Yves Rocher, Riche Créme, Elixir de Beaute aux 30 Huiles Précieuses (Eliksir piękna z 30-stu drogocennych olejków)

Jest to koncentrat złożony z 30 olejków o działaniu nawilżającym, natłuszczającym, odżywiającym, silnie przeciwzapalnym i ochronnym. Zawiera naturalne wymiatacze wolnych rodników. Wzmaga regenerację naskórka. Chroni skórę przed wysuszaniem. Zalecam ten produkt do pielęgnowania skóry trądzikowej w okresie lata, zwłaszcza skóry wrażliwej i ze skłonnościami do alergii.

Elixir de Beute aux 30 Huiles Precieuses zawiera między innymi wyciąg (oleje) z winogron (winorośli) Vitis vinifera, oliwę z oliwek, olej kukurydziany, olej migdałowy, olej z pestek róży, olej z orzechów macadamia, olej z orzechów laskowych, olej z orzechów włoskich, olej z kiełków pszenicy, oleje z pistacji, olej ryżowy, ponadto przyswajalną formę witaminy A - pamitynian retinylu.

Olejek bez polotu

Nie przekonał mnie wcale.

Mała, żółta buteleczka z żółtawą zawartością. Odrzucał mnie sam już zapach. Mając porównianie do Dr. Hauschka, zapach olejku Elixir wydawał mi się być sztuczny, co odbierało połowę przyjemności używania. Sztuczny zapach= sztuczna zawartość, takie równianie układał mój mózg.

Produkt nie powala na kolana swoim działaniem. Używałam go w styczniu i lutym, kiedy odżywienie, ukojenie i ochrona skóry to podstawowe wymogi od kosmetyku do twarzy. Nie sprostał postawionym mu zadaniom.

Nie podobal mi się, nie wrócę do niego.

Olejek nie jest rewelacyjnie wydajny.

Używam tego produktu od: do twarzy 2 miesiące

Działa

Kupiłam go, gdy zobaczyłam jak zmasakrowaną mam skórę szyi i dekoldu po działaniu słońca letniego.
Jest w formie suchej oliwki. Wystarczy kropelka na duże partie ciała. Skóra po jego uzyciu jest mięciutka, wygładzona. Wykonał to czego oczekiwałam. Zminimalizował mi zmarszcki na szyi i dekoldzie.
Dobry na tzw terapie wstrząsowe.
Mimo ceny polecam

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

hmmmmmmm

Mialam zaraz jak pojawil sie w sprzedazy. Metrowy sklad, a zaraz na poczatku parafina. Olejek lepiej sie wchlania niz jego poprzednik ze starej serii, ale... wlasnie zawartosc parafiny go u mnie dyskwalifikuje, do tego mala pojemnosc i duza cena. Oddalam go mamie, ktora byla bardzo zadowolonaUżywam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:niecale jedno

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

bardzo dobry

Jak na olejek (suchy) bardzo dobrze i szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy na skorze i co najwazniejsze - nie zapycha. Szybko niweluje oznaki zmeczenia na twarzy, lekko nawilza i widocznie ujedrnia skore. Rozswietla, dodaje koloru i swiezosci poszarzalej cerze. Wygladza widocznie drobne zmarszczki juz po kilku zastosowaniach. Uzywam go rowniez na powieki i okolice oczu - nie podraznia a dodatkowo pielegnuje i odzywia brwi i rzesy :)
Zapach- apteczny, ziołowy,bez rewelacji...ale przyjemny :)
Buteleczka jest szklana,bardzo wygodna w uzyciu. Przy pojemnosci 10ml olejek jest bardzo wydajny.
Dla mnie to "serum SOS" na ciezkie dni. Swietny na zime.. watpie by sprawdził się upalnym latem.
Skora przesuszona potrzebuje jednak wiecej nawilzania niz sam olejek, dobry dla skory mieszanej..
Dla mnie bomba :) Strasznie go lubie.. napewno pozostane mu wierna.
Zauwazylam ze znacznie rozjasnil mi skore wokol oczu - cieni brak.. :) Wiecej od niego nie oczekiwalam.. okazal sie byc lepszy niz myslalam :)

Używam tego produktu od: miesiac