Nivea Deodorant, Dry Stick

Nivea Deodorant, Dry Stick

NIVEA Deo DRY Stick zapobiega nadmiernemu poceniu i delikatnie pielęgnuje. Antyperspirant: zapewnia uczucie przyjemnie suchej skóry przez cały dzień.
Nowa formuła została opracowana tak, by zredukować pozostawianie śladów na skórze. Dzięki aplikatorowi o łagodnych kształtach
i nowej wyjątkowo kremowej formule dezodorant przyjemnie się rozprowadza.
Nie zawiera alkoholu, barwników i konserwantów.

Skład: Cyclomethicone, Stearyl Alcohol, Aluminum Zirconium Tetrachlorohydrex Gly, PPG-14 Butyl Ether, Talc, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Stearate SE, Octyldodecanol, Persea Gratissima, Parfum.

Cena: ok. 10 zł

nie spotkałam skuteczniejszego

Tak czytam opinie innych i jestem w szoku. Używałam wielu antyperspirantów, ale wszystkie były bardzo krótkotrwałe, albo w ogóle nie dawały efektu antyperspirantu. Podobnie jak inne z Nivea... ale nie ten!
W moim przypadku niesamowicie skuteczny! Sprawdza się jako antyperspirant w 100%. I nie należę do osób, które mają mały problem z potem, ale też nie do tych, dla których to nie lada problem.

Niestety ma swoje minusy, należą do nich:
-brudzi ubrania (jak niemal każdy sztyft)
-zapach mi się bardzo średnio podoba, czasami za bardzo go czuc mimo perfum

Dlatego uważam, że dobry, ale mógłby byc lepszy!

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:3 (z przerwami)

Przyjemny, ale mało skuteczny

Na pewno nie zapewnia uczucia suchej skóry przez cały dzień, jak jest napisane na opakowaniu.

Jest przyjemny, ma lekki miły zapach (bardzo lekki, raczej go nie czuć już po krótkim czasie od użycia, co może być plusem - nie miesza się np. z zapachem perfum, ja bym jednak wolała troszkę intensywniejszy), jest wygodny w użyciu. Delikatny, nie podrażnia skóry.
Niestety zostawia białe plamy na ubraniach.

Szukam jednak czegoś skuteczniejszego. Jeśli wrócę do antyperspirantów Nivea, to raczej do innego z tej serii.

Używam tego produktu od: ok. 10 m-cy

Uwielbiam go

Kosmetyk ma dla mnie same plusy. Brudzi ubrania, ale przecież nie jest zagwarantowane "invisible".

Wiadome, pocenie jest osobistą sprawą i stąd rozbieżności między ocenami.

Ładnie pachnie, nawilża pachy, łagodzi podrażnienia, po spoceniu się przyjemnie pachnie, wydajny.

Używam tego produktu od: bardzo długiego czasu
Ilość zużytych opakowań: duża

WŁOSY lokówka objętość

na 3+

No cóż, nie mogę za bardzo przebierać w antyperspirantach. Nivea jest jednym z tych nielicznych, które mnie nie uczulają i używam go wymiennie z Yves Rocher. Ale to nie znaczy że jest ideałem.
Brudzi ubrania. Może nie tak tragicznie, jak inne - ale biały proszek zostaje.
Jeśli chodzi o skuteczność - to mniej więcej taka, jak innych niveowych antyperspirantów. To znaczy dobra, ale nie 100%.
Zapach miły, mam do niego sentyment.

Generalnie zasłużył na 3+.

Używam tego produktu od:od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

dobry

Dobry antyperspirant, moj drugi po Dove Original. Ma ladny, delikatny zapach, dobra konsystencję. Nie podraznia pach i naprawdę chroni przed poceniem.

Używam tego produktu od:jakies czas:P
Ilość zużytych opakowań:sporo

ach ta nivea

Maniakalnie go kupuję od paru lat bo ma parę plusów :)

Plusy:
-wydajnosć
-wspaniały zapach
-ogranicza mokre pachy
-delikatna kremowa formuła
-łagodny, stosuje go nawet po depilacji
-nie podrażnia
-nie wysusza
-nawilża skórę pod pachami

Minusy:
-słaby jeśli chodzi o ochronę przed poceniem
-po spoceniu ma niemiły zapach
-STRASZNIE BRUDZI UBRANIA!

Ale no cóż ciągle do niego wracam ;) jakiś sentyment do tego zapachu mam :D

Używam tego produktu od:parę lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Bez przekonania

Jako że mam uczulenie na większość dezodorantów i służą mi tylko te z Nivei, postanowiłam zakupić i tą wersję, i niestety muszę przyznać, że w porównaniu z innymi z tej firmy wypada dość slabo. Trzy gwiazdki dostaje tylko za to, że ładnie pachnie i nie podrażnia nawet po depilacji. Potem jest już trochę gorzej- sztyft dosyć twardy, białe ślady i niezbyt dobra ochrona przed poceniem.
Więcej nie zakupię.

Używam tego produktu od:prawie dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:cały czas pierwsze

Niestety nie polecam

Plusy:
- ładnie pachnie
- wydajny

Minusy:
- NIE CHRONI PRZED POCENIEM (!)
- zostawia straszne białe slady na ubraniach, które potem baaaaaardzo ciężko zmyć
- kulkuje się

Ogólnie to nie polecam, jak dla mnie nie spełniał podstawowej funkcji - ochrona przed poceniem.

Bardzo dobry

Nie wiem, dlaczego tak wiele osób na niego narzeka.
Jak dla mnie jest świetny. Nie brudzi ubrań, a skóra jest taka przyjemnie sucha... Ma również ładny zapach.
Ma tylko jeden minusik, mianowicie jest mało wydajny.
Ja skończyłam go bardzo szybko.

Używam tego produktu od:3 tyg

Fatalny!

Napiszę krótko: kupiłam go jakiś czas temu, ponieważ producent zapewniał, że nie brudzi ubrań. Nie dość że zostawia ślady na ubraniach (to mogę jeszcze przeżyć), chroni średnio to pod wpływem tego oto dezodorantu + ciepła skóry - powstają pod pachami plamy! Tak się dzieje tylko w przypadku czarnych ubrań. Po prostu pachy są jakby zafarbowane na CZARNO! Nigdy w życiu nie pomyślałabym, że może mnie to spotkać! Przeżyłam szok gdy zobaczyła efekty stosowania tego sztyftu. Bardzo ciężko to potem zmyć :( Dodam tylko, że efekt taki osiągam tylko w momencie używania dezodorantu Nivei - obecnie używam innego antyperspirantu i wszystko jest jak najbardziej OK, nie mam "zafarbowanych" pach.
Tak więc napewno nie kupię go ponownie, co więcej wyrzuciłam prawie cały sztyft do kosza. Szkoda tych pieniążków.Używam tego produktu od: używałam kilak dni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Bardzo dobry

Według mnie jest bardzo dobry. Dzięki niemu, wogóle zapominam o możliwości pocenia się. Ma ładny zapach, dobrze się rozprowadza i nie pozostaia białych śladów.

całkiem całkiem

używam od dłuższego czasu i jestem zadowolona..
po użyciu - nie pocę się i nie mogę narzekac na mokre plamy pod pachami (:
plus przyjemny delikatny zapach, i można używać od razu po goleniu - żadnych podrażnień
jedyny minus to lekkie białe ślady, ale i tak polecam!

Używam tego produktu od: długo..
Ilość zużytych opakowań: dużo..