Advance Techniques, Deep Conditioning Mask (Regeneracyjna maseczka do włosów)

Advance Techniques, Deep Conditioning Mask (Regeneracyjna maseczka do włosów)

Odżywka ta sprawia, iż włosy po jej użyciu są miękkie i nabierają wspaniałego połysku. Należy trzymać ją na włosach ok. 10 minut, co uznać można za wadę, lecz dla końcowego efektu warto byłoby trzymać ją na głowie nawet godzinę :) Idealnie sprawdza się podczas wakacji w bardzo słonecznych krajach. Doskonale poprawia wówczas kondycję włosów zniszczonych i wysuszonych przez słońce.

Cena: 18,90

jestem zadowolona

Uzywam tej maseczki dwa razy w tygodniu przy codziennym myciu włosów.
Bardzo ładnie je odzywia i nawilza, włosy po niej pięknie się błyszczą, są miekkie w dotyku, ładnie pachną. Nie mam włosów mocno przesuszonych, nakładam ją na 5-10 minut i to zupełnie im wystarcza. Co ważne nie obciąza, ale ja zawsze aplikuje odzywki, maseczki czy balsamy od połowy długości włosa.
Konsystencje ma gestą i treściwą.

bardzo dobra

Świetna maseczka do zniszczonych włosów, regeneruja włosy, które staja sie mięciutkie, gładziutkie i niesamowicie lśniące, ułatwia rozczesywanie. Jedna z moich ulubionych, zaraz po masecze dove do włosów farbowanych. Polecam. :)

Jest OK

Zmiękcza włosy, a moje z natury są dość sztywne, więc to duży plus. Dobrze się rozprowadza. Ułatwia rozczesywanie, pięknie i trwale perfumuje włosy. Ale nie zauważyłam, żeby były bardziej lśniące czy mniej się rozdwajały. Tak jak ktoś napisał wcześniej - bardziej poprawia samopoczucie niż kondycję włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1.

Avon Mark - relacja

fajna

Stosowana regularnie raz na tydzień, może nie daje spektakularnych efektów cudownego uzdrowienia włosów, ale utrzymuje je w dobrej kondycji, zapobiegając dalszym negatywnym zmianom. Nadaje im sprężystość i miękkość, zdrowy połysk i fajny zapach.

ilość zużytych opakowań: 1

dobra

włosy miękkie, łatwo się układają, łatwo rozczesują jedyny minus to że trzeba ją nosić 20 minut - ja spłukuję po 5 i też działa :) może efekt byłby jeszcze lepszy?

niezła

Maseczka ma przyjemny zapach i dobrą konsystencję (jest odpowiednio gęsta). Włosy są po niej nieźle nawilżone, fantastycznie się rozczesują i układają. Niestety gorzej z wydajnością. Ale i tak warto :)

wspaniała

Na początku byłam rozczarowana-włosy zaczęły się jeszcze bardziej przetłuszczać :( Dlatego postanowiłam nakładac ją w taki sposób, aby nie miała kontaktu ze skórą głowy..I podziałało!!!
Moje włosy są niesamowicie odżywione, pełne blasku, zregenerowane...Teraz używam jej co dwa tygodnie.W niedzielę rano nakładam ją na włosy i zmywam na drugi dzień.Rewelacja!!!!!..

świetna

Piękny zapach, gęsta konsystencja i niesamowita wydajność, mam długie włosy a miałam ją ponad 3 miesiące. Zapach na włosach utrzymuje się bardzo długo a włosy lśnią są mocne zdrowe i gładkie. Wygodne opakowanie. Szkoda tylko że w najnowszym katalogu zamieniła się ona w maseczkę do włosów farbowanych. Ilość zużytych opakowań: 1 pudełko

Nie zawiodłam się!

Jest to jeden z lepszych produktów do pielęgnacji włosów, z jakimi miałam do czynienia! Przyjemnie pachnie (co dość długo utrzymuje się na włosach), ma idealnie gęstą konsystencję i faktycznie działa:) Włosy są bardziej miękkie, błyszczące i nie stawiają oporu przy rozczesywaniu;P Dobry produkt za przyzwoitą cenę (czywiście w promocji;P)

Mniam :)

Dla mnie idealna.. uzylam jej kilka razy i tak jak jest zalecane, raz w tygodniu (trzymam najmniej 30min)i wloski na drugi dzien sa rzeczywiscie mieciuchne, pieknie pachna i takie lejace.. co mi osobiscie bradzo odpowiada :)))Ilość zużytych opakowań: 1

polecam

Bardzo dobra maseczka, która ratuje źle traktowane włosy (suszarka, farbowanie, słońce, itp). Ja stosowałam ją 2 razy w miesiącu, co pozwalało przywrócić włosom blask i miękkość, a na dłuższą metę poprawiło ogólną kondycję mojej czupryny:) Nie przeszkadza mi że trzeba ją trzymać 10 minut, ja nawet stosowałam ją nieco dłużej. A opakowanie pozwala na zużycie jej do końca, to też się liczy. Dobry produkt, wydajny i za dobrą cenę.Ilość zużytych opakowań: 1

I jeszcze to opakowanie!

Po tylu pozytywnych uwagach na temat tej maseczki postanowiłam zaryzykować :). I żałuję :(. Zapachu czepiać się nie będę, jest OK. Ale walorów pielęgnacyjnych maseczka nie ma wcale. Nie nawilżyła, nie zregenerowała, nie pomogła w rozczesaniu. No, powiedzmy, że pomogła w 25%. Dla mnie to za mało, musiałam się ratować toną rzeczy bez spłukiwania. Całe szczęście, jest potwornie mało wydajna, skończyłam ja bez żalu. Ale na koniec jeszcze musiała mi zrobić kuku :). Wydłubywałam resztkę maseczki (palcem, rzecz jasna :) ) i się skaleczyłam!!! Wewnętrzna część mojego opakowania jest bardzo ostra i nie obyło się bez krwi :(. Dziękuję za taką przyjemność. Ilość zużytych opakowań: Jedno - pierwsze i na pewno ostatnie