Garnier, Fructis, Objętość i Energia, Odżywka-Krem wzmacniająca

Garnier, Fructis, Objętość i Energia, Odżywka-Krem wzmacniająca

Odżywka przeznaczona do wlosów płaskich, cienkich i bez życia.
Odżywka Garnier Fructis Objętość & Energia zawiera wyjątkowe składniki owocowe, które wnikają głęboko do wnętrza włosa. Jej formuła wzmacnia i poprawia strukturę włosów, aby nadać im naturalną objętość - bez efektu `sztucznego nadmuchiwania`, długotrwałą - objętość nie opada.

Słaba, nic nie zmienia

Słaba odżywka, używałam jej parę razy i moje włosy zawsze były po niej oklapnięte i żadnej większej objętości nie widzę. Moje włosy po niej zawsze były takie twarde i suche...:/
Niby taka dobra, a tak na serio beznadzieja.
Plusem jest tylko to, że ładnie pachnie i fajnie się ją nakłada i spłukuje.

Bardzo dobra

Ja uważam, że ta odżywka jest świetna. Rzeczywiście ma bardzo rzadką konsystencję ale jak dla mnie jest to plusem gdyż inne odżywki strasznie obciążają moje włosy, poza tym ma bardzo ładny zapach a włosy po użyciu ładnie się układają, są błyszczące i maja większą objętość.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Łupieżo-twórca

Zastosowałam kilka razy bo spowodowała u mnie łupież i musiałam ją odstawić.
Ma wodnistą konsystencję i ile bym jej nie nakładała to zawsze mam wrażenie, że nic nie robi... .
Nie zauważyłam zwiększenia objętości włosów.
Jedyny plus to cudowny zapach!

Używam tego produktu od:2 tyg.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

nic szczególnego-bez efektów

Stała sobie w szafie kupiona wcześniej wiec postanowiłam ją zużyć.

odżywka ta jest raczej średniej jakości, nie zachwyca mnie:(

+/- pomaga rozczesać moje suche włosy.. no ale każda by sobie z tym poradziła
+nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów
-nie zauważyłam tej objętości
-odżywić też jakoś nie odżywiły mi włosów
-wciąż , nawet po jej użyciu i zmyciu, muszę nałożyć odzywkę tylko że inną....

Wydaje mi się że w miarę zadowolone będą osoby tylko o bezproblemowych włosach które używają odzywki "dla zasady" wszystkim innym osobom nie polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca..może 5 tyg.
Ilość zużytych opakowań:koniec 1go

Wodnista

Kupiłam ją, bo nie było fresha... błąd.

Odżywka ma strasznie lejącą konsystencję, w związku z czym trudno ją nałożyć na włosy. Zużywa się multum odżywki. Nie mam szczególnie długich włosów, a nawet nie starczyła na cały miesiąc (stosowania 3x w tyg.) Bardzo niewydajna.

Odżywka rzeczywiście trochę nadaje objętości i to jest fajne. Nie obciąża. Włosy się ładnie rozczesują. Jednak nie nadaje żadnej miękkości ani połysku. Nie czuć żadnego odżywienia ani poprawy stanu włosów.

Nie warto.
Są po prostu lepsze.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

dla mnie ok

Używam tej odżywki od ponad roku. Na moich cienkich i farbowanych włosach sprawdza się nieżle. Włosy rzeczywiście zyskują więcej objętości, lepiej się układają i błyszczą. Jedno opakowanie starcza mi średnio na miesiąc - a mam włosy trochę dłuższe niz do ramion. W odżywce jest sporo silikonów więc rozczesywanie splątanych włosów po ich umyciu nie sprawia mi większych trudności.
Jak dla mnie jest to produkt naprawdę dobry - za tę cenę do trudnych włosów, na codzień.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

masakra

przeżyłam poprostu utrapienie z tą odżywką!

- w ogóle nie dodawała objętości czy blasku
- lejąca sie konsystencja,która prędzej spływała po włosach niż w nie wnikała
- okropnie osłabiła mi włosy! elektryzowały sie jak nigdy przedtem!
- niewydajna

Nikomu nie polecam tej odżywki!!!

Używam tego produktu od:3 miesiace temu

okropna

Wrzuciłam bez zastanowienia do koszyka, gdy na półce nie znalazłam Fructisa długie i mocne". Niestety nie była to dobra decyzja. ;) Zdecydowanie najgorsza odżywka z jaką miałam do czynienia. Wodnista, trzeba naprawdę sporo nałożyć, a i tak efekty żadne. Pierwszy raz zdarzyło mi się, że nie mogłam po umyciu rozczesać włosów. Więcej łapki w jej kierunku nie wyciągnę.

Używam tego produktu od:kilka tygodni temu

Nic nie warta

Niestety nie mogę dać nic więcej. Po miłych wspomnieniach z Nutri-Gładka ta odżywka mnie rozczarowała. Niestety nie spelnia żadnej funkcji, Jest rzadka, przecieka przez palce, nawet nie ułatwia rozczesywania. Błyskawicznie schodzi, ponieważ trzeba nałożyć solidną porcję. Nie zauważyłam jakiejkolwiek poprawy stanu włosów. Nie polecam!

Używam tego produktu od:2 tygodni

swietna

dziwia mnie slabe oceny tej odzywki, jak dla mnie, w polaczeniu z szamponem Fructis daje naprawde swietny efekt;) wlosy sa silniejsze, a przede wszystkim przyjemne w dotyki, GLADKIE i ladnie pachna. z ciekawosci kupilam ostatnio inna odzywke, i teraz widze roznice miedzy nia a fructis - na pewno do tej odzywki wroce:) sama mam cienkie i farbowane wlosy wiec dziewczynom o wlasnie takich wlosach polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwa

A mi sie podobała

Jak dla mnie bardzo dobra. Jak wsztskie odżywki Fructisa świetnie wygładza i wzmacnia włosy. Ale musze przyznać, że sporo musiałam jej nałozyć, żeby pokryła całe włosy. Mimo to byłam zadowolona. Ale czy zwiększyła objętość... no nie wiem..

Używam tego produktu od:miesiąc

słabizna

Kupiłam sobie na cieplejsze dni by fryzura była lżejsza ale co tam-włosów mi nie uniosła, tylko zaniedbała końcówki a co najważniejsze-zniknęła w zastraszającym tępie-pewnie dlatego że każda ilość była za mała. Zbyt rzadka konsystencja sprawiła że szybko mogłam kupić coś porządniejszego.
Nie polecam generalnie.

Używam tego produktu od:kiedyś