Couleurs Nature, Teint Physionomiste (Podkład dopasowujący się do cery)

Couleurs Nature, Teint Physionomiste (Podkład dopasowujący się do cery)

Płynny podkład o ultralekkiej formule fluidu, który idealnie stapia się ze skórą, nadając aksamitne i lekko matowe wykończenie. Ukrywa niedoskonałości i wygładza cerę. Zapewnia idealny wygląd przez cały dzień. Wzbogacony o Physio-fibres. W komplecie gąbeczka do nakładania fluidu.

Za tę cenę???

Jest niby trwały, ale po kilku godzinach błyszczy się jak pomalowana lakierem. Naprawdę nie polecam, ta firma ma lepsze podkłady. Ukrywa trochę niedoskonałości, nie trzeba płacić aż tyle, żeby kupić lepszy podkład...

Używam tego produktu od: 3 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Używałam lepszych...

Po pierwsze, strasznie pachnie. Na początku mi to nie przeszkadzało, ale z czasem coraz bardziej czułam ten "perfumowany" zapach. Po nałożeniu nie ma już z tym problemu, ale co się umęczę, to się umęczę.
Mam cerę mieszaną, na nosie i policzkach występują zaskórniki. I tu muszę go pochwalić - DOSKONALE je zakrywa, sprawia, że są zdecydowanie mniej widoczne.
Wybrałam kolor beige200. Na początku rzeczywiście wydaje się pomarańczowy, jednak po kilku minutach "stapia się" ze skórą i nadaje twarzy zdrowy wygląd, zwłaszcza zimą, kiedy skóra jest blada i pozbawiona życia.
Kupiłam go, ponieważ chciałam wypróbować jakieś lekkie kosmetyki, które zbytnio nie obciążą mojej cery. Teraz wiem, że potrzebuję czegoś bardziej matującego - ten podkład nie matuje mojej twarzy. Nie świeci się co prawda jak żarówa, ale denerwuje mnie to lekkie błyszczenie. Dlatego nie kupię go po raz drugi. Podkreśla także suche skórki, nawet, gdy wcześniej użyję kremu.

Polecam go natomiast dziewczynom z normalną cerą, które potrzebują czegoś, co delikatnie ukryje ich niewielkie niedoskonałości (podejrzewam, że będzie super na piegi, choć ja, gdybym takowe miała, nie ukrywałabym ich ;) ).

Lekki jak piorko

Podklad bardzo lekki, nie tworzy efektu maski, idelanie zlewa sie z cera, faktycznie jak druga twarz! Idelany na lato. Jak napisano nizej nie kryje za dobrze, wiec nie polecam dla osob ktorym zalezy na kryciu i zmatowieniu buzi.

Używam tego produktu od:tygodnia

Starzenie się skóry - dieta

Nie zachwyca za tę cenę..

Również nie mogę polecić tego fluidu:/ spodziewałam się spektakularnego efektu za tę cenę ale rozczarowałam się- niestety..
Bardzo brudzi jasne ciuchy, jest wodnisty i twarz wygląda w miarę jednak nie zachwyca. Ma lekki efekt kryjący ale niedoskonałości poprawiałam korektorem.
Nie kryje na cały dzień. Trzeba ponownie umyć twarz i go nałożyć żeby się trzymał. Niektórym pewnie się spodoba. Ja mam cerę tłustą i szukam czegoś bardziej matującego..

Używam tego produktu od: parę tygodni

Oj, nie

Kupiłam go jak tylko wszedł do sprzedaży.
Rozczarował mnie. Bo jest taki jakiś wodnisty. Kolor dziwny. Efekt znikomy nic nie kryje. Nawet małych plamek. Mam poczucie ogólnego dyskomfortu, gdy go używam. Moze zmeczę go do końca.

Używam tego produktu od:chyba rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

tragedia!!!

Zgadzam sie zupełnei z opinią misipisi:D.Tak złego podkładu niemialam nigdy w życiu. Twarz robi sie pomarańczowa i żanych efektów matowienia, ani krycia nie ma:((((((((.Zupełnei jakbym nakłada wode tyle tylko że koloru pomarańczowego :P. Używam tego produktu od: kupilam 2 tyg temu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i tez ostatniego

Znow sie nacielam :(

Zamowilam ten podklad z ciekawosci - bo to nowosc, i z nadzieja, ze moze to bedzie moj KWC.
Oj plonne to byly nadzieje...
Cere mam raczej jasna, choc nie trupio blada, zawsze wybieram najjasniejsze odcienie podkladow i jest OK. Tym razem wybralam odcien naturalny bez, ktory wg palety mial byc wlasnie najjasniejszy (tak to jest jak sie nie ma dostepu do sklepu YR :( ).

Przejdzmy do recenzji:
- podklad jest rzeczywiscie plynny jak woda i chyba tylko dziubkowate zakonczenie trzyma go w tubce
- naturalny bez (perfekcyjnie naturalny kolor jak pisze na opakowaniu) okazuje sie byc ... pomaranczowy. Szok, znane mi jasne odcienie podkladow sa zwykle... jasne ;)
- nakladanie paluszkami jakos idzie, podklad szybko "laczy" sie ze skora (jest POMARANCZOWY wiec widac gdzie sie nalozylo :D )
- nakladanie gabka tez jest mozliwe, tyle ze polowa podkladu wsiaka w gabke
- nikt tego jeszcze nie napisal (chyba nawet sam producent, bo ja takiej informacji nie znalazlam), ale podklad zawiera swiecace drobinki
- podczas nakladania podklad "slicznie" wlazl mi we wszystkie zaglebienia na twarzy (np. malenkie blizny po niespodziankach sprzed lat) podkreslajac je brzydka, pomaranczowa kropka, ale da sie to rozetrzec i kropki znikaja
- rzeczywiscie po chwili od nalozenia podklad dopasowuje sie do skory, wczesniejszy pomarancz znika, ale jest za ciemny (dla mnie)
- jest lekki, nie czuje sie go na twarzy
- nie kryje, nawet malenka, lekko (!) zaczerwieniona krostka jest widoczna, no, moze lekko przytlumiona
- nadaje twarzy jednolity odcien, ale nie zauwazylam jakiegos "aksamitnego" wykonczenia, widzialam juz bardziej aksamitne
- matuje, ale nie na dlugo
- podkresla suche skorki (np. przy skrzydelkach nosa)
- sciera sie, wystarczy dotknac twarzy by zobaczyc na rece te swiecace drobinki

Podsumowujac: zaluje ze kupilam, nie byl wart swojej ceny (nawet promocyjnej), na razie testuje go w warunkach domowych, i tak chyba zostanie.
Pozostaje mi szukac dalej mojego KWC :(

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i ostatniego)

Działa, choć go nie widać.

Nie jest to może kosmetyk idealny, ale bardzo temu ideałowi bliski. Przynajmniej da mnie. Dokładnie stapia się ze skórą, przez co jest niewidoczny na buzi, ale widać efekty jego działania. Przede wszystkim nie czuje się, że ma się na twarzy podkład.Ma płynna konsystencję, zapach neutralny, dobrze się nakłada. Wolę gabeczkę, bo wtedy wychodzi naturalniej. Przetestowałam go ekstremalnie na weselu. Nie spłynął z twarzy, świeciłam sie minimalnie. Udany podkładzik. Będę kupować (W PROMOCJI:))

Używam tego produktu od:dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:zaczynam 1

Bardzo lekki.

Wybrałam sobie ten kosmetyk na prezent w YR (oczywiście musiałam troszkę dopłacić ale akurat na nic innego tego dnia nie miałam ochoty). Podkład ma bardzo płynną konsystencję ale z opakowania nic nie wycieka! Jest niezwykle leciutki i super się rozsmarowuje na twarzy. Mam kolor liliowy i jest dość ciemny ale jak się dobrze rozprowadzi kolor stapia się ze skórą. Nie kryje jakoś szczególnie ale ładnie wygładza buzię. Na pewno nie jest też matujący. Dobry kosmetyk choć nie zapłaciłabym za niego prawie 70 zł! Nakładam palcami ale faktycznie dołączona jest mała gąbka.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.