Nutritive, Elasto-Curl, Creme (Krem modelujący)

Nutritive, Elasto-Curl, Creme (Krem modelujący)

W trosce o zdrowy i piękny wygląd Twoich kręconych włosów Kerastase stworzyła Kompleks Hydro-Elastic. Stanowi on oryginalny związek 3 współdziałających między sobą składników aktywnych - gliceryny, pochodnych silikonu i polimerów amfoterycznych, których zadaniem jest przywrócenie lokom kształty i materii.

Krem modelujący przeznaczony do włosów grubych i kręconych. Zapobiega skręcaniu się włosów w drobne loczki.

`Ujarzmia` niezdyscyplinowane włosy, loki stają się lśniące, nabierają wspaniałego kształtu.

extra

włosy nareszcie są gładkie lśniące pachnące ładnie się kręcą chociaż kosmetyk trochę rozluznia skręt Jak chcę wiecej loków nawijam na paski materiału niektóre pasma włosów na max 20 min i jest ok Nie mam nareszcie puchu w wilgotne dni !!!! Jak chcę lekko usztywnic włosy to spryskuję nabłyszczaczem joanna

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 3 nie całe

NIE JEST DOSKONAŁY,ALE NAJLEPSZY JAKI MIAŁAM

zresztą nie ma doskonałych kosmetyków do kręconych włosów,które często-jak moje-są przesuszone.Ten krem pięknie definiuje skręt,sprawia,że włosy są miękkie w dotyku,nie ma uczucia ich sklejenia i co najważniejsze-wygładza.Na pewno nie nadaje się do włosów lekko falowanych,za bardzo by je obciążył.Też mnie dziwi,że ma tak mało recenzji,ale ciężko go już dostać,bo pojawiła się nowa jego wersja-oleo curl-a ta,nie jest już tak dobra niestety.

Nie dla mnie

Witam.
Owy krem modelujący skleja włosy. Nie pozostawia ich błyszczących lecz klejące. Gdy używałam jego, w bardzo małych uncjach, nie dawał żadnych rezultatów. Szkoda kasy. Ja się zawiodłam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

makijaż kreska

Cacko do zniszczonych loków.

Dziwi mnie że będę pierwszą recenzentką tak dobrego kosmetyku do loków. Moim zdaniem najlepszy po prostu mój KWC.

Zacznę od tego że miałam mega zniszczone włosy: Rozjaśnianie, potem brąz, potem prostownica kilka miesięcy, potem powrót do blondu :(( Z przykrością zauważyłam że moje naturalnie kręcone włosy zamieniły się w strzępione pióra i nie chcą się kręcić jak dawniej. Próbowałam niemal wszystkiego do układania loków z salonowej półki i tańszej drogerii.
Dziękuje losowi że za granicą trafiłam na ten krem.
Już po pierwszym użyciu włosy się zdyscyplinowały i wygładziły nabrały połysku, a loczki zaczęły się układać i definiować. To chyba sprawka sylikonu, ale mi pomogło.
Wspaniale rozdziela kosmyki włosów w loki, stają się sprężyste, miękkie a w dodatku nie klei dłoni ani włosów i nie obciąża ich.
Wspaniały ananasowy zapach to dodatkowy atut.

Polecam do bardzo zniszczonych włosów,oczywiście do układania, odżywka to nie jest.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: 1 bardzo wydajne