Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Clinique, Moisture On-Call

Clinique, Moisture On-Call

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 155,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Krem zapewnia natychmiastowe nawilżenie. Używany systematycznie, ujędrnia cerę i podnosi jej zdolność do samonawilżenia. Skóra staje się wyciszona, niewielkie linie znikają. Zawiera antyoksydanty.

Krem odświeża pamięć skóry, tak, by działała jak najlepiej. Wygładza jej powierzchnię dla maksymalnego komfortuu. Pomaga chronić barierę ochronną dzięki czemu cera dłużej wygląda na zdrową i pełną blasku. Krem minimalizuje ryzyko podrażnienia skóry.

Cena: 155zł / 50ml

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Za te pieniądze - NIE

Krem nie jest zły. ALE nie jest też jakoś fenomenalnie dobry. Nie ma w nim niczego, co byłoby wytłumaczeniem ceny - owszem, nawilża, nie natłuszcza jakoś tragicznie (chociaż mógłby mniej), nie lepi się strasznie (jak wyżej), ale poza tym nic nie robi. Aha, w przeciwieństwie do DML nie zatyka porów i nie robią mi się po nim ropne wypryski (a po DMLach w każdej wersji - owszem). I nie jest 100% fragrance free, co w mojej obecnej sytuacji było by wskazane, gdyż TŻ ma alergie na zapach ksometyków; jest w nim jakaś taka chemiczno - apteczna nutka, może nawet wyraźniejsza, niż w innych clinique. Cóż, najwyraźniej owo 100% dotyczy tylko dodawanych perfum, nie zapachu jako takiego.
Używałam go po kolejnym inwazyjnym peelingu zafunodwanym przez nie do końca znające się panie z holenderskiej służby, i cóż - nie zaszkodził, nie pomógł bardzo. Cera była nawilżona, i nie aż tak bardzo ściągnięta, ale w żaden inny sposób nie wpłynął na jej stan.

Używam tego produktu od: od dawna, jakoś mi nie schodził, zaczynałam i odstawiałam, teraz w końcu udało mi się go wymęczyć.
Ilość zużytych opakowań:

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  138
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  91
  recenzji

  53
  pochwał

  8,80

 3. 3

  0
  produktów

  68
  recenzji

  64
  pochwał

  7,61

Zobacz cały ranking