Capture Totale, Multi - Perfection Concentrated Serum (Skoncentrowane serum przeciwstarzeniowe)

Skoncentrowane serum, uzupełnienie kremu Capture Totale. Zawiera kompleks Alfa-Longoza oraz inne subtancje aktywne, m.in. polimery, wyciąg z irysa, kompleks Bi-Skin. Producent obiecuje natychmiastową walkę ze wszystkimi oznakami starzenia: zmarszczki, przebarwienia, utrata blasku i jędrności. W testach konsumenckich 91% kobiet zauważyło poprawę stanu skóry, a 96% wyraziło chęć zakupu serum. Kosmetyk przeznaczony dla kobiet w każdym wieku, które zauważyły u siebie wyżej wymienione objawy.

serum
krem
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml

oj nie...

Kupiony razem z kremem z tej samej serii.
Krem mnie zachwycił, serum nie. (recenzja kremu już jest)
Wiem, wiem.... że jest dla starszych cer, itp itd. a moja skóra jest młodsza niż chciałby producent. Choc już nie tak młoda jakbym chciała ;)
Tym bardziej chyba powinien sobie poradzic z malutkimi zmarszczkami koło oczu. /czy to już mimiczne, czy od przesuszenia - wolę nie wnikac :) /
W kazdym razie, serum nie zrobiło nic.
Kom-ple-tnie NIC, nawet nie nawilżyło. A te drobniutkie zmarszczki... producent obiecuje jakieś odbudowy, regeneracje, wypełnienia i inne cuda.
Nie żartujmy sobie...

U mnie efekt identyczny jak przy Idealist Estee Lauder.
Jedyny efekt: skóra pokryta gładkim, jedwabistym, silikonowym filmem i wysyp zaskórników.
Stosowałam jako bazę pod makijaż, ale zapchało pory.
Nawet zapach mi nie odpowiada...

Za tę cenę - miłe Panie, STRZEŻCIE SIĘ!!!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

dobry z minusem!

Moja koleżanka (dermatolog) powiedziała mi kiedyś na jakich kosmetykach mogę zaoszczędzić. A na jakie powinienem się zrujnować. Mogę sobie odpuścić gel do mycia twarzy ale krem lub (jeszcze lepiej serum) powianiem mieć najlepsze na jakie mnie stać…

Gdyby było mnie stać kupiłbym la prairie… lecz

Zobaczyłem reklamę tego kosmetyku z Sharon Stone. Wygląda lepiej niż 20 lat temu. Ja tez tak chcę

Używam tego kosmetyku od kilku miesięcy. Nie zauważyłem spektakularnych efektów. Dobrze się nakłada. Dosyć śliska, silikonowa konsystencja. Kolorek lekko szarawo – perłowy. Delikatny (uniseks) zapach. Zaraz po nałożeniu skóra jest bardzo miła atłasowa w dotyku. To jest serum więc powinno działać błyskawicznie i jeszcze ta cena hmmm jest zupełnie z kosmosu. Znam kosmetyki co najmniej połowę tańsze i działające trochę lepiej. A może trzeba być Sharon by kosmetyk działał.

Używam tego produktu od: klku miesięcy (ale z przerwmi)