Moisture Recovery Conditioner (Odżywka nawilżająca)

Moisture Recovery Conditioner (Odżywka nawilżająca)

Pojemność 1 000 ml

Odżywka przywracająca wilgotność, nadaje włosom blasku.
Polecany do:
-Nawilżania, odżywiania i wzmacniania suchych włosów.
-Dla wszystkich rodzajów włosów
Cechy:
-Zapewnia intensywne nawilżenie
-Zapobiega odwadnianiu
-Ułatwia układanie włosów
-pH: 4.5 – 5.5
Korzyści: Rewitalizuje suche włosy.
Rezultaty: Włosy są nawilżone, gładkie, bardziej elastyczne i łatwiejsze do ułożenia.

Szału nie ma

Szampon i odżywka - te pojęcia będą funkcjonować tu niemal obok siebie, bo do tej pory nie zdarzyło mi się używać ich osobno. Pewnie kiedyś to nastąpi, bo teraz w trakcie używania widzę, że szampon ubywa z butelki w szybszym tempie niż odżywka.

Oba kosmetyki mają taką samą nutę zapachową. Pachną delikatnie i jak dla mnie to jest to mieszanka ziołowego zapachu z grejpfrutem. Całkiem przyjemny zapach, ale nie z kategorii tych, którymi chcesz pachnieć cały dzień:)

Odżywka ma gęstą kremową konsystencję, początkowo z zupełną łatwością wydostaje się ją z butelki, ale z czasem konsystencja w połączeniu z dość twardym tworzywem utrudnia to zadanie.
Odżywka miło nakłada się na włosy. Jej śliska formuła pozwala na rozprowadzenie jej na całych włosach. Czuć pod palcami jak włosy ją chłoną i rozdzielają się w pasma.
Dobrze się spłukuje.

Zastosowanie duetu nie sprawia, że włosy od razu są fantastyczne. Ja zużyłam już ponad połowę opakowań tych kosmetyków i jako takiej znacznej poprawy nie widzę.
Włosy owszem, nie są napuszone. Są miękkie w dotyku.
Od samego początku liczyłam na efekt tafli sypkich, błyszczących i świetnie nawilżonych włosów.
Tego niestety ten duet mi nie zagwarantował.

W ogólnej ocenie dałabym mu szkolną 4kę.
Szampon i odżywka są dobre, po prostu dobre.
Ale za wysoką ceną powinna moim zdaniem iść w parze znaczna poprawa włosów.

dobra

Jest to dobra odżywka nawilżająca. Odżywka
nawilża
dodaje blasku
ułatwia rozczesywanie
w trakcie kiedy ją stosowałam ani razu nie miałam problemu z elektryzowaniem się włosów lub puchem.
Odżywka bardzo wygładza włosy i trzeba uważać ponieważ jeśli przesadzimy z jej ilością włosy mogą być oklapnięte i zbijać się w kolonie/strączki.

Myślę, że nie wrócę do tego kosmetyku jednak jest to spowodowane tylko tym, że na rynku są równie dobre odżywki w połowie niższej cenie. Będę wracać do serii k-pak. O nawilżenie włosów mogę zadbać odżywkami/maskami lady spa lub l biotica, które są tańsze a równie dobre.
Moja odżywka ma inne opakowanie ale z opisu wynika, że to ten sam kosmetyk.

Nowe wlosy

kupilam ta odzywke przez recenzje kolezanki. Odzywka robi to co obiecuje: nawilza wlosy, odbudowuje. Mmoje wlosy sa miekkie i nawilzone po same konce. Moje wlosy sa poprostu zywe teraz. Nawilzone, dobrze sie ukladaja, nie rozdwajaja mi sie koncowki. Odzywka nie zdzialala cudow po pierwszym umyciu. Konsekwentne uzywanie produktu i oczywiscie umiar z suszarka i prostownica tez pomaga. Serdecznie polecam, bardzo dobra odzywka, ktora nie jest naszpikowana silikonami.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno 300 ml i jedno 1l

Salon fryzjerski

Szału nie ma

Moje włosy:
- cienkie, ale jest ich dużo
- rozjaśniane
- bardzo zniszczone i suche sczególnie na końcach
- przetłuszczające się

Kupiłam tę odżywkę w bardzo promocyjnym zestawie wraz z szampotem i 2 sztukami rekonstruktora k-pak za 80 zł, więc szukajcie dziewczyny okazji!!:)

Spodziewałm sie cudu, a otrzymalam wiszące strąki.

Plusy:
- ładny zapach
- wydajna
- sprawia, ze włosy są miękkie

Minusy:
- bardzo obciąża włosy- tak jak niektóre poprzedniczki mam wrazenie, ze przylepia sie do włosów i nie jestem w stanie jej zmyć
- nie nawilża- zniszczone fragmenty włosów sterczą nieestetycznie od zdrowych

Nie polecam

Używam tego produktu od: maj 2013 r.

Rewelacja

Mam kręcone mocno przesuszone włosy , próbowałam już wszystkiego by je nawilżyć... niestety wszystko działało krótkotrwale...
a ta odżywka to strzał w 10 ! moje włosy są mięciutkie gładkie i nie puszą się ...

Minusem jest cena , ale za to odżywka jest bardzo wydajna

odbudowuje, nawilża, rewelacja!

Odżywkę polecił mi fryzjer Carlo Biani i jestem mu mega wdzięczna. Moje jeszcze wtedy długie włosy były w strasznym stanie- wysuszone od ciągłego prostowania, po dekoloryzacji, rozjaśnianiu i farbowaniu. Po 1,5 miesiąca używania odbudowały się, zrobiły się mięciutkie, błyszczące i śliczne. Obcy ludzie zaczepiali mnie i mówili że mam bardzo ładne i zadbane pióra :P Po Joico odzyskałam wiarę w działanie odżywek do włosów! Bardzo wydajna butelka i ładny zapach no i naprawdę działa. Nawet kiedy przestałam jej używać włosy dalej są w całkiem dobrej kondycji a minął już ponad rok odkąd jej nie używam. POLECAM!!!!!!!! WARTO!

Używam tego produktu od: używałam przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Świetna do włosów falujących/kręconych

Poleciła mi tę odżywkę (w komplecie z szamponem i żelem do loków) fryzjerka. Jest naprawdę dobra - zawsze miałam siano na głowie, teraz włosy ładnie zbijają się w loki. Nie są przy tym przetłuszczone (a mam włosy tłuste u nasady, suche na końcówkach) ani obciążone - przeciwnie, mam fruwające loczki 8)

Ilość zużytych opakowań: 1, kupiłam wielką butlę, jakich używa się w salonach fryzjerskich

Wspaniała!

Najlepsza odżywka jaką miałam do tej pory. Używałam wcześniej intense hydrator i nie było takiego efektu jak po tej odżywce! Włosy mam cienkie,ale bardzo gęste,więc efekt obciążenia jest dla mnie bardzo korzystny. Trzymam po umyciu około 15-30 minut na włosach i spłukuje. Włosy w połączeniu z olejkiem Joico są zdyscyplinowane, gładkie, błyszczące. Te dwa produkty to dla mnie absolutne KWC. Nie muszę używać już prostownicy,żeby włosy "jakoś" wyglądały rozpuszczone. Teraz susze na szczotce,a włosy cudownie się układają, tak naturalnie wywijąją i wyglądają zdrowo i błyszcząco. I przestały się puszyć co najważniejsze! Gorąco polecam!

Bezadzieja !!!

Zdecydowanie odradzam włosy się przetłuszczają już po umyciu, są szare i szorstkie, no i jeszcze ta cena!!! Zdecydowanie odradzam, nigdy nie kupię, nie polecam szczerze!!!

KWC dla suchych włosów

Moim włosom praktycznie nic nie pomagało, aż do czasu gdy fryzjerka dała mi tą odżywkę. Jak dla mnie KWC!!! Stosuję co 3-4 mycie na wytarte włosy, chodzę z ręcznikiem i czepkiem na głowie przez 30-40 minut. Efekt idealnie nawilżonych, nie przetłuszczonych włosów (trzeba uważać, żeby nie nałożyć odżywki na skórę głowy). Nie znalazłam innego produktu tak cudownego (i ten zapach!!), a cena w ok.80 zł przy tak ogromnej wydajności jest do zaakceptowania. Nie zmienię tej odżywki na inną.

Używam tego produktu od: miesiaca

Doskonale nawilża

Według mnie odżywka ta najlepiej sprawdza się na włosach bardzo gęstych i NAPRAWDĘ suchych. Faktycznie obciąża włos (co przy gęstych jest atutem) powoduje, ze włosy szybciej się tłuszczą (i tak myję codziennie a po tej odżywce tłuste są na trzeci dzień)
Plusy to:
błyszczące, gładkie i cudowne w dotyku włosy - takie o jakich marzyłam a jakich osiągnąć nie mogłam przy pomocy innych, nawet duuużo droższych kosmetyków.

Nie nawilża a natłuszcza. I na tym można by zakończyć recenzję. Wymaga dłuższego spłukiwania, na rękach pozostaje wyczuwalna warstwa tej odżywki a człowiek zastanawia się czy w ogóle umył włosy (?!). Za tę cenę i jak na tę markę - słabiutko. Włosy są obciążone, pozbawione życia, przyklapusy i tyle. Więcej nie kupiłam - miałam tylko raz. Używam tego produktu od: nie pamiętam , ale wydajna była bo mało jej zuzywałam podczas aplikacji