Nivea, Pearl & Beauty, Dezodorant antyperspiracyjny w kulce

Nivea, Pearl & Beauty, Dezodorant antyperspiracyjny w kulce

Delikatnie pielęgnuje. Zapewnia 24-godzinną ochronę. Zawiera ekstrakty z pereł. Można używać po goleniu. Nie zawiera alkoholu.

Zapach jest nie do podrobienia

Ten dezodorant jest złotym przykładem tego, że produkty tego typu nie zawsze muszą pachnieć podobnie, jego zapach jest śliczny i zużyłam kilka opakowań, tak mi się podobał. Choć teraz już coraz częściej rezygnuję z tej mokrej formuły, bo rano zazwyczaj bardzo się spieszę, a nie lubię tego uczucia pod pachami, to gdybym miała znowu jakiś kupić, byłby to ten. Czuć go kiedy się pocimy, niweluje zupełnie zapach potu. Jest wydajny, utrzymuje się cały dzień. Jeden z lepszych dezodorantów Nivea.

Ma tylko ładny zapach

Zaciekawiona jego desinem i ładnym zapachem kupiłam go i w zasadzie używam sporadycznie bo absolutnie nie chroni przed potem ani nie ma żadnego działania antybakteryjnego. Jedynie co to ładnie pachnie na skórze od razu po kąpieli . Przy jakimkolwiek wysiłku fizycznym albo przy większej ilości ubrań zapach tamuje odór potu!!!

Słaby

Niestety ale poza zapachem i ładnym opakowaniem to kompletna pomyłka. Prowadzę aktywny tryb życia wiec nie liczyłam na cuda, jednak czułam pot już po 2 godzinach lekkiego spaceru. Ten antyperspirant w ogóle nie działa. Szkoda na niego pieniędzy.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Słabe działanie ale ładny zapach

Przede wszystkim pięknie pachnie, jest wygodny w użyciu ale jeśli chodzi o ochronę przeciw poceniu to nie zdaje egzaminu, w tej kategorii cenowej jest wiele produktów które radzą sobie zdecydowanie lepiej.

Przyjemny zapach

Ten kosmetyk ma przyjemny zapach. I na tym kończy się jego przydatność. Bardzo słabo chronił przed pojawieniem się zapachu potu, nie ograniczał potliwości. Powoli wchłaniał się w skórę. Po kilku godzinach zapach wydobywający się spod moich pach był... śmierdzący.

Zapach piękny, super pielęgnacja, słaba ochrona

Antyperspirant zamknięty w eleganckim, szklanym opakowaniu z ciekawym designem. Bardzo ładny zapach, kremowa formuła bardzo dba o skórę pach, pielęgnuje je , nie powoduje podrażnieñ nawet po depilacji- naprawdę super. Niestety- główna cecha nie zdała egzaminu- ładny zapach ale przed potem nie chroni wcale. Niestety.

niezły

+ działa nawet dobrze, może nie przy wielkim poceniu, ale jest ok
+ odświeża
+ ładny zapach
+ raczej nie tworzy plam i nie lepi się

Ogólnie produkt jest dobry, ale mam już innego faworyta., z innej firmy.

Nie zaszkodzi , nie pomoże

Antyperspirant ma bardzo ładny zapach, estetyczne opakowanie. Zakrętka jest z plastiku, natomiast reszta jest szklana. Bardzo nijaki kosmetyk. Mnie się w ogóle nie sprawdził, nie polecam

nie będziemy przyjaciółmi...

Nie jestem fanką tego produktu. Co prawda ma bardzo ładne, praktyczne opakowanie, to jakoś pozostawia wiele do życzenia....
Fakt, na jego korzyść działa cena, łatwość w dostępie, ładny zapach, krenowa konsystencja, dość dobra wydajność. Ponadto nie uczula i nie podrażnia. To z kolei jestem w stanie wymienić dwa razy więcej jego wad, jak: po samej aplikacji długo schnie, nie niweluje brzydkiego zapachu potu ani go nie ogranicza, plami ubrania i delikatnie się klei.

Pradę mówiąc nie skuszę się na ponowny zakup tego produktu. Moim zdaniem szkoda wydawać pieniądze...

Świetny

Jak dla mnie świetny dezodorant. Jest to jedyny jaki na mnie działa w 100%. Ma piękny zapach i cudowną konsystencję. Świetnie się wchłania. Jedynie opakowanie mogłoby być bardziej wydajne. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń.

słaby

Bardzo słaby dezodorant. Totalne zaprzeczenie działania antyperspiracyjnego! Okropny, strasznie lepki, po użyciu pacha się klei, produkt nie zasycha. Nie chroni przed potliwością w ogóle! Ciężko mi stwierdzić, czy jest wydajny, bo użyłam go dwa razy. Zapach także jest mdły, okropność.

Nieskuteczny i uczula :/

Tak wielki koncern zazwyczaj ma w swoim portfolio kosmetyki dobre, ale i gnioty. Ten antyperspirant jest dla mnie doskonałym przykładem drugiej kategorii.

Działanie: Antyperspiracyjne działanie jest niemal żadne. Lubię mieć jasność, czy sięgam po dezodorant niedopuszczający do powstania przykrego zapachu, czy antyperspirant ograniczający pocenie, ale w tym wypadku deklaracja nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Dodam, że nie pole się nadmiernie, powiedziałabym raczej średnio. Dezodorant słabo ogranicza u mnie nawet powstawanie przykrego zapachu. Do tego strasznie długi czas schnięcia i plamienie ubrań... jestem w stanie je znieść, gdyby przynajmniej kosmetyk działał. Na domiar złego po 2 tygodniach stosowania dopadło mnie uczulenie -wysypka, świąd, brrrr

Na plus:
-opakowanie, które ładnie iryzuje w świetle
-klasyczny, delikatny zapach Nivea
-wydajność akceptowalna

Na minus:
-nie ogranicza pocenia
-słabo radzi sobie z powstawaniem brzydkiego zapachu
-długo schnie
-zostawia lepką warstwę
-plami jasne i ciemne ubrania
-uczula