Vichy, Vichy Homme, Controle (Krem nawilżający redukujący produkcję sebum)

Vichy, Vichy Homme, Controle (Krem nawilżający redukujący produkcję sebum)

Skóra mężczyzn wydziela dwa razy więcej łoju niż skóra kobiet. Codziennie działające czynniki (stres, zmęczenie, zanieczyszczenie środowiska) potęgują rezultaty tego zjawiska powodując, że skóra miejscami się błyszczy, pojawiają się niedoskonałości, rozszerzone pory i zaskórniki.
Krem ten działa oczyszczająco i ma wspaniałą, żelową konsystencję. Jest hipoalergiczny i nietłusty. Natychmiast matuje, odżywia, ściąga pory, odświeża, działa przeciwutleniająco i widocznie redukuje niedoskonałości skóry.
Innowacja laboratoriów Vichy - wzbogacony w witaminę Cg, która wydziela się przez 24 godziny i reguluje produkcję sebum, aby przeciwdziałać codziennemu powstawaniu niedoskonałości. Krem pomaga przywrócić skórze zdrowy wygląd i zmniejszyć błyszczenie się skóry. Witamina Cg uwalnia przez całą dobę swą aktywną postać; witaminę C, która reguluje wydzielanie sebum, ogranicza nadmierną produkcje łoju, działa przeciwutleniająco, przeciwdziała reakcjom sebum z powietrzem.
Produkt posiada wodę termalną z Vichy i był testowany pod kontrolą dermatologiczną.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Polyethylene, Glycerin, Phenyl Trmethicone, Nylon-66, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Peg-4 Laurate, Algae Extr., Hammamelis Virginiana Extr., Hammamelis Virginiana Water, Zinc Pca, Glycolic Acid, Zinc Sulfate, Isohexadecane, Salicylic Acid, Arginine Pca, Phenoxyethanol, Ascorbyl Glucoside, Iodopropynyl Butylcarbamate, Chlorphenesin, Copper Pca, Hydrolyzed Algin, Tetrasodium Edta, Dextran, Acetyl Hexapeptide-1, Acrylate/Dimethicone Methacrylate Crosspolymer, Acrylamide/Sodium Acrylodimethyltaurate Copolymer, Polysorbate-80, Butylene Glycol, Parfum. (25.03.2008)

Cena: ok. 55zł/ 50ml

Rewelacja!!!!

Na wstępie od razu minus dla Loreal Polska za to, że nie wprowadzili tego kremu do sprzedaży w Polsce, nie wiem czemu? Na szczęście często można go spotkać na Allegro...

Opisuję nową wersję tego kremu o nazwie Normactiv CG, która nie różni się niczym od poprzedniej, poza opakowaniem. Krem jest świetny. Jego największą zaletą jest doskonałe matowienie skóry, które trwa przez cały dzień. Dodatkową zaletą jest lekkie zwężenie porów i maskowanie niedoskonałości. Twarz po nałożeniu tego kremu nie tylko się nie błyszczy, ale też jest ładniejsza, zdrowsza, zawsze świeża i o ujednoliconym kolorycie. Nazwałbym to efektem delikatnego, dyskretnego make-upu. Niejedna koleżanka z pracy już mnie pytała co mam na twarzy, że tak dobrze wyglądam ;)

Co bardzo istotne, w przeciwieństwie do wielu innych kremów matujących, ten nie ściąga, nie piecze ani nie powoduje uczucia dyskomfortu. Wraz z regularnym stosowaniem, poprawia stan skóry, niweluje drobne niedoskonałości i ogranicza powstawanie nowych.

Jest to już od od kilku lat mój nr 1 w męskich kremach do pielęgnacji twarzy, tak więc mogę go polecić wszystkim o skórze mieszanej, ale również facetom ze skórą normalną, potrzebującym nawilżenia, a przy tym lepszego wyglądu skóry :)

Drobny minus za niezbyt łatwe nakładanie, trzeba to robić w miarę szybko, bo jak wyschnie to sie potrafi czasami zwałkować, jednak po opanowaniu sztuki odpowiedniej aplikacji, nie ma z tym problemu.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Polecam!

Krem działa genialnie (przynajmniej na mnie ale to sprawa indywidualna). Bardzo dobrze matuje przez ok. 8 godzin! NIE ZATKA PORóW!!! BO JEST TO KREM PRZEZNACZONY DO SKóRY TłUSTEJ. Jedyny kłopot jaki może sprawiać ten krem to białe ślady ale odpowiedni sposób jego nakładania pozwala ich uniknąć.

Używam tego produktu od:1 rok

Piekła mnie po nim twarz!

Krem zatyka pory, wyszusza skórę, piecze po nałożeniu na umytą twarz. Po godzinie od nałożenia twarz błyszczała mi się jak bym wysmarowała się olejem, a nie kremem który miał zachamować wydzielanie sebum.
Nie kupie tego więcej bo to się nie nadaje do mojej cery a do tego wywołuje silne zaczerwinienia, które później nie chcą schodzić!

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

depilacja ciąża

bez rewelacji

używałem go regularnie przez ok 3 miesiące do tego woda termalna, efekt nie był inponujący skóra była matowa ok 2-3h, (lepszy wynik maiał garnier czysta skóra) kremim dość wydajny, zapach jak dla mnie ok, można powiedzieć, że męski. Narazie szukam innego kremu który na długo zmatowi moją tłustą cere

Matuje

Jeden z nielicznych kremow, ktore rzeczywiscie matuja. Przyjemny w uzyciu, skuteczny, zmniejsza widocznosc porow. Odejmuje jedna gwiazdke, gdyz wysusza przy dluzszym stosowaniu.
Szkoda, ze nie zawiera choc lekkiego filtra, bo to krem glownie na dzien. Natomiast spelnia obietnice producenta.

Używam tego produktu od:jakies poltora roku temu przez ponad miesiac

Superrr

Bomba w tubce. :)
Zapach - typowy dla linii męskich kosmetyków Vichy (bardzo przypadł mi do gustu). Konsystencja żelowa, bardzo przyjemna, krem łatwo się rozprowadza i wchłania momentalnie. Chociaż krem ma za główne zadanie nawilżać, to świetnie matuje moją tłustą skórę! To jest matowienie od środka, poprzez zaspokajanie pragnienia skóry, która nie musi już produkować tyle łoju, by się nawilżyć. Wydajnośc choć sama w sobie duża, zwiększona jest jeszcze przez tę żelową formę kremu.
Po użyciu kremu skóra jest niezwykle gładka, po prostu boska. :D Faktycznie zmniejsza pory, ale przy dłuższym stosowaniu (używam go od ponad miesiąca).
Jedyny minus dla "niewprawionych" w używaniu tego kremu może być... wałkowanie się! Jeśli nałoży się za dużo, krem zacznie tworzyć miejscami na twarzy białe... coś, które się wałkuje (zapewne jest to warstwa izolująca skórę od czynników atmosferycznych i przeciwdziałająca reakcjom sebum z powietrzem, która w tym miejscu jest za gruba).
Cóż, nie odejmę gwiazdki za coś, co wynika z "niewłaściwego użytkowania". :D

Używam tego produktu od: około miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek wcześniej, teraz jestem w trakcie używania pierwszej pełnowymiarowej tubki.