat łączy się z akordami cytrusowymi i delikatnymi, zroszonymi płatkami. Całość zostaje osłodzona kuszącymi pralinkami. W linii zapachowej również balsam do ciała i żel pod prysznic.

Nuty zapachowe: owoce dojrzałe w słońcu, cytrusy, płatki, pralinki i piżmo.

Cena: 58USD / 50ml

nie

dostałam ten zapach w prezencie.
o ile klasycznego Angela nawet lubię (chociaż nie zawsze - muszę mieć na niego nastrój) to ten zupełnie nie przypadł mi do gustu, jest płaski, banalny i zdecydowanie "nie mój". kojarzy mi się z młodziutką, głupiutką nastolatką pryskającą się podróbkami angela (których niestety w moim mieście pełno) ;)
nie jest trwały (co akurat w tym przypadku chyba jest bardziej zaletą niż wadą)

Używam tego produktu od: z rok temu
Ilość zużytych opakowań: chyba 50 ml to było

wróg publiczny

Innocent to zapach elfi, eteryczny, zmysłowy, bajkowy, eufemeryczny, psychodeliczny, zapach lasu i związanych z magią tajemnic.
Za to sekret niewinnego już odkryty to zupełnie banalna landrynkowata różowość, nie powiem do czego podobna... bo podobna może być tylko do czegoś co sekretem raczej nie jest ;) w każdym razie to nie moja niewinność, nie mój sekret i uciekam od tych perfum jak najdalej. Zostaję przy klasyku, zresztą nie ma to jak niewinność. A sekretu niewinności proszę państwa radze nieodkrywać.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:niecała próbka

klon Innocent

Klon Innocent z dodatkiem jedynie kropli grejpfruta i słodszą bazą. Dosłownie klon klasycznego Innocent, z dodatkiem nuty owocowej, wyczuwam grejpfruta, ale niewielką ilość.
W nutach serca i bazy z kolei odrobinę słodszy, jednak nie wwąchując się, a nosząc go globalnie bez większego zagłębiania się w nuty, można by rzec że to właśnie Innocent.

Trwałość niestety gorsza niż Innocent, znika ze mnie po 3 godzinach, gdzie Innocent trzyma się czasem do 8 godzin.
Flakon ładny, ale wolę 75ml klasycznego Innocent, 50ml flakony podobają mi się mniej, a Secret tylko w takich jest dostępny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 50ml

pierwsza depilacja bikini

ujdzie

Całkiem przyjemny zapach na wiosne i lato. Czuje w nim sporo owocow, a szczegolnie porzeczki za ktorymi nie przepadam. Calosc dopełniona lekka słodycza, ale czy to sa te pralinki to trudno mi stwierdzic. Flakon bardzo ładny i chetnie bym go widziala w swojej kolekcji, ale zapach dla mnie sredni, a dla samego flakoniku nie kupie. Trwałosc bardzo przyzwoita.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...

czarna porzeczka

Właśnie ostatnio wybrałam sie do sadu porośniętego krzakami porzeczek - młode pąki wydają szczególnie intensywny aromat, na dłoniach pozostał mi właśnie taki cierpki zapach - podobna nutka obecna jest w Innocent Secret - wyłania się z umiarkowanie słodkiego tła. Dla mnie to bardziej przystępna wersja Innocenta - klasyk drażni mnie swą pralinkową słodyczą.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań:

Ładny, ładny...

No cóż, przykro mi to pisać, ale to naprawdę ładny zapach ;) Klasyczny Innocent mnie ani ziębi ani grzeje (nuuuuda...) podczas gdy ta wersja zachwyciła mnie swoją prawdziwą urokliwością ;)

Ładny, delikatny, subtelnie słodziutki - w klimacie trochę My Insolence Guerlaina. Z tym że Innocent Secret jest strasznie ugrzecznione, poprawne - no i troszkę dziewczynkowate ;)

Lubię Muglera (perfumy, ciuchy nie za bardzo), lubię Victorias Secret (ciuchy, bieliznę,buty, kosmetyki i perfumy) więc zdziwiłabym się gdyby z tej współpracy wynikłoby coś szpetnego ;)

Prawie jak Żywiec...

Ahhhh...jaka ulga. Nie muszę wypelniać dokumentów, składać oswiadczeń majątkowych i wyrabiać w mBanku wypukłej karty. Nie muszę poczyniać drogą sieciową zakupu Secreta na truskawie. Nie muszę i jest mi z tym bosko po prostu. Aktualnie przeżywam fascynację Innocentem, któren po otrzymaniu ode mnie drugiej szansy otulił mnie w sposób, jaki lubię i mogłabym go zeżreć razem z butelką. A młodszy braciszek nie będzie przeze mnie zjedzony i już. No ładny jest, ładny, ale przeowockowany na kwaśno i nietrwały paskudnie. Takie tam różowe plim plim. Pachnie prawie jak poprzednik, ale wszyscy wiemy co robi "prawie"...:D

O. Własnie jakaś pomysłowa nastolatka słucha za ścianą zespołu Boys - ja bym ją wypsikala tą wersją Niewinnego i hajda do Miasta Aniołów pobrykać. Tak mi się on kojarzy.

Gdybym jakimś cudem dostała to bym zużyła z miłości do Innocenta - ale że nie dostanę - bo komuż by się chciało zawracać sobie glowę zamorskimi zakupami z mojego powodu (no przecież nie mężowi...:D) - to płakać nie będę. Dam mu 3 gwiazdki na zachętę.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: odlewka

"milutki"

Secret - to tak jakby Innocenta po 3 godzinach od aplikacji zapsikać jakimś miłym koktajlem owocowym - truskawki, maliny, może mango, może ananas ? . Podoba mi się to przeokrutnie, jest słodkie, miłe dla nosa, bardzo pozytywne, nie dusi. Takie , że aż chciałoby się wypić. Intsnsywne, ale w sam raz. Trwałe jak na EDT.
Absolutny mus dla wielbicielek klasyka, można brać w ciemno.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsza flacha

trochę zbędny

Zapach ładny, a w każdym razie mnie się podoba i dlatego zlitowałam się i dodałam pół *...Po prostu, moim zdaniem ta kompozycja jest zbędna. Identyczna z Angel Innocent, z tym że przyprawiona wyjątkowo irytującą "trawiastą" nutą na początku. Owa nuta na szczęście szybko się ulatnia, pozostawiając tylko zapach Innocent Angel. Znacznie mniej trwały niż pierwowzór. Znalazłam zaletę - znacznie tańszy, niż inne dzieła Muglera.

Używam tego produktu od:testowanie
Ilość zużytych opakowań:jw

Nie ulepszać dobrego...

Tak to już jest, gdy się dobre ulepsza. Rzadko powstaje lepsze. :)
Innocent Secret (Summer) jest gorszą, mniej udaną wersją klasyka. Bardziej owocową, mniej ciekawą i mniej trwałą.
Nie rozumiem po co powstał. Mugler mógłby wreszcie wymyślić coś nowego i dać spokój kolejnym przeróbkom Angeli.

Używałam tego produktu: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: odlewka

Fajny

Zaczyna się mocno cytrusowo, mieszanką pomarańczowej skórki i grejpfruta, po kilkunastu minutach przeobraża się w mieszaninę Angela klasyka z Innocentem: charakterystyczna Innocentowa nuta "prosto spod prysznica" z klasycznym połączeniem paczuli z piżmem - tym razem w wersji light. Wszystko całkiem zgrabne, dosyć trwałe.
Buteleczka ładna.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:test

wakacyjny

innocenta secret nabyłam w strefie bezcłowej 75 ml za 39.9 euro
i jestem z niego bardzo zadowolona, faktycznie czuc baze innocenta (tak jak w pzrypadku angela klasycznego i jego pochodnych :D) z tym ze w innocent secret jest duzo wiecej owoców. jest słodszy ale nie meczacy, wibrujący , trwałosc ... no własnie kiepska ale zwazajac ze to edt to jestem w stanie zaakceptować.
nie ponowie zakupu bo 75 ml to troche , poza tym uwielbiam nowosci i dosc czesto zmieniam upodobania zapachowe

Używam tego produktu od:2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:w trakcie