Joico, K - PAK Reconstruct, Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Joico, K - PAK Reconstruct, Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Polecany do włosów zniszczonych obróbką termiczną, środkami chemicznymi i szkodliwymi wpływami środowiska. Dla włosów zmęczonych, łamliwych i delikatnych
Do codziennego użycia, pierwszy krok procesu odbudowy włosa, unikalna konsystencja kremu, delikatnie myje włosy, uzupełnia ubytki aminokwasów w strukturze włosa, nie zmywa koloru, pH: 4.5 - 5.5.

W efekcie wzmocnione włosy stają się elastyczne i błyszczące. Seria K-Pak odżywia włosy i przywraca im naturalną rozciągliwość i siłę. Dzięki niej włosy stają się bardziej sprężyste i podatne na układanie

Bardzo dobry

Produkty Joico bardzo sobie chwalę. Przed zakupem tego, czytałam na różnych forach, że niby śmierdzi, ale pachnie jak szampon, nic specjalnego. Z resztą, na moich włosach i tak zapach się nie trzyma, chyba że perfum.
Szampon ładnie się pieni, jest kremowy, dużo go nie trzeba. Włosy stają się miękkie, błyszczące, ładnie układają się. Do tego włosy nie przetłuszczają się szybko, a mam z tym problem i niektóre szampony (np l\'oreal) sprawiają, że mogą przetłuszczyć się po kilku godzinach. Po Joico moje włosy są cały dzień świeże. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1x1000ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009938].usefull || 0 }}% pomocna.

świetany szampon - polecam

Zacznę od moich włosów - długie do pasa blond farbowane, rozjaśniane, od 12 lat już..i fabą i rozjaśniaczem, zatem są suche trochę na końcach, zatem zawsze muszę użyć olejku (najlepszy jest z loreala jak dla mnie, pisałam opinie)
ten szampon sposród wielu uważam za nr 1 ! moje włosy są fajnie odżywione, ladnie się układają, nie przetluszczaja sie na drugi dzien (jak niektore szmapony sprawialy że już na drugi dzien wlosy byly oklapnięte- ten szampon jest taki, że na drugi i trzeci dzien włosy są fajne, i sie dobrze ukladaja)
Ogolnie polecam, konsystencja ani za gesta ani za rzadka, nie powiedzialabym ze kremowa, zapach cudowny taki troche bananowy! uwielbialm i polecam !

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008178].usefull || 0 }}% pomocna.

może być, ale u mnie szalu nie ma

Dobrze nawilża, wygładza włosy. Stają się one po nim bardziej miękkie i blyszczące, jednakże niestety moje się po tym szaponie szybciej się przetłuszczają i są oklapnięte. Za taką cenę oczekuję czegoś więcej.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[975331].usefull || 0 }}% pomocna.
Gala KWC 2017

Dobry szampon.

Szampon dostałam w prezencie razem z produktem Joico K - PAK Intense Hydrator. O ile ten drugi produkt stał się moim hitem to po tym szamponie spodziewałam się troszkę więcej.

Zacznę od plusów tego produktu. Po pierwsze dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy. Szampon ma bardzo gęstą konsystencję przez co jest naprawdę wydajny. Po umyciu tym szamponem włosy zawsze były niewiarygodnie miękkie. Tak naprawdę nie musiałabym już nakładać odżywki i rozczesałabym je bez najmniejszego problemu. Włosy po zastosowaniu szamponu prezentowały się bardzo dobrze, były lśniące, nie puszyły się.

Jeśli chodzi o minusy to niestety szampon nie zrobił cudów z moimi włosami. Lepiej spisały się tutaj odżywki, maski, czy olejki.
W mojej opinii szampon ten nie nadaje się do codziennego stosowania. Mi obciążył włosy, gdy stosowałam go zbyt często.

Czy kupię go ponownie?
Nie wiem.
Polubiłam go, lecz nadal będę szukać swego ideału.

Używam tego produktu od: 4 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: 1. opakowanie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919839].usefull || 0 }}% pomocna.

zwyklak

Zwykły szampon do włosów jak ich wiele. Rozumiem że komuś może pasować ale jesli chodzi o zwykłe cienkie włosy z tendncją do przetłuszczania to szału nie ma. Żałuje że musiałam zapłacić za niego tyle kasy :( jego zalety to:
- pieni się
- zmywa oleje itp
poza tym nie podoba mi się że jest wysuszający nie jakoś przeraźliwie ale troche tak w pewnych miejscach przesuszyl mi skórę, jednak nic nie zastąpi szamponu revitax który polecam i więcej już nie eksperymentuje

Używam tego produktu od: 2 mce
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[864685].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry szampon

dla mnie ten szampon jest rewelacyjny, wystarczy malutka ilosc aby porzadnie umyc moje geste włosy, pieni sie wspaniale, jest wydajny, slicznie pachnie, Kupiłam na truskawce za 40 zł z przesyłką Free,
nie zgodze sie ze szmapon jak szmpon, bo po nim moje włosy sa miekkie i gładkie i nie ma problemu z rozczesywaniem ( przeczesuje je przed nałożeniem maski) Uzywam z wielka przyjemnoscia, Jak znowu natrafie na promocje napewno kupię ponownie.
Uzywam na zmiane z innym szamponem ale jest to moj ulubieniec.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[777233].usefull || 0 }}% pomocna.

Szampon jak szampon

Mam włosy rozjaśniane, suche
Używam całej serii Joico Reconstructor (szampon, odżywka i maska)
Szampon w sumie spełnia swoje zadanie bo dobrze myje włosy, nie sa obciążone co jest dla mnie ważne.
Konsystencja jest gęsta, dość wydajny (odżywka z tej serii schodzi bardzo szybko)
Zapach jak dla mnie ładny
Jedyny minus to ze włosy są dość mocno poplątane
Szampon jest ogolnie dobry ale dość drogi myśle że można by go zastąpić tańszym tylko czy by to nie wpłyneło na działanie całej serii ? Bo jednak małe efekty są.

Ilość zużytych opakowań: 1 opak 300 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[762602].usefull || 0 }}% pomocna.

nie warto

Kupiłam go, bo od zawsze marzyłam o długich i gęstych włosach, więc postanowiłam w nie zainwestować.
Niestety ten szampon to nie był strzał w 10tkę. Nie widzę żadnej różnicy między nim, a zwykłymi szamponami drogeryjnymi.
Myje, nieźle się pieni i to tyle. A no i jest wydajny.
Nie zauważyłam ani wzmocnienia włosów, ani elastyczności, ani błysku. Siłę to one jakby ciągle traciły, bo mi się łamały - nic co obiecuje producent nie ma tu miejsca jednym słowem.
Pod koniec używałam go na zmianę z innymi szamponami, bo aż mi się znudził, a nie mogłam go wymęczyć.
Nie pomógł, nie zaszkodził. Za duże pieniądze nabyłam zwykłe myjadło do włosów.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[648013].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

uzywalam calej serii do wlosow zniszczonych,suchych.
Moje wlosy byly dekoloryzowane,pozniej farbowane rozjasniane....
Juz po pierwszym zastosowaniu calej gamy/4 produkty/,wlosy nabraly zycia,bymy miekkie i lsniace.
Trudno ocenic mi dzialanie konkretnie samego rekonstruktora,ale w teamie sprawdzil sie niezle.Od 1-wszego zastosowania widac bylo kolosalna roznice...
Po kazdym uzyciu wlosy byly coraz zdrowsze!
Jest drogi ale baardzo wydajny,zapach ciekawy,
polecam.
Daje mniej gwiazdek bo znalazlam produkty jeszcze lepsze i tansze:)

Używam tego produktu od: miesiaca

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[617238].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry szampon

Kupiłam zachwycona opiniami i na moje szczęście udało mi się go kupić w cenie 20$ za litr. Po jakimś czasie dołączyła do niego odżywka.

Cudów z włosami nie zrobił, ale w roli szamponu, nie magika, sprawdził się rewelacyjnie.

+ konsystencja gęsta, tworząca obfitą i kremową pianę
+ zapach był ok (aczkolwiek na kolana mnie nie powalił)
+ wygodna pompka

Niestety na jeden i bardzo spory minus działa tu CENA. Zdecydowanie za drogi jak na szampon.
No ale cóż- kupiłam, sprawdziłam i to była moja ostatnia przygoda z JOICO Reconstruct.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 litrowe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[594097].usefull || 0 }}% pomocna.