Miraculum, Maseczka Lift-Expresowa

Miraculum, Maseczka Lift-Expresowa

Zgłoszony przez Wiolę: Maseczka do cery wrażliwej, normalnej, tłustej i mieszanej z naturalną glinką kaolinową, zielonymi algami (w zasadzie to z enteliną - wyciąg z tych alg) i ekstraktami egzotycznych owoców (papaja i grejpfruit). Bardzo łatwa w użyciu, już po 5 minutach widać efekty. Ładnie oczyszcza, usuwa nadmiar sebum, napina skórę, ale jej nie ściąga, odświeża i rozjaśnia. Można po niej od razu nakładać makijaż, choć po niej to nawet nie trzeba.
"Lift" w nazwie może zmylić, ale nadaje się dla wszystkich, niezależnie od wieku skrajne przypadki pomijam :-)
I po prostu działa, jak żadna inna maseczka glinkowa. Łagodna. Dość wydajna. W ogóle nie mam się o co przyczepić :-) Może do ceny? ok. 18 zł. Chyba też nie...

Raczej średnia

Maseczka ta jakiś czas temu zniknęła ze sklepów i teraz jest dostępna tylko w saszetkach, co nie było najlepszym pomysłem. Ma ona bardzo płynną wodnistą konsystencję, co sprawia iż trudno ją wydobyc z saszetki a jeszcze trudniej nałożyć ja na twarz bo niemiłosiernie spływa. Wydajna ale mało komfortowa w używaniu. Dość dobrze oczyszcza ale nazwa sensitive to trochę kpina - w podraznionych miejscach maseczka piecze i bardziej podrażnia skórę, nadaje się tylko do idealnie zdrowej cery. Więcej raczej nie kupię i nie polecam jej innym, bo jest dużo lepszych produktów na rynku.

Dobra dla tłustej cery

Po zastosowaniu maseczki i wklepaniu kremu matującego skóra twarzy przez większą część dnia jest matowa i dobrze napięta. Makijaż jest o wiele trwalszy. Dobrze ściąga pory. Dla mojej tłustej cery jest znakomita. Łatwa i szybka w stosowaniu. Efekt natychmiastowy. Mogłabym dać nawet pięć gwiazdek, ale cały czas mam nadzieję, że kiedyś trafię na jeszcze lepszy produkt.

kolejny trafny wybor

Tradycyjnie kupiona pod wplywem KW.<BR>Jedyny minus to ze na poczatku szczypie, co w moim przypadku sie nie zdarza.<BR>Bardzo ja lubie stosowac przed wykonaniem makijazu, lepiej sie wtedy trzma.<BR>Cera jest leciutko sciagnieta przez co bardziej wygladzona, poza tym wypoczeta.<BR>Jest wydajna.

Manicure - velvet nails

Oceniam na 2.00

Bardzo ładnie opisane działanie maseczki na opakowaniu, w praktyce nic. Po prostu zero działania, nie wspominając o efekcie liftingu. Jestem maniaczką maseczek i potrafię ich mieć z 15 na raz, ale wiem że tej już nigdy nie kupię. Po prostu szkoda pieniędzy.

Oceniam na 4.00

Maseczka nadaje się do różnego rodzaju skóry,bo delikatnie oczyszcza,napina skórę.To naprawdę dobry kosmetyk.

Oceniam na 4.00

Fajna maseczka na rano pod makijaz. Ladnie napina i matowi skore. Moja mieszana skora bardzo ja lubi :-)

Oceniam na 2.00

Dobrze napina i oczyszcza,przedłuża trwałość makijażu (nałożonego po) jednak w moim przypadku lekko przesusza policzki (mam cerę mieszaną). Nie bardzo też lubię moment kiedy wysycha.

Oceniam na 4.00

Jest to bardzo dobra maseczka glinkowa. Na mojej cerze się sprawdza. Rozjaśnia, wygładza, oczyszcza, napina i wystarczy tylko tyle ją trzymać na buzi, żeby wyschła, więc krótko, a efekt jest natychmiastowy.