[FM-3] Krem-peeling do głębokiego oczyszczania

[FM-3] Krem-peeling do głębokiego oczyszczania

Produkt zawiera kwasy owocowe, mikrogranulki wosku jojoba i olejki eteryczne. Głęboko oczyszcza pory, zapobiega powstawaniu zaskórników i wysprysków, złuszcza martwy naskórek, zmiękcza i nawilża skórę.

Fajny

Bardzo dobry produkt za bardzo rozsądna cenę. Niby seria przeznaczona do cery młodej, problemowej z trądzikiem... ale tak naprawdę dla każdej normalnej i mało wymagającej skóry w każdym wieku.
Konsystencja trochę zniechęca na pierwszy rzut oka, ale w zetknięciu ze skórą jest całkiem fajna - taka treściwa. Drobinki delikatne, ale dzięki temu nie "wydzierają" dziur w twarzy i nie powodują podrażnień. Zapach lekko miętowy daje dodatkowo chłodzące wrażenie. Po użyciu twarz jest wyraźnie odświeżona i gotowa na dalszy ciąg codziennej już pielęgnacji.

bardziej jako żel

Kupiłam za 4zł podobnie jak krem. Nie jest to typowy peling, ja nazwałabym go raczej żelem do mycia twarzy z drobinkami. Drobinek tych jest mało, więc i kiepsko złuszczają naskórek, a takie jest głowne zadanie peelingu.

Doszukując się pozytywnych jego cech, zauważyłam, że wypryski które miałam jednego dnia, drugiego były już prawie niewidoczne i ładnie wygojone.

Dla przestrogi, właśnie przed chwilą dostał mi się do oczu i pieruńsko piecze, więc uważajcie :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Nie robi NIC

Peeling kupuje się po to by oczyszczał skórę, a nie nie wysuszał jej czy nie podrażniał. Fakt - on jej nie wysusza ani nie podrażna, ale on nie robi NIC. To nawet nie peeling, a jako żel do mycia też nic nie robi.
NAJGORSZY JAKI MIAŁAM W ŻYCIU ! TO CO, ŻE TANI, NIE KUPUJCIE !

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Może być...

Peeling ten kupiłam do kompletu z kremem z tej samej serii. Podobnie jak krem był bardzo tani. Peeling jest wydajny i ma przyjemny zapach. Gdy dostanie sie do oczu ,to boli i szczypie tak, jakby do oka dostało sie jakieś najgorsze świnstwo. Co do jego właściwości wygładzających, to są one raczej niewielkie, ale w połączeniu z niebieskim peelingiem Avonu daje czadu. Trzeba być bardzo ostrożnym w jego stosowaniu, bo łatwo można przegiąć i przesuszyć sobie skórę na dobre.

Polecam tym, którzy są niesamowicie ostrożni i cierpliwi !!! :-0

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Świetny

Nie spodziewałam się, że aż tak go polubię - kupiłam w zasadzie dlatego, że żel do mycia i krem-żel z tej serii bardzo przypadły mi do gustu i ciekawa byłam, jak sprawa ma się z peelingiem. A ten okazał się równie dobry.

Konsystencja zupełnie nie przypomina tradycyjnego peelingu: po wydobyciu z tubki wydaje się gęsty, ale w kontakcie z wilgotną skórą robi się bardzo rzadki. Ma niewiele drobinek, które są do tego bardzo delikatne, ale w jakiś sposób złuszczają, bo skóra po zmyciu peelingu jest rewelacyjnie gładka i oczyszczona - bez uczucia wysuszenia i napięcia skóry, tak często zostawianego przez mniej delikatne peelingi. Plusem jest również działanie chłodzące, dzięki któremu peeling bardzo fajnie odświeża skórę. Ma ładny, rześki zapach, wydajność jest średnia, ale cena bardzo niewysoka, więc myślę, że nie trzeba go oszczędzać :)

Delikatny, ale skuteczny - skóra jest po nim gładka, miękka, ma równomierny koloryt i wygląda zdrowo. Polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Fajny :)

Uważam, że to na prawdę fajny produkt!
Faktycznie drobinek do peelingu nie ma w nim zbyt wiele, ale fajnie zmiękcza skórę, czyni ją bardziej delikatną i matową.
Po użyciu skóra ma ładny i zdrowy wygląd; daje bardzo miłe uczucie świeżości na skórze.

Polecam zwłaszcza jeśli cen będzie w promocji! Warto go wypróbować!!

wygładza

Powiedzmy sobie szczerze, peeling z niego żaden :) Drobinek w nim jak na lekarstwo, i są gładkie, że w ogóle nie ścierają.

Producent zaleca masaż przez 2-3 minuty bodajże, jednak ja robie inaczej, gdyż nakładając masuję przez chwilę (a że drobinki nie ścierają, więc nie widzę sensu się męczyć przez te kilka minut :p:) i zostawiam na kilka minut (jak maseczkę), nie za długo, bo po pewnym czasie zaczyna troszeczkę szczypać. Po zmyciu buźka jest baaardzo gładziutka :) I właśnie ta gładkość sprawia, że kupię ten "peeling" jeszcze nie raz.
Może on i nawilża, nie wiem, na pewno nie wysusza bardziej niż zwykła woda z kranu.
Raczej nie zapobiega powstawaniu niespodzianek, jak były tak i dalej są. Wągry też :p:

Krem jest bardzo gęsty, doskonale się trzyma buźki, nie spływa.

Zapach - dziwny, kojarzy mi się z klejem biurowym :p:

Po zmyciu pozostawia buźkę świeżą (zawiera mentol) i zdrowo zaróżowioną.

Mała pojemność, ale względnie dobra wydajność (używałam 1-2 razy w tygodniu i starczył na 3-4 miesiące). Opakowanie "może być".

Ogólnie mogę polecić, ale wrażliwcy niech nie trzymają za długo go na twarzy :)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy