Imperialis

Imperialis

Imperialis to krem stworzony dla osób o skórze mieszanej - nawilża i tonizuje skórę, by zapobiec zarówno świeceniu się strefy T, jak i przesuszaniu policzków. Zawiera wyłącznie naturalne składniki i bezpieczne syntetyki (w niewielkich ilościach).

uniwersalne

• Butyrospermum Parkii Butter,
  • Cocoa Butter (Theobroma cacao),
  • Glycerin,
  • Cetearyl Alcohol,
  • orange blossom absolute (citrus dulcis),
  • Tiger Lily Extract (Lilium candidum),
  • Alkanett Extract (Alkanna tinctoria),
  • Triethanolamine,
  • Methylparaben

dobry

Zakupiony we Francji osobiście na hasło cera mieszana. Faktycznie kobietki w tym sklepie wiedziały co mi dać - działa świetnie. Już się głowię nad tym, co zrobię jak skończy mi się przed następnym wyjazdem.
+zapach (humor od rana od razu lepszy, taki naturalny, dość intensywny, ziołowo-kwiatowy)
+konsystencja (lekka, szybko się wchłania, nietłusta)
+działanie (neutralizuje tłustość strefy T, nawilża; czasem zapominam użyć go przez 2 dni i spokojnie moja cera teraz może wyglądać dobrze jeśli ominę od czasu do czasu jeden dzień)
+wydajność (szalooona :) )
+wygodne opakowanie (do tego ekologiczne)

Cena jest wysoka, ale zdecydowanie uzasadniona. Obsługa w sklepie, naturalne składniki, dobre projekty - to wszystko tworzy razem dla mnie markę idealną.

zapychacz :(

Z Imperialisem wiązałam wielkie nadzieje, na zagranicznych forach wyczytałam o jego wspaniałych właściwościach więc poprosiłam siostrę, żeby przywiozła mi go z Francji.

I niestety okazał się kompletną klapą...pięknie pachnie kwiatem pomarańczy, dobrze się rozprowadza, nie klei się i nie wałkuje, niestety również nie matuje.

Właściwości normalizujących nie zauważyłam a do tego po 3 tygodniach strasznie mnie zapchał - wyglądałam jak 13latka, z mnóstwem pryszczy i grudek. Niestety krem ma w składzie m.in. oliwę z oliwek, która znana jest z takich właściwości...

Wielka szkoda.

A, no i jeszcze jedno - jest drogi!

Używam tego produktu od: po 3 tyg odstawiłam
Ilość zużytych opakowań: rozpoczete 1

Cudowny!

Uwielbiam kosmetyki Lush, a ten krem zdecydowanie znajduje się w czołówce moich ukochanych produktów :). Mam cerę mieszaną, z niewielką tendencją do przetłuszczania się w strefie T i równie niewielką do wysuszania na policzkach. Imperialis rozwiązuje obydwa problemy - cudnie nawilża, wygładza i ożywia skórę, która nie świeci się nadmiernie i jest miła w dotyku oraz elastyczna.
To nie jest krem matujący - i do miana takiego nie pretenduje - ale mogę zapewnić, że nigdy, powtarzam, NIGDY nie miałam tak ładnej cery. Od dłuższego czasu w pielęgnacji twarzy stosuję tylko i wyłącznie naturalne kosmetyki, głównie Lush właśnie (poza kremem tonik, peeling oraz kosmetyki do demakijażu i oczyszczania), i jestem niesamowicie zadowolona :).
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: właśnie zaczęłam drugie.